русукр

Новости

На базі училища відбулись тренування у сфері цивільного захисту

Картинки по запросу цивільний захист02 листопада 2017 року працівниками Генічеського РВ ГУ ДСНС України в Херсонській області спільно з представниками Генічеської районної державної адміністрації на базі нашого училища  було проведено планові практичні тренування у сфері цивільного захисту, на яких було відпрацьовано навички з прийняття населення до захисних споруд цивільного захисту, що підлягає укриттю у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Під час вказаних тренувань було перевірено стан готовності вказаних захисних споруд до прийняття населення під час можливого виникнення надзвичайних ситуацій.

фото - перегляд

 

Обласна Спартакіада з баскетболу

Похожее изображение

08 листопада 2017 року в спортивній залі ВПУ №17 проводилися змагання з баскетболу в рамках обласної Спартакіади серед команд професійно-технічних навчальних закладів Херсонщини в зоні № 3, до якої відносяться ВПУ №17, ПТУ №27, ПТУ №23. Команда дівчат виборола І місце. А команда юнаків програла команді ВПУ № 17  і посіла ІІ місце. Адміністрація училища та  команди висловлюють подяку викладачу фізичної культури Левченко Марії Володимирівні за підготовку та підтримку учнів.

Вітаємо наші команди і бажаємо їм подальших перемог. Так тримати! Картинки по запросу гиф салют

фото - перегляд

 

XVII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Похожее изображение9-го листопада у День української писемності та мови о 12.00  учні та педагоги  ПТУ №27 м. Генічеська розійшлись по різним кабінетам і з хвилюванням  очікували початку  XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який проходив під гаслом "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета". Дійсно, ми різні, але такі заходи показують єдність  усіх українців навколо української мови, незалежно від їх етнічної приналежності .

фото - перегляд

 

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Картинки по запросу Міжнародний конкурс з української мови імені Петра ЯцикаВідповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, поваги  до  мови  свого  народу, в День української писемності та мови в училищі був проведений його I етап.

Перед початком конкурсу гуртківці показали літературно- музичну композицію « Лунай, величне наше слово!». Методист училища

Тернавська Г.О. привітала учасників та побажала успіхів у виконанні завдань.

Переможцями І училищного етапу конкурсу журі визначило:

 

I-II – курс   1- місце – Корсак Наталія гр.№ 20.

2- місце – Стаховська Софія гр.№ 20.

3- місце- Гайдук Дарина  гр. №11.

 

III-IV курс 1- місце –Семелєтова Карина гр.№41.

2- місце –Адвокатов Артем гр.№ 44.

3- місце- Ванзенко Наталія гр.№41

фото - перегляд

 

Відкритий виховний захід: «Це нашої історії рядки»

Картинки по запросу 2017 рік проголошено Роком Української Революції 1917-1921роківУказом Президента України 2017 рік проголошено Роком Української Революції 1917-1921років. 100 років тому Україна почала розбудову своєї державності, продемонструвала волю українців до незалежності та демократичного розвитку.

Святкуючі цю подію в ПТУ №27 м.Генічеська був проведений відкритий виховний захід: «Це нашої історії рядки», який підготували учні групи №11 (кеівник Шепель О.Є.)

фото - перегляд

 

Особливості державної підсумкової атестації учнів професійно-технічних закладів у 2018 році

Картинки по запросу ЗНО07 листопада 2017 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулася нарада «Особливості державної підсумкової атестації учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних і вищих навчальних закладів, які у 2018 році здобувають повну загальну середню освіту».
У роботі семінару взяли участь директори та заступники директорів професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації; відповідальні особи з питань ЗНО у професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Анатолій Миколайович Зубко – професор, ректор КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», привітав учасників наради та закцентував увагу на важливості своєчасної підготовки до організації зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Максим Юрійович Кирпенко – директор Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти, у своєму виступі ознайомив з нормативно-правовим забезпеченням зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Ніна Іванівна Левенець – заступник начальника управління – начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти та інспекції навчальних закладів управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, розповіла про особливості проведення державної підсумкової атестації учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних і вищих навчальних закладів, які здобувають повну загальну середню освіту у 2018 році; рекомендувала керівникам закладів освіти внести зміни до навчальних планів щодо проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Світлана Федорівна Одайник – проректор з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», наголосила на важливості проведення роз’яснювальної роботи серед учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних і вищих навчальних закладів щодо порядку проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання, використання результатів ЗНО під час вступу до вищих навчальних закладів і зарахування результатів ЗНО як оцінок за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Олена Володимирівна Рудік – заступник директора Херсонського РЦОЯО, запропонувала для розгляду актуальні питання зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року та розкрила на особливості реєстрації випускників для участі у ЗНО.

Райміля Талятівна Бондаренко – начальник організаційно-технологічного відділу Херсонського РЦОЯО, надала інформацію про пробне зовнішнє незалежне оцінювання як важливу складову підготовки абітурієнтів до ЗНО, зосередила увагу слухачів на особливостях реєстрації для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року.

фото - перегляд

 

Зустріч зі спеціалістом Генічеського центру зайнятості

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображение02 листопада 2017 року в методичному кабінеті відбулася зустріч учнів випускних груп училища зі спеціалістом Генічеського центру зайнятості Стефанюком Сергієм Вікторовичем.

Учні отримали багато цікавої та корисної інформації про потреби  сучасного ринку праці, про вимоги роботодавців та можливості працевлаштування молодої людини після оволодіння нею професією.

фото - перегляд

02 листопада 2017 року в методичному кабінеті відбулася зустріч учнів випускних груп училища зі спеціалістом Генічеського центру зайнятості Стефанюком Сергієм Вікторовичем.

Учні отримали багато цікавої та корисної інформації про потреби  сучасного ринку праці, про вимоги роботодавців та можливості працевлаштування молодої людини після оволодіння нею професією
 

Конкурс декламаторів

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

 

Картинки по запросу українська мова

Згідно плану проведення місячника  методичної комісії суспільно – гуманітарних дисциплін 01 листопада 2017 року в училищі був проведений конкурс декламаторів «Лунай, величне наше слово». Свою майстерність продемонстрували учні І – ІV-х курсів.

Переможцями конкурсу стали: Семілєтова Карина гр. № 41, Корсак Наталія гр. № 20 та Безпалько Дар’я гр. № 40.

фото - перегляд

 

Зустріч учнів з працівниками Генічеського РЦСССД

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображение24.10.2017 р. в  актовій  залі  училища № 27  відбулася зустріч учнів з працівниками Генічеського РЦСССД Брянцевою А.С. та Бєлік М.О.

Зустріч  проходила з метою підвищення рівня об’єктивної проінформованості учнів щодо негативного впливу на здоров’я людини вживання алкоголю, наркотиків, куріння та  формування навичок здорового способу життя. Лекція супроводжувалася відеоматеріалами.

Під час проведення профілактичного заходу розповсюджувалися поліграфічні матеріали, що стосуються профілактики шкідливих звичок. Сподіваємося, що отримана інформація  допомюже учням приймати життєво важливі рішення.

фото - перегляд

 

Зустріч учнів – юнаків з лікарем дермато – венерологом

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображениеВ жовтні 2017 р. відбулася зустріч учнів – юнаків з лікарем дермато – венерологом вищої категорії шкіряно – венерологічного кабінету Генічеського району міста Генічеська Бетіним Миколою Вікторовичем.

На бесіді з лікарем дермато – венерологом обговорювались такі питання, як: поняття про венеричні хвороби та їх класифікація; статеве життя та інфекції, що передаються статевим шляхом, їх вплив на репродуктивне здоров’я неповнолітніх; профілактика захворювань та просвітницька робота щодо здорового способу життя.

Лекція супроводжувалася презентацією та відеоматеріалами.

Зустріч була надзвичайно цікавою. Юнаки уважно слухали, активно задавали питання та з цікавістю обговорювали проблеми, підняті лікарем

фото - перегляд

 

Міжнародний день кухаря і кулінара

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу З днем кухаря20 Жовтня весь світ святкує Міжнародний день кухаря і кулінара. До цього свята в училищі був проведений позакласний захід «Всесвітній день кухаря», який організували та провели класний керівник групи № 31 Хапокниш О.М. та майстер виробничого навчання Баштирєва Л.П.

Ведучі розповіли про професію кухаря, адже перші кухарі з’явилися на землі  з появою першої людини. Учні переглянули фільм «Коротка історія кулінарного мистецтва». Україна здавна славилася своєю гостинністю, багатою і смачною кухнею. Учні – Камнєв Андрій та Франчук Микола зіграли сценку  «Гарбузова каша».

В цьому заході ми особливу увагу приділили нашим першокурсникам,  які були прийняті в почесні ряди кухарів та дали клятву кулінара. Для учнів був  проведений  конкурс на спритність та вправність у вдяганні спецодягу та вікторина – «Кращий кулінарний ерудит». Учень гр. №31 Єремко Сергій разом з танцювальним колективом виконав пісню  «Варенички мої».

Важка, але одночасно і захоплююча професія кулінара приносить людині велике задоволення: вона дає їй можливість щодня переконуватися в необхідності і важливості своєї праці.

фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены