русукр

Новости

До дня пам’яті Героїв Крут

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу До дня пам’яті Героїв Крут29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

24.01.2019 року в актової залі училища пройшов виховний 
захід присвячений пам’яті Героїв Крут.  На заході були 
присутні всі учні нашого училища, 
майстри виробничого навчання, викладачі. 
Мета заходу полягала допомогти учням зрозуміти сенс людського життя. 
Виховувати інтерес та повагу до свого історичного минулого, в дусі 
національної самосвідомості, гідності та честі, патріотизму та гордості за свій народ.

Підготувала та провела захід бібліотекар Баранова Тамара Антонівна

фото - перегляд

 

У Генічеському районі резервістів годували досита

Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу пту 27 геническМакарони по-флотськи, гороховий суп, салат зі свіжої капусти, каша ячна з м’ясом, рагу овочеве, консерви рибні, чай, сир, ковбаса, масло, булочки — це меню бійців 124-ї окремої бригади територіальної оборони. Меню лише одного дня.

Готували  їжу резервістам у нашому училищі  учні - майбутні кухари та їхні наставники. Після приготування розливали-розкладали страви у термоси та везли на Арабатську Стрілку, де проходили навчання.

За словами майстра виробничого навчання Наталі Бровун, продукти в училищі отримували  від волонтерів. Директор ПП «Агрофірма «Промінь» Анатолій Русак виділив бійцям м’ясо, начальник управління агропромислового розвитку Олександр Коробков домовився за поставку круп і овочів, директор пансіонату «Меліоратор» Сергій Кулівець профінансував придбання миючих засобів.

Годувати військових в училищі почали ще навесні 2014 року, коли на охорону кордону з анексованим Кримом заступили житомирські десантники. Скільки з тих пір нагодували, порахувати складно.

фото - перегляд

 

Конкурс «Альтернативна ялинка»

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу новый год12 грудня 2018 року в училищі пройшов конкурс «Альтернативна ялинка»,  метою якого є розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді; формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну тематику; сприяють розвитку альтернативного мистецтва в Україні.

У виставці-конкурсі приймали участь ялинки та новорічні порбки зроблені з різних  матеріалів:  паперу, прикрас, шишок, тканини,  цукерок, ниток, серветок, пробок від пляшок тощо.

Дякуємо всім хто прийняв участь за креативність, винахідливість, терпіння і фантазію.

фото - перегляд

 

Всеукраїнський тиждень права

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу тиждень права

10 грудня 1948 року Організація Об'єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини, що проголошує права людини і громадянина. У Декларації заявлено також, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їх особистих відмінностей і від різниці в політичних системах їх країн.

Необхідність організації правового виховання учнівської молоді зумовлена розбудовою Української держави, існування якої немислиме без відповідного рівня правової культури її громадян, інтенсивною трансформацією правової системи, необхідністю подолання правового нігілізму та правової неграмотності.

З 10 по 14 грудня 2018 року в училищі проводився Всеукраїнський тиждень права. Педагогічний колектив й орган учнівського самоврядування намагалися зробити все для того, щоб тиждень видався цікавим і змістовним. Протягом тижня були проведені: круглий  стіл «Адміністративна  відповідальність неповнолітніх» та «Сучасні проблеми в правовому суспільстві», в бібліотеці організована книжкова виставка на правову тематику «Закон і права для всіх єдині», конкурс стіннівок «Права людей», класні керівники та майстри виробничого навчання провели бесіди з учнями на тему: «Торгівля людьми» та «Кримінальна відповідальність неповнолітніх, види покарань за вчинення злочинів», правові ігри.

13 грудня 2018 року викладач  предмета «Основи правових знань» Кирилов О. Ю. провів відкритий виховний захід «Я маю право» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Всеукраїнський тиждень права виявився інформаційним, змістовним, динамічним. Учні отримали багато нових знань з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті. Адже обізнаність у питаннях прав робить наше життя більш комфортним та захищеним, а нам надає упевненості в собі.

фото - перегляд

 

В училищі пройшли змагання з сили хвата

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Ð°Ñ€Ð¼Ð»Ð¸Ñ„Ñ‚Ð¸Ð½Ð³В рамках акції «Україна без наркотиків» за підтримки Олександра Кістечка в училищі пройшли змагання з армліфтінгу, організовані спортклубом «Данило», яким керує відомий генічеський силач Сергій Мезенцев. «Мета акції — забрати молодь з вулиці. Нехай краще вони займаються спортом, який зараз став дуже популярним«, — сказав Сергій Мезенцев.

Змагання відбулися в 3-х дисциплінах: Apollon Axle. Rolling Thunder. Saxon Bar. які пройшли в режимі "NON STOP". Результати вносилися в турнірну таблицю після кожної вправи. Визначали переможця не за сумою кілограмів, а за сумою балів отриманих після кожної вправи, за аналогією чемпіонатів Одда Хогана.

У змаганнях взяли участь всі бажаючі, в тому числі  військовослужбовці.

Перед початком змагань про шкоду наркотиків і відповідальності за їх вживання розповіли представник місцевої поліції та пастор церкви «Нове покоління».

У кожній ваговій категорії призова трійка була нагороджена сертифікатами і медалями.

фото - перегляд

 

День Збройних сил України

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу День Збройних Сил України

Кожна країна світу, невід’ємною частиною себе має Армію, яка покликана відображати і захищати державні інтереси, боронити кордони своєї Батьківщини, свій суверенітет, відвертати напади країн агресорів, зберігати свою боєздатність та виконувати інші специфічні і притаманні їм завдання. Історія українського війська сягає тих древніх часів коли колишні мешканці сучасної України вперше змушені були взятись за зброю, оберігати життя і свободу себе, своїх близьких, свого народу та суспільства.

6 грудня відзначається День Збройних Сил України - це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.

До 27 річниці Збройних сил України в училищі пройшли групові години спілкування.   Бібліотекар Баранова Т. А. підготувала виставку «Рідна наша армія».

фото - перегляд

 

Міжнародний День волонтера

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Міжнародний День волонтера5 грудня весь світ відмічає День волонтера.

Волонтерами спочатку називали людей, що добровільно та виключно із свого бажання поступали на воєнну службу в деяких європейських країнах. Зараз від цього громіздкого визначення «волонтерства» залишилося лише слово «добровільно». Правда, додалося ще й «безоплатно».

Роком виникнення волонтерського руху вважається 1859. Саме тоді французький письменник-журналіст Анрі Дюнан, вражений картинами битви при Сольферино, запропонував ідею створення Червоного Хреста – організації, яка працювала б на волонтерських засадах і надавала першу медичну допомогу пораненим бійцям.

Практично кожен із нас хоча б раз у житті по своїй волі брав на себе виконання трудових обов’язків, не вимагаючи грошової компенсації. Українці завжди опікувалися старими та немічними, вдовами, сиротами. Сильний допомагав слабшому. Великі справи робили разом. Сусіди завжди допомагали один одному.

Сьогодні є люди поруч із нами, які іноді здаються справжніми атлантами, на чиїх плечах тримається наш світ. Тих, хто робить надзвичайне для бійців, поранених, сиріт, біженців, з ранку до вечора шукаючи можливості для допомоги: збирає гроші на ліки, надає притулок тим, хто залишив рідні домівки, годує, напуває, зігріває… Це волонтери. Мирні воїни світла.

05.12.2018 року на базі нашого училища був проведений круглий стіл, присвячений Міжнародному Дню волонтера. До нас завітали: Бекірова Г.Р. – заступник голови Генічеської районної державної адміністрації,        Стрюкова Л.А. -  директор Генічеського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Волченко В.Ф. – начальник Генічеського бюро безоплатної правової допомоги, Двойних І.С. – начальник Генічеського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, Целуйко В.А. – голова Генічеської районної організації Товариства Червоного Хреста, Коновалова О.М. – практичний психолог ВПУ № 17.

Голови волонтерських загонів ВПУ № 17 «Промінь» та ПТУ № 27 «Активіст» презентували свою роботу.

Бекірова Г.Р. та Стрюкова Л.А. вручили грамоти з нагоди відзначення Міжнародного Дня волонтера.

Волонтерська діяльність має неоціненне значення, тільки добро збереже чарівний світ нашої рідної землі. На ньому тримається все людство! Коли кожен із нас буде добрим і милосердним, справедливим, щирим, буде жити за правилами людяності і добра, наше спільне життя і майбутнє буде щасливим і прекрасним. А наша рідна Україна стане багатою,  незалежною і мирною державою, де в першу чергу будуть піклуватися про людину, її добробут. Велике починається з малого… Тому ми закликаємо всіх: будьте щедрі серцем в ім’я добра і милосердя! Нехай не зачерствіють ваші душі, відкрийте свої серця для добра! Нехай потреба робити добро стане вашою щоденною потребою!

фото - перегляд

 

День Гідності і Свободи

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Революція ГідностДля кожного українця слова Революція Гідності, або Євромайдан – це щемливий спогад про ті дні. Дні, коли звичайні люди різного віку, без зброї, з тим, що було в хаті, вийшли на мирний протест.

Спочатку він був мирним, і брали участь у ньому переважно студенти. Ця акція не вимагала зміни влади. Тільки впровадження європейських цінностей в українську культуру, прохання до Януковича підписати угоду про Євроінтеграцію України.

Але він так і не зробив цього…

З метою гідного вшанування громадської мужності учасників подій Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження в державі демократичних цінностей, в училищі пройшов Урок пам’яті «Майдан. Революція Гідності», який підготувала класний керівник групи № 31 Шпак О.О. разом зі своїми учнями.

В бібліотеці була організована книжкова виставка «Пам’ятаємо. Голос української Свободи».

фото - перегляд

 

День пам’яті жертв Голодомору

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу День пам’яті жертв Голодомору

24 листопада у світі вшановують День пам’яті жертв Голодомору, в результаті якого загинули більше 10 мільйонів українців. Ця страшна трагедія сталася у 1932-1933 роках і була спрямована тодішньою владою на знищення української ідентичності.

В радянські часи ця трагедія старанно замовчувалася, і тільки нещодавно голодомор визнаний як геноцид проти українського народу і злочином перед людством.

Представники учнівського та педагогічного колективів училища  вшанувалипам’ять жертв голодомору.

Вони пройшли ходою центром міста до пам`ятного знаку жертвам голодомору у парку Слави, де відбулась панахида за загиблими.

Ми приєднались до всеукраїнської хвилини мовчання, запалили свічки, виклали ними хрест та поклали квіти до   пам`ятного знаку.

В навчальних групах пройшли години спілкування, на яких учні вшанували пам’ять загиблих українців в трагедії 1932 – 1933 років.

В бібліотеці училища була організована книжкова виставка «Голодомор 1932 – 1933 років».

фото - перегляд

 

Конкурс краси «Міс Осінь – Україночка»

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображение15 листопада 2018 року в училищі проводився конкурс осінніх букетів та експозицій "Барви осені".  При підготовці учні проявили неабияку творчість  і фантазію.

Саме у день, коли ще сміється осіннє сонечко, а душа насолоджується неповторною красою золотої осені, в училищі пройшов  конкурс краси «Міс Осінь - Україночка».

У конкурсі взяли участь шість незрівняних і чарівних дівчат:

Попович Дар’я  гр. № 10

Дашевська Юлія гр. № 20

Кобзева Катерина гр. № 21

Корсак Наталія гр. № 30

Романчук Карина гр. № 40

Кабанова Наталія гр. № 41

Спочатку наші красуні – конкурсантки показали себе у конкурсі «Дефіле». У другому конкурсі журі оцінювало візитки дівчат. А далі кожна конкурсантка продемонструвала на суд журі та глядачів свої родзинки, тобто номер у власному виконанні. Дівчата співали, танцювали, читали вірші. І в останньому конкурсі - «Українська гостинність»  конкурсантки підготували смачні кулінарні та кондитерські вироби.

Групи підтримки гучними оплесками та гаслами дружньо піднімали настрій своїм фавориткам.

А от журі після таких вражаючих виступів можна було лише поспівчувати: вибрати кращу із кращих було, ой, як непросто!

Після підрахунку було оголошено, що звання «Міс Осінь - Україночка» та корону переможниці виборола учениця ІІІ курсу Корсак Наталя.

Програвших у конкурсі не було, усі дівчата були відзначені номінаціями. Вони отримали солодкі подарунки та шалені оплески вдячних глядачів.

фото - перегляд

 

І етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображение

Рідну мову нам треба берегти, бо це криниця невичерпної краси. Це мова нашого дитинства, це мова землі, вітру, сонця і зір. А бере вона силу із людського духу, із любові до землі,  із нашої пам’яті. А кинемо її у небуття, то і власне життя безплідно впаде.

Мова – це той інструмент, який єднає націю, народність, народ у єдине ціле. Це великий  скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.

14 листопада 2018 року для вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні училищі пройшов І етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка.

Присутніх привітала викладач української мови та літератури Кір’яченко Н. Г. яка наголосила, що кожного року цей престижний конкурс об’єднує талановиту молодь далеко за межами України та дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до художнього спадку Кобзаря, отримати урок моральності та духовного зміцнення, а також продемонструвати високий рівень своєї творчості.

Увазі присутніх була представлена літературно-музична композиція у виконанні учнів  І курсу.

Тож побажаємо всім учасникам ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Григоровича Шевченка творчого горіння, наснаги  і перемоги!

фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены