русукр

Новости

Тиждень психології «Чарівна країна»

Протягом тижня практичним психологом були проведені заходи з учасниками навчально – виховного процесу, з метою створення умов для соціального та інтелектуального розвитку, охорони психічного здоров’я та психологічної підтримки.

На першому етапі проведена акція «Мудрі повчання», в якій вони ознайомлювалися з мудрими висловлюваннями великих знавців психології. У фойе були розміщені  стенди з  інформаційно – просвітницькою роботою «Життя в злагоді з собою» та запущен проект «Скринька довіри», в якій  студенти могли висловити свої внутрішні переживання та турботу.

Після учбового процесу проведені години спілкування «Формування позитивного образу «Я», тренінгове заняття «Подолання конфліктної поведінки підлітків». Розроблені буклети, наданні рекомендації стосовно депресії, самооцінки, суїцидальної поведінки підлітків та проведена акція «Дерево бажань». По завершенню тижня психології була проведена виставка  плакатів здобувачів освіти «Моя щаслива родина».

Практичний психолог     Л.О. Протасевич

 

 

 

Правила прийому до професійно - технічного училища № 27 м. Генічеська

 

Випуск 2021 року!

 

Дорогі наші випускники! Так дивовижно складається життя, що сьогодні ми ще разом, а  завтра- ваші шляхи розійдуться. Пройшло більше року і мета досягнута- ви склали  державні іспити і готові отримати дипломи- вашу путівку в доросле життя. Запам'ятаємо вас такими- юними, красивими, із сяючими очима і палаючими серцями. Нехай учнівське життя в ПТУ-27 залишається для вас лише в гарних спогадах.

Хай щастить вам, дорогі наші випускники!

 

«Живи вільно»

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Для кожного випускника училища важливим є питання про перше робоче місце. Користуючись інформаційно-комунікаційними технологіями, молодь дізнається про пропозиції різноманітних фірм, які пропонують швидке працевлаштування за кордоном та високу заробітну плату. Часто за такими оголошеннями стоять шахраї, які займаються продажем людей у рабство. Адже торгівля людьми є дуже прибутковим бізнесом у світі після торгівлі зброєю та наркотиками. Тож важливим завданням педагогів є убезпечення  учнівської молоді від тенет шахраїв.

З метою підвищення рівня обізнаності учнів щодо проблеми торгівлі людьми соціальним педагогом Ігнатюк Л.М. була проведена відкрита година спілкування «Живи вільно» для випускних груп училища.  Під час заходу педагог ознайомила учнів з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві, його сучасними проявами; спонукала учнів використовувати знання по праву в різних життєвих ситуаціях; виховувати почуття відповідальності за свої вчинки, доброзичливість, людяність, пошану до людської особи; навчати поведінки у важких ситуаціях, спираючись на положення міжнародних правових документів.

Шокуючі статистичні дані допомогли учням усвідомити гостроту проблеми торгівлі людьми в сучасному світі. Після перегляду відеоролику обговорили причини, форми та ознаки цього явища. Під час інтерактивної гри «Міф чи Правда?» учаснки навчались розпізнавати і спростовувати стереотипи відносно торгівлі людьми, визначали причини появи хибних уявлень.

Маємо надію, що ця проведена робота допоможе нашим учням грамотно підходити до працевлаштування в майбутньому не тільки за кордоном, а й в Україні.

Рекомендуємо для перегляду «Життя на продаж» - перегляд


 

Молодь України - разом!

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

25 січня  2021 року у зв’язку з відзначенням Дня Соборності України, за ініціативою Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області відбувся Всеукраїнський учнівський челендж для учнів професійно-технічних навчальних закладів під назвою: «Молодь України - разом!» , який відбувся в режимі онлайн, у форматі конференції ZOOM.

Мета заходу: через знайомство, спілкування, обмін кращими здобутками, утворити віртуальний ланцюг єдності, соборності України.

До зазначеного челенджу долучилися члени ради учнівського самоврядування  професійно-технічного училища №27 м.Генічеська: Мартюк Дмитро та Бузовський Олександр.

Учасники з різних куточків України демонстрували своє бачення свята Соборності пронизане духом національної свідомості, єдності та братерства. Згадали про українських героїв, які поклали своє життя заради національної ідеї єдності та розповіли про символічні  акції національно-демократичного руху українців.  Цікавий  інноваційний досвід презентували учасники заходу Чернігівської області. До Дня Соборності вони підготували патріотичний челендж «Ми велика, єдина родина — Україна!», літературний, художній, музичний прояв любові до Батьківщини.  Челенджі були пронизані духом патріотизму, єдності, любові до всього українського та надією на мирне майбутнє. На завершення виступу був представлений  відео ролик «Моя Україна прекрасна і незалежна».

Співпраця різних регіонів нашої країни у рамках конференції, емоційно насичені виступи учасників, слова підтримки до Дня Соборності України,  в черговий раз довели безсилля будь-яких спроб роз’єднати єдину українську націю.

Пропонуємо переглянути: Богдан Ступка - Я люблю Україну. "Мені пощастило... Я бачив світ... Я бачив величну Амазонку... Але подих у мене перехоплює від спокійної величності Дніпра!"

https://www.facebook.com/watch/?v=1775412699369815