русукр

Новости

З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!!!

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Похожее изображение9 травня, в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Офіційним символом святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вже кілька років поспіль є квітка червоного маку, які виготовили наші учні.

Святковою ходою від площі Відродження до парка імені Шевченко пройшли ветерани праці та бойових дій, представники влади, громадських і політичних організацій, професійно-техничне училище 27 м. Генічеська

В знак пошани до загиблих героїв наш педагогічний колектив поклав  квіти до пам’ятника, а надалі свято продовжилося біля літнього кінотеатра, де лунали пісні керівника гуртка художньої самодіяльності Гаркуші В. І. Пригощали солдатською кашею - учні, майстри виробничого  навчання під керівництвом старшого майстра Четиріної Т. В. та завідуючої їдальні ПТУ-27 Єрьоменко О. М.

Сьогодні вшановується пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, підкреслюється солідарність та бойове братерство усіх Об’єднаних Націй.

фото - перегляд

 

День відкритих дверей

Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу День відкритих дверей

Щоб допомогти учням вірно визначитись з обраною професією 19 квітня проведено День відкритих дверей в ПТУ №27 м. Генічеська.  Для  майбутніх абітурієнтів  професійно-технічне училище гостинно відкрило свої двері.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Анікєєва Олена Михайлівна  розповіла про навчання в училищі, про основні здобутки закладу на сьогодні, умови та правила прийому на навчання у 2019-2020 році.

Для старшокласників проведена екскурсія кабінетами та майстернями, відвідали виставку технічної та декоративно-прикладної творчості, перегляд відеороліку про навчальний заклад. ВІА  "СІРІУС" виступив зі своєю концертною програмою, а гуртківці  показали свої таланти на сцені. Привітали також випускників минулих років, якім допомогла професія, яку вони отримали в ПТУ-27. Був організований майстер-класи по виготовленню пиріжків, булочок та пригощали їми гостей.

Вибір професії часто визначає весь життєвий шлях людини. Зробити правильний вибір допомагає професійна орієнтація, мета якої – підвести учнів до самостійного вибору професії. Вибирати слід не тільки професію, а й пов’язаний з нею відповідний стиль життя і вид діяльності. Багато випускників мріють про одну професію, вибирають іншу, а працюють – в третій.

День відкритих дверей професійно-технічного училища №27 став цікавим відкриттям для майбутніх випускників шкіл, які безумовно зроблять правильний вибір професії та своєї кар’єри.

фото - перегляд

 

Зустріч із письменниками

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

16 квітня о 13:30 відбулась  зустріч із письменниками Андрієм Курковим та Артемом Чапаєм. Захід проходив в актовій залі Навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів № 3

Андрій Курков (нар. 1961 року в Ленінградській обл., змалечку живе в Києві) – найвідоміший український письменник за кордоном, Президент Українського осередку Міжнародного ПЕН-клубу. Автор понад 30-ти книжок як для дорослих, так і для дітей, понад 20-ти сценаріїв для кінофільмів. Його книжки перекладені 36-ма мовами та входять у топ-10 європейських бестселерів.

Артем Чапай (нар. 1981 року в Коломиї, живе в Києві) – український письменник, перекладач, репортер, мандрівник. Автор 7-ми книжок – про досвід мандрів Україною, Америкою, про досвід батьківства. Його книжки неодноразово входили до топ-5 переліку премії «Книга року Бі-Бі-Сі». Співавтор книжки «Война на три буквы» про те, що сталось в Україні з 22 лютого 2014 до початку 2015 року. Його тексти перекладені 4-ма мовами.

Запрошені заступник голови районної державної адміністрації  Бекірова Г.Р., місцева поетеса  Бліничкіна Тетяна, працівники музею, відділу  культури, школи естетичного виховання ,  ЗМІ, а  також наш педагогічний колектив разом з учнями ПТУ-27.

Захід пройшов в затишній атмосфері. Письменники розповіли як подорожували Україною шляхом із Донбасу до Криму і по іншим українським регіонам. Також побували в глибинці України і зрозуміли чим вона дивує і відрізняється від столиці.

Поділилися, що потрібно знати, щоб написати роман або дитячу книжку.

Захід проводив ГО «Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження»

фото - перегляд

 

Зустріч з представником ювенальної поліції

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу ювенальна поліція4 квітня о 10-00 в актовій залі училища проходила лекція з правопорушень і девіантної поведінки. Провела лекцію  представник ювенальної поліції- Завгородня Анастасія Валеріївна.

фото - перегляд

 

Допомога місту.

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображение3 квітня о 17-00 учні гуртожитка професійно- технічного училища- 27 м.Генічеська разом з вихователем Гребенніковій Л.В. проявили ініціативу, внесли свій внесок по прибиранню дендропарка міста.

фото - перегляд

 

Оголошення. Конкурс на заміщення вакантної посади

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу вільна вакансіяДепартамент освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Професійно-технічного училища № 27 м. Генічеська (75500, Херсонська область, Генічеський район, м. Генічеськ, вул. Ковпака, 36).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: громадянин України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта ( не нижче спеціаліста, магістра), педагогічний стаж роботи та роботи на керівних посадах системи професійної освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у даному закладі професійної ( професійно-технічної) освіти, не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан яких не перешкоджає виконанню професійних обов`язків.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам, подають такі документи:

 • заяву на участь у конкурсі;
 • біографічну довідку (резюме);
 • автобіографію;
 • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
 • заповнену особову картку працівника (форма П-2);
 • фотокартку розміром 4х6 см;
 • копію паспорта громадянина України та копію ідентифікаційного номера платника податку;
 • копію форми № 1-ОМК "Особиста медична книжка"
 • копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, наукового ступеня;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов`язаних);
 • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
 • довідку про відсутність судимості;
 • перспективний план розвитку закладу професійної ( професійно-технічної) освіти (у вигляді презентації в електронному та паперовому варіанті).

(Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, до розгляду на засіданні конкурсної комісії не допускаються. Інформація щодо порядку проведення конкурсу, конкретних функціональних обов`язків та умов праці надаєтьсь додатково).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе кандидат.

Строк подачі документів: 15 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації.

Документи подаються за адресою: м. Херсон, вул. Морська, 13, коб. № 12.

 

День учнівського самоврядування

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу учнівське самоврядування

14 березня 2019 року в ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОМУ УЧИЛИЩІ

№ 27 М. ГЕНІЧЕСЬКА  проведено  День учнівського самоврядування. Метою якої було створення умов для самореалізації особистості, виховування самостійкості, відповідальне ставлення до доручень, розвиток творчої діяльності учнів.

Учні взяли на себе роль викладачів та майстрів виробничого навчання. Ранок розпочався з виховної  години «Тарас Шевченко – очима підлітка», який пройшов в актовій залі для всіх учнів та педагогічного колективу. Наші лідери  учнівського самоврядування самостійно розділили обов’язки  і провели першу та другу пару згідно розкладу.

Комісія з чистоти у складі учнівського самоврядування  перевірили всі ділянки на території училища, де виявили незначні  зауваження, а саме: дрібне сміття, оцінювали за п’яти бальною шкалою.

Також пройшов рейд по всім кабінетам та перевірили наявність зошитів, канцелярних ручок, задовільний зовнішній вигляд учнів.

Лідери учнівського самоврядування зайняли робочі місця заступників директора  та старшого майстра. Третя та четверта пара проходила на спортивному майданчику, де змагалися учні з педагогічним колективом. Змагання  проходили по тенісу та волейболу з рахунком  1:3 на користь учнів.

14 березня соціальний педагог Ігнатюк Л.М. провела командний тренінг для лідерів самоврядування учнівських колективів.

Даний тренінг дозволив учасникам накопичити досвід командної взаємодії, отримати позитивні емоції, вміння розуміти іншу людину, зарядитися атмосферою творчого пошуку, самовираження, , а також отримати впевненість у власних силах, домагатися максимального результату. Протягом усього тренінгу було чітко видно, як змінювалися від завдання до завдання стосунки між учасниками, зростала довіра між ними, формувався командний дух.

Після тренінгу лідери підвели  підсумки своєї благотворної роботи. Подякували викладачів за надану їм можливість реалізувати поставлені  ними цілі.

В цілому робота пройшла плідно. Учні були залучені до активно-громадського життя і управління училищем.

Рекомендовано:

-        розвивати у учнів творчі здібності, комунікативні навики спілкування (постійно).

-        виховувати у учнів відчуття відповідальності (постійно).

фото - перегляд

 

Підсумки атестації педагогічних працівників

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображениеАтестація педагогічних працівників училища – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу. Основними принципами атестації є відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об’єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності.

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України з метою активізації творчої професійної діяльності педагогів, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, підвищення відповідальності педагогічних працівників за результати навчання і виховання учнів 22 березня 2019 року була проведена атестація педагогічних працівників училища.

Обов`язковою умовою організації та проведення атестації педагогічних працівників було дотримання законодавчих та нормативних вимог, об`єктивність в оцінюванні діяльності педагогів. Слід зазначити, що в училищі існує системний підхід до атестації педагогічних працівників, який складається з планування атестаційної роботи, суворого дотримання етапів проведення атестації, виконання нормативного режиму під час організації і проведення атестації, відпрацювання загальних вимог до педагогічного працівника, які дозволяють об`єктивно оцінювати кожного педагога, що атестується.

Згідно з планом, до 15 березня, вивчалась педагогічна діяльність педагогів, які атестувались, шляхом відвідування занять, позаурочних заходів, вивчення навчальних досягнень учнів з дисциплін, що викладає педагогічний працівник, ознайомлення з навчальною документацією щодо виконання педагогічним працівником своїх посадових обов`язків, його участі в роботі методичних об`єднань, фахових конкурсах, врахування результативності участі вихованців у конкурсах,  предметних олімпіадах, вивчення самоосвітньої діяльності викладачів.

Розглянувши всі атестаційні матеріали викладачів училища, які підлягали атестації, атестаційна комісії  училища ухвалила:

 1. Підтвердити тарифні розряди:

бібліотекарю Барановій Тамарі Антоновні;

майстру виробничого навчання Баштирєвій Людмилі Петрівні;

майстру виробничого навчання Малявка Анатолію Олексійовичу;

майстру виробничого навчання Семеновій Тетяні  Григорівні;

майстру виробничого навчання Соловйовій Ользі Вікторівні;

 1. Підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»:

викладачу математики та інформатики Поліводі Анастасії Вікторівні;

 1. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»:

викладачу фізики та астрономії Шпак Ользі Олександрівні;

4. Порушити клопотання перед атестаційною комісією Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації про:

відповідність майстрам виробничого навчання Саликіної Лілії Іванівни, Чудакової Олени Олександрівні педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»;

присвоєння  майстру виробничого навчання Ігнатовій Вікторії Анатоліївні педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»,

викладачам спецдисциплін Сідлак Ельмірі Шамратівні, Тяжловій Олені Євгенівні кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої  категорії»,

Вітаємо колег з проходженням атестації та бажаємо міцного здоров’я, наснаги та творчих успіхів у педагогічній діяльності!!!

фото - перегляд

 

Психологічний тренінг «Вчимося бути толерантними»

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Вчимося бути толерантними «Справжня ввічливість

поляає в доброзичливому

ставленні до людей»

Ж. – Ж. Руссо

З метою ознайомлення, навчання здобувачів освіти Професійно – технічного училища № 27 м. Генічеська 20 – 21 березня 2019 року відбувся психологічний тренінг «Вчимося бути толерантними».

Мета тренінгу: переконати учнів у необхідності бути терпимими до оточуючих, показати наскільки важливим у стосунках між людьми є вміння спілкуватися.

Під час проведення тренінгу учні мали можливість проводити інтерв’ю, ставлячи один одному запитання «Чи завжди ви виявляєте терпимість до думок та вчинків інших людей?». Підлітки із зацікавленістю малювали «Квітку толерантності» з рисами характеру, які повинні розвивати в собі задля того, щоб уникати конфліктних ситуацій та непорозумінь у особистих стосунках. Учасники тренінгу засвоїли, що треба поважати думки й вчинки інших, вміти зрозуміти людину і вибачати їй, викорінити зі своїх сердець зверхність, байдужість, упередженість. І тоді нас – щирих, добрих, сердечнх – будуть любити і поважати. І світ стане кращим.

фото - перегляд

 

В гостях у маестро

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу музыкаВолодимир Федорович Чекамов, майстер імпровізації, який грає не тільки на баяні, а ще і на багатьох музичних інструментах. В гостях саме у маестро пощастило побувати вокальному гурту "Вишиванка" ПТУ-27 м. Генічеська. За теплою бесідою в дружньому творчому колі відбулось чергове заняття  на якому ми отримали цінні поради та напутні побажання від талановитого та надзвичайно поважного генічанина!!! Володимире Федоровичу, щиро дякуємо Вам за невичерпну творчість та теплоту душі , яке Ви даруєте кожному з нас!!!

фото - перегляд

 

Виховуємо поважне ставлення до сімейних цінностей серед учнівської молоді

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу семья«Сім'я - це маленький всесвіт. Жити в шлюбі... це велика, ні з чим не порівняна праця, духовна праця, напруга. Для цього потрібна величезна духовна культура, духовна підготовка, школа мудрості»

(В.А. Сухомлинський).

Серед цінностей, створених людством за десятки тисяч років, сім'я є однією з найбільших. Проблема формування сімейних цінностей у молодого покоління є надзвичайно актуальною на тлі сучасного суспільного життя. Найсприятливішим часом формування сімейних цінностей є юність. Саме в цей період особистість найбільш відкрита впливам, а погляди і враження, отримані в юності, - глибокі та свідомі. Проблема інформованості учнівської молоді з питань психології сімейних відносин, психосексуального розвитку є однією з найактуальніших. З метою розглянути та порівняти особливості сформування ціннісних життєвих орієнтацій учнів, підготовки їх до сімейно-шлюбних стосунків, засвоєння ними моделей сімейних відносин, інформації про психологію шлюбу, роль чоловіка і дружини, батька і матері, підвищення соціальної престижності батьківства і материнства, ознайомлення з питаннями ведення домашнього господарства класним керівником Казаковой А.Л. та  практичним психологом Протасевич Л.А. розроблено та проведено виховну годину у формі бесіди-практикуму «Сімейні цінності серед учнівської молоді» в групі 34 з професії «Електромонтер з ремонту та    обслуговування електроустаткування, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорія С)».

фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены