русукр

Новости

Участь у конкурсі «Викладач – 2020»

З метою виявлення та підтримки кращих викладачів області; підвищення престижності професії вчителя в суспільстві; активізації педагогічних працівників щодо підвищення якості навчання та розвитку творчої майстерності педагогів; узагальнення і розповсюдження досвіду роботи та стимулювання їх творчого потенціалу Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Херсонській області оголосив проведення обласного конкурсу «Викладач року-2020» ( номінація «Історія України» )  .

В цьому заході наш заклад представляє викладач історії Шепель Олена Євгенівна, яка пройшла перший відбірковий етап 27 лютого 2020 року  та прийняла участь у другому етапі конкурсу, який відбувався з 02 по 24 квітня 2020року. Головним завдання другого етапу конкурсу  було створення персонального сайту.

Бажаємо успіхів в подальшій роботі!


Посилання на сайт Шепель О.Є ви можете знайти у розділі «Дистанційне навчання».

Методист                                                                                  Синичкіна О.С

 

Наказ №81 "Щодо організації освітнього процесу під час карантину"

 

Заходи щодо забезпечення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій, організації виконання методичної та організаційно-педагогічної роботи під час карантину педагогічними працівниками ПТУ-27 М.Генічеська.

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

 

З 12 березня 2020 року, відповідно епідеміологічної ситуації в Україні, та запровадженням карантину в ПТУ-27 М.Генічеська був розроблений та затверджений план заходів щодо виконання працівниками методичної та організаційно – педагогічної  роботи, графік контролю та план роботи училища. Крім того, були внесені зміни до освітніх програм, спрямовані на виконання державного стандарту у повному обсязі. Робочий час педагогічних працівників був максимально наближений до розкладів навчальних занять та поточного режиму роботи.

Викладачі та майстри виробничого навчання організували самостійне опанування навчальних дисциплін  та довели до відома учнів у дисциплінарній формі. Разом з тим були розроблені та затверджені індивідуальні плани роботи, плани самоосвіти та графік консультацій педагогічних працівників під час карантину. Крім того, була організована участь викладачів та майстрів виробничого навчання у вебінарах, онлайн конференціях, майстер-класах та інших освітніх заходах.

Педагогічні працівники навчального закладу проводять заняття згідно з розкладом у дистанційному режимі. Для цього забезпечується постійний доступ до учбових матеріалів на сайті училища у розділі « Дистанційне навчання». З графіком  консультацій та планом заходів можна ознайомитися у розділі «Методичний кабінет».

З метою самоосвіти та вдосконалення педагогічної майстерності методистом постійно надаються консультації та проводяться  ІМН у дистанційному режимі. Поряд з цим викладачам училища надано рекомендації щодо оновлення електронного ресурсу різнорівневими завданнями для контролю знань учнів, складання інтерактивних вправ з використанням онлайн-сервісу LearningApps. Створення завдань з використання сервісу Google Форми у навчальному процесі.

Освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання згідно діючих розкладів систематично контролюється адміністрацією закладу.

 

 

Методист                                                                                                 О.С  Синичкіна

 

Наказ №76 "Щодо організації освітнього процесу під час карантину"

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

 

Про розроблення мобільного додатку "Твоє право"

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

 

Дистанційне навчання

Рейтинг пользователей: / 37
ХудшийЛучший 

1 Курс: 10 група 11 група 15 група 18 група


2 Курс: 20 група 21 група 25 група


3 Курс: 30 група 31 група 34 група


4 Курс: 40 група 41 група 44 група

 

Розклад телевізійних уроків проєкту “Всеукраїнська школа онлайн”

https://www.schoollife.org.ua/rozklad-televizijnyh-urokiv-proyektu-vseukrayinska-shkola-onlajn/?fbclid=IwAR2EhcP0IcFFmGcUMuhM-Jq7bM86qMvUAHAaz7hrWOo9voe17fykEM4lt24

 

Наказ №74 "Щодо організації освітнього процесу під час карантину"

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

 

До відома!!!

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наказ №64 "Про призупинення освітнього процессу

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

 

В спортивній залі училища №27 провели змагання

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

5 березня в спортивній залі училища №27, СК "ДАНИЛО" провели змагання за силою хвата в форматі elitgrip (нон-стоп), приурочене акції "Україна без наркотиків." У змаганнях взяло участь 21 учень! Змагання пройшли в теплій і дружній обстановці. Призові місця зайняли дівчинки:

1 місце Івахніна Ірина

2 місце Рябенко Олена

3 місце Насонова Ангеліна

Малчік: U60

1 місце Матала Віктор

2 місце Зюзін Олександр

3 місце Мезенцев Сергій

Малчік: U80

1 місце Романов Артур

2 місце Коротченко Павло

3 місце суботу Владислав

Малчік: U80 +

1 місце Милий Віталій

2 місце Хорлашов Данило

Всі учасники були нагороджені сертифікатами та медалями, Призовим місцям були вручені безкоштовні абонімент від "СК ДАНИЛО".

ФОТО

 

Профорієнтаційна робота

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Відповідно листа Директорату професійної та професійно-технічної освіти МОН України від 22.11.19р. №5/612-19 "Щодо проведення семінарів-тренінгів профорієнтаційного спрямування", листа НМЦ ПТО у Херсонської області від 27 01.2020 р. №02-14-313/0/20/321.02 та з метою проведення профорієнтаційної роботи в загальноосвітніх закладах міста та району для учнів 8-11 класів.

На базі нашого професійно-технічного училища, проходило заняття з елементами тренінгу "Вибір професії - вибір майбутнього" для здобувачів освіти 9 класів ЗОШ №3. Також пройшли майстер класи за професіями "Кухар. Кондитер", "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування" де здобувачі освіти 9 класів мали змогу самі приготувати тістечко, банкетні страви, а також їх скуштувати. Бачили, як робиться тепла підлога та ще богато цікавого.

ФОТО

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены