русукр

Новости

День цивільного захисту

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу День цивільного захисту30.10 2018р. в ПТУ № 27 м. Генічеська спільно з працівниками Генічеського РВ ГУДСНС служби цивільного захисту, відбулися практичні заняття, метою яких було удосконалення учнями та педколективом теоретичних знань та практичних навичок дій в умовах екстремальних ситуацій

фото - перегляд

 

Міжнародний день кухаря і кулінара

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Міжнародний день кухаря і ÐºÑƒÐ»Ñ–Ð½Ð°Ñ€Ð°Відомий філософ Гіппократ сказав «Наша їжа повинна бути лікувальним засобом, а наш лікувальний засіб має бути нашою їжею».

Це мудрі слова. В наш час цілком очевидно, що їжа - це найкращий антибіотик, оскільки вона захищає організм від будь-яких мікробів. Якби населення всього світу добре харчувалася, нам майже не потрібні були б антибіотики та інші ліки.

Правильне харчування - це не просто харчування, а запорука нашого здоров'я. І в цьому випадку лікарем стає - кухар!

Кухар - професія творча. А справжнім кухарем може стати тільки талановита людина: трошечки художник, трохи музикант, що володіє естетичним смаком, відчуттям кольору, гармонією.

20 жовтня весь світ відмічає Міжнародний день кухара і кулінара. До цього свята в училищі був проведений позакласний захід «Вмілий кухар», який підготували та провели класні керівники групи № 11 Тяжлова О. Є. та групи № 30 Сідлак Е. Ш.

За допомогою інтелектуальної гри  визначили команду гідну звання «Вмілий кухар». Були проведені конкурси: «Одягни кухара», «Чи вірне твердження», «Заморочки з бочки».

Всі команди отримали смачні призи.

Важка, але одночасно і захоплююча професія кулінара приносить людині велике задоволення: вона дає їй можливість щодня переконуватися в необхідності і важливості своєї праці.

фото - перегляд

 

Спортивні змагання до Дня захисника України

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Козацькі змагання11 жовтня  в училищі відбулися спортивні змагання «Козацька наснага - 2018». 4 куреня взяли участь у змаганнях.

Метою змагань є створення умов для належного рівня підготовки учнів до військової служби, виховання в учнів поваги до народних звичаїв, традицій,  національних цінностей Українського народу, формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом.

4 куреня взяли участь у змаганнях. З перших хвилин змагань стало ясно, що просто так перемогу не віддасть ніхто. Кожен учасник команд, з підвищеною самовіддачею відстоював честь своєї команди. Учасники показали наполегливість, прагнення до перемоги та гідну конкуренцію.

Спортивне  свято – це не тільки боротьба за звання кращого, це ще й ефективний спосіб об’єднати учнів.

Змагання  організували та провели викладачі фізичної культури          Караманов А.Л. та Захисту Вітчизни Кирилов О.Ю.

фото - перегляд

 

День Захисника України

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу День Захисника України14 жовтня наша країна буде відзначати потрійне свято – Покрова Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та  День захисника України. З цієї нагоди, 11 жовтня, в училищі відбувся захід, який підготували керівники Шепель О.Є., Шаповалова О. П. та учні групи № 21.

Протягом багатьох століть свято Покрова Пресвятої Богородиці було головним для українських воїнів - від запорізьких козаків до сучасних захисників, а сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем козацтва, саме тому ми прагнемо зберегти тисячолітні християнські традиції. Учні  вшанувати пам`ять усіх героїв, що поклали своє життя за Батьківщину, за її благополуччя та процвітання, віддали  належне героїзму і мужності сильній половині населення України.

На заході був присутній засновник екстремального шоу «Богатирі України», людина з залізними руками, майстер спорту України Мезенцев Сергій, який показав, що під силу людині. Він провів змагання між учнями, переможці отримали безкоштовні абонементи на  заняття у клубі «Даниїл».

Перед учнями виступили: молодший сержант, учасник бойових дій, нагороджений медаллю «За участь в Антитерористичній операції» - Рудик Олександр Андрійович, майстер виробничого навчання, ветеран АТО -  Золотарьов Сергій Миколайович. Вони побажали учням мирного небо, міцного здоров’я та успіхів у навчанні. Представник  Генічеського військового комісаріату, капітан Збройних Сил України – Скорик Іван Йосипович, вручив подяку директору училища Шведову А. І. від військового комісара Херсонського обласного військового комісаріату, полковника Будніка І.Л. за вагомий внесок у зміцнення територіальної оборони Української держави, старанність та  ініціативу, проявлені в ході тактичних навчань.

Вітаємо наших захисників зі святом!  Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров'я і щастя! Мирного неба і смачного хліба!

фото - перегляд

 

День працівників освіти

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу день вчителяПоміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. Це день, коли країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.   Відбулося таке свято і в нашому училищі. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив.

Вже традиційним стали привітання від  директора училища        Шведова А. І. та голови профспілкового комітету Семенової Т. Г., які нагородили грамотами співробітників за сумлінну роботи.

На свято завітали почесні гості – голова Генічеської РДА            Воробйов О.С., заступник голови Генічеської РДА Бекірова Г.Р., заступник голови Генічеської районної ради Краєвий  В.І.,   міський голова           Тулупов О.В., які привітали зі святом та вручили почесні нагороди  колективу нашого училища.

Грамотою Голови Генічеської районної державної адміністрації були нагороджені:

-           Баштирєва Людмила Петрівна – майстер виробничого навчання;

-         Саликіна Лілія Іванівна  – майстер виробничого навчання 1-ої категорії;

-         Бровун Наталя Олександрівна – майстер виробничого навчання;

-         Чудакова Олена Олександрівна  – майстер виробничого навчання 1 категорії;

-         Бузовська Світлана Петрівна  – кухар їдальні.

З нагоди святкування Дня Вчителя  Грамотами голови міської ради  були нагороджені:

-  Ігнатова Вікторія Анатоліївна -  майстер виробничого навчання;

-  Шаповалова Олена Петрівна – майстер виробничого навчання;

-  Скрипка Наталя Анатоліївна – майстер виробничого навчання;

-  Карпенко Ірина Вікторівна – майстер виробничого навчання;

-  Суботіна Наталя Валентинівна – майстер виробничого навчання;

-  Собчук Олена Григорівна – майстер виробничого навчання;

- Четиріна Тетяна Вікторівна – старший майстер  училища.

Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники училища від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок та музичних подарунків.

фото - перегляд

 

День учителя

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу з днем учителя

В цьому році, 7 жовтня, в Україні відзначають професійне свято  вчителів — День працівників освіти.

3 жовтня у районному Будинку культури вітали освітян Генічеського району. Як завжди, в урочистій та теплій атмосфері поздоровляли тих, хто виховує майбутнє нашої держави, віддає душу і серце дітям.

До вчителів зі словами подяки зі сцени звертались керівники міста та району, начальник відділу освіти Ірина Попова, депутати Альберт Черепаха та Олександр Кістечок. А кращі працівники освіти району отримали нагороди.

Не залишилися без нагород і представники нашого училища - викладач Казакова А.Л. та майстер виробничого навчання Баштирєв І.М. нагороджені Почесною Грамотою Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації.

Грамотами Голови Генічеської  районної ради за високий професіоналізм, багаторічну плідну працю, не байдуже і відповідальне виконання своїх обов’язків, наполегливість у досягненні поставлених цілей, формування інтелектуального, культурного та морального розвитку особистості, великий особистий внесок у практичну підготовку учнів і вихованців нагородили:

- Цабанюка Василя Олексійовича – майстра виробничого навчання  1 категорії;

- Гаркушу Вікторію Іванівну  – керівника гуртка художньої самодіяльності;

- Єрьоменко Олену Миколаївну  – шеф-кухаря училища;

- Прибильну Світлану Петрівну – коменданта гуртожитка;

- Семенову Тетяну Григорівну – майстра виробничого навчання, голову профспілкового комітету.

Вітаємо наших працівників з нагородами!!! Картинки по запросу гиф цветы

фото - пе6регляд

 

Здоров’я – найцінніший скарб людини

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображение27 вересня 2018 року, в рамках Місячника фізичної культури, в училищі була проведена виховна година «Здоров’я – найцінніший скарб людини», яку підготували учні групи № 20 разом з класним керівником Ніколаєнко О. М. та майстром виробничого навчання Скрипкою Н. А. Учні розповіли про негативний вплив алкоголю, тютюну, наркотичних виробів та інших чинників на здоров’я  людини та закликали всіх присутніх вести активний спосіб життя, займатися спортом та відмовитися від пагубних привичок.

Викладач фізичної культури Караманов А. Л. та керівник фізичного виховання Золотарьов С. М. підвели підсумки спортивних змагань присвячених Дню фізкультурника та нагородили кращих спортсменів училища Почесними грамотами та дипломами

фото - перегляд

 

Батьківські збори

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу батьківські збори15.09.201 року у актовій залі пройшли загальні батьківські збори.

Перед зборами, всіх батьків, в їдальні, майстри та учні пригощали чаєм та випічкою.

Розпочалися батьківські збори привітанням учнів, які продемонстрували батькам свої творчі здобутки.

Перед присутніми виступив директор училища Шведов Анатолій Іванович. Він підвів підсумки 2017 – 2018 навчального року та розповів про плани на новій рік. Анатолій Іванович зупинився на навчальному процесі, матеріально – технічній базі закладу, на нових професіях, на надходження коштів та їх використанні.

Батьківські збори продовжилися по групах на  яких були  розглянуті питання про навчання учнів, відвідування навчальних занять, роботі гуртків та спортивних секцій, дотримання внутрішнього  трудового розпорядку, виконання учнями наказів про заборону використання мобільних телефонів в училищі під час проходження навчальних занять та заборону тютюнокуріння в училищі, гуртожитку і  на прилеглій території.

Соціально - психологічна служба проінформувала батьків про особливості підліткового та юнацького віку, умови успішної взаємодії з дітьми та надали рекомендації щодо протидії торгівлі людьми та різноманітних форм прояву булінгу.

фото - перегляд

 

Тиждень Олімпійського руху

Картинки по запросу ÑÐ¿Ð¾Ñ€Ñ‚Фізкультура та спорт – це запорука гармонійного розвитку особистості, це здоров’я та змістовне дозвілля. Саме тому в нашому училищі велика роль надається   урокам  фізичного виховання   та участі в спортивних змаганнях міста та області.

В рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня, з метою сприяння розвитку Олімпійського руху, пропаганди серед учнівської молоді здорового способу життя, залучення її до занять фізичною культурою і спортом, учні нашого училища, 07 вересня 2018 року,  прийняли участь у святкуванні Дня фізичної культури і спорту, який був започаткований Указом Президента України від 29 червня 1994 року і відмічається у кожну другу суботу вересня.

Наші учні:  Бетін Сергій та Гриченко Артем були нагороджені Подяками за особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту від Начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Генічеської районної державної адміністрації.

А 12 вересня, на стадіоні «Будівельник», відбувся училищний  спортивно-масовий захід. Свято  відкрили викладач фізичної культури  Караманов А.Л. та майстер виробничого навчання, керівник фізичного виховання Золотарьов С.М. Вони побажали учням міцного здоров’я та нових спортивних успіхів. В  програмі заходу було: біг 60 м,     100 м,  500 м, 1000 м,  підтягування на перекладині,  штовхання гир, стрибки у довжину з розбігу, метання ядра. А в кінці свята відбулася товариська гра з футболу.

Учні  прийняли активну участь у змаганнях, мали нагоду обмінятися досвідом спортивних змагань та просто приємно і з користю поспілкуватися.

Саме спорту держава надає значну роль та має великі надії популяризувати серед населення здоровий спосіб життя. Влада переймається питаннями розвитку фізичної культури та спорту, адже це запорука здорової та прогресивної нації.

фото - перегляд

 

В Геническом районе завершились учения теробороны

В Геническом районе завершились 10-дневные тактические учения 197 батальона  124 бригады территориальной обороны Херсонщины.

Были отмечены те, кто помогал в обеспечении и обслуживании участников тактических учений. Особенно тепло бойцы отзывались о кухне, где все эти дни трудились мастера и студенты Генического ПТУ-27.

Учения окончены. Оружие и форма сданы на хранения. Личный состав батальона разъедется по домам и вернется к обычной мирной жизни до следующих учений.

фото - перегляд

 

День знань

Картинки по запросу день знань 2018Вересень  в Україні з давніх-давен не просто початок осені. Для мільйонів учнів, студентів, їхніх батьків, а також педагогів – це початок  навчального року у всіх навчальних закладах країни.

В цьому році святкова лінійка з нагоди першого дзвоника урочисто відбулася  в нашому навчальному закладі 3 вересня. Учнів, педагогів та всіх  працівників привітав директор училища Шведов Анатолій Іванович, якій побажав, щоб 2018 - 2019 навчальний рік був мирним і щасливим, багатим на нові ідеї та звершення.  Він нагородив преміями відмінників навчання, учнів, що досягли певних результатів у обласних конкурсах, спортивних змаганнях та художній самодіяльності.

В нашу дружну училищну родину влилися 107 учнів які виявили бажання навчатися в нашому училищі.

Свято підготувала керівник гуртка художньої самодіяльності Гаркуша В. І. а провели учениці групи № 30 Корсак Наталія та Рябенко Олена.

Традиційно новий навчальний рік розпочався з Першого уроку «Моя країна у співдружності європейських народів»

Нехай новий навчальний рік стане для кожного часом звершень і відкриттів. Навчайтесь та працюйте із задоволенням, використовуйте кожен день для підкорення вершин освіти, культури, спорту.

Гарного старту тобі, 2018-2019 навчальний рік!

фото - перегдяд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены