русукр

Новости

Профілактична робота

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Попередження правопорушень серед неповнолітніхПротягом двох тижнів, в училищі, інструктором з правового інформування населення Скрипник Л. О. проводилися бесіди з учнями І - ІV курсів на тему: «Попередження правопорушень серед неповнолітніх».

Лілія Олександрівна, доступно, на цікавих прикладах, ознайомила учнів з кримінальною відповідальністю за скоєння правопорушень.

фото - перегляд

 

Профілактична бесіда «Попередження правопорушень та наркоманії серед молоді»

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображение13 листопада 2018 року лікар - нарколог Генічеської центральної районної лікарні Семенов В.М. для учнів училища  провів профілактичну бесіду, направлену на попередження правопорушень, наркоманії у молодіжному середовищі та на пропаганду здорового способу життя.

Він роз’яснив наслідки вживання алкоголю і наркотиків на організм людини. Також наголосив на необхідності і значимості ведення здорового способу життя.

У ході бесіди учні були проінформовані щодо невтішної статистики злочинів, що здійснюється неповнолітніми та про наслідки, до яких вони можуть привести.

фото - перегляд

 

Радіодиктант національної єдності

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Радіодиктант національної єдностіМова – одна з головних ознак нації, вона забезпечує єдність функціонування і розвиток етносу у просторовому і часовому вимірах. Мова – могутній дар животворчої й невичерпної скарбниці, з якої ми черпаємо уявлення про світ, свою родину й увесь свій край. До скарбниці рідного слова кожне покоління привносить коштовності глибоких сердечних порухів, історичні події, вірування та погляди. Українська мова змістом, багатством, глибиною й різноманітністю переживань, відбитих у ній, красою й мелодійністю посідає одне з перших місць серед мов народів світу. Саме вона підтримує свідомість національної єдності українського народу, любов до Батьківщини й пошану до себе.

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Це свято спрямоване на привернення уваги до проблем української мови, її вивчення та розвиток, пропаганди і популяризації, та водночас демонстрацію її краси й багатства, літературної довершеності.

В рамках святкування проводиться всеукраїнський  радіодиктанту. В останні роки метою такої масштабної акції є єднання усіх людей з різних куточків України та навіть поза її межами, а також перевірка власних знань з української мови.

9 листопада 2018 року учні, викладачі та працівники училища в режимі онлайн долучилися до всеукраїнської акції написання радіодиктанту. Кожен з присутніх відчував піднесення, радість, гордість, що ми – українці.

Ми поділяємо основну думку диктанту, що « Головне – усім нам роботи свою справу з любов’ю, відчувати і політ і тоді обов’язково мрія здійсниться!».

В цей же день був проведений І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

фото - перегляд

 

Відеолекторій

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Похожее изображение06.11.2018 року, в бібліотеці училища, для мешканців гуртожитку, фахівці із соціальної роботи Генічеського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Крупа Олександр Сергійович та Белічко Тетяна Іванівна провели відеолекторій на тему «Вся правда про наркотики».

фото - перегляд

 

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Профілактика правопорушень серед неповнолітніх01 листопада у професійно-технічому училищі №27 м.Генічеська  майором внутрішньої служби Генічеського відділу філії державної установи «Центр пробації» в Херсонській області Солоп А.В. та капітаном ВС Зайцевою К.О. проведена лекція «Профілактика правопорушень серед неповнолітніх» з переглядом відеофільму «Діти за гратами». У ході бесіди учні були проінформовані щодо невтішної статистики злочинів, що здійснюються неповнолітніми, та про наслідки до яких вони можуть привести. Сподіваємося, що знання неповнолітніми певних законів, норм поведінки, формування у них правової свідомості та відповідальної поведінки утримає їх  від правопорушень, конфліктних ситуацій та злочинних проявів.

фото - перегляд

 

День цивільного захисту

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу День цивільного захисту30.10 2018р. в ПТУ № 27 м. Генічеська спільно з працівниками Генічеського РВ ГУДСНС служби цивільного захисту, відбулися практичні заняття, метою яких було удосконалення учнями та педколективом теоретичних знань та практичних навичок дій в умовах екстремальних ситуацій

фото - перегляд

 

Міжнародний день кухаря і кулінара

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Міжнародний день кухаря і ÐºÑƒÐ»Ñ–Ð½Ð°Ñ€Ð°Відомий філософ Гіппократ сказав «Наша їжа повинна бути лікувальним засобом, а наш лікувальний засіб має бути нашою їжею».

Це мудрі слова. В наш час цілком очевидно, що їжа - це найкращий антибіотик, оскільки вона захищає організм від будь-яких мікробів. Якби населення всього світу добре харчувалася, нам майже не потрібні були б антибіотики та інші ліки.

Правильне харчування - це не просто харчування, а запорука нашого здоров'я. І в цьому випадку лікарем стає - кухар!

Кухар - професія творча. А справжнім кухарем може стати тільки талановита людина: трошечки художник, трохи музикант, що володіє естетичним смаком, відчуттям кольору, гармонією.

20 жовтня весь світ відмічає Міжнародний день кухара і кулінара. До цього свята в училищі був проведений позакласний захід «Вмілий кухар», який підготували та провели класні керівники групи № 11 Тяжлова О. Є. та групи № 30 Сідлак Е. Ш.

За допомогою інтелектуальної гри  визначили команду гідну звання «Вмілий кухар». Були проведені конкурси: «Одягни кухара», «Чи вірне твердження», «Заморочки з бочки».

Всі команди отримали смачні призи.

Важка, але одночасно і захоплююча професія кулінара приносить людині велике задоволення: вона дає їй можливість щодня переконуватися в необхідності і важливості своєї праці.

фото - перегляд

 

Спортивні змагання до Дня захисника України

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Козацькі змагання11 жовтня  в училищі відбулися спортивні змагання «Козацька наснага - 2018». 4 куреня взяли участь у змаганнях.

Метою змагань є створення умов для належного рівня підготовки учнів до військової служби, виховання в учнів поваги до народних звичаїв, традицій,  національних цінностей Українського народу, формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом.

4 куреня взяли участь у змаганнях. З перших хвилин змагань стало ясно, що просто так перемогу не віддасть ніхто. Кожен учасник команд, з підвищеною самовіддачею відстоював честь своєї команди. Учасники показали наполегливість, прагнення до перемоги та гідну конкуренцію.

Спортивне  свято – це не тільки боротьба за звання кращого, це ще й ефективний спосіб об’єднати учнів.

Змагання  організували та провели викладачі фізичної культури          Караманов А.Л. та Захисту Вітчизни Кирилов О.Ю.

фото - перегляд

 

День Захисника України

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу День Захисника України14 жовтня наша країна буде відзначати потрійне свято – Покрова Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та  День захисника України. З цієї нагоди, 11 жовтня, в училищі відбувся захід, який підготували керівники Шепель О.Є., Шаповалова О. П. та учні групи № 21.

Протягом багатьох століть свято Покрова Пресвятої Богородиці було головним для українських воїнів - від запорізьких козаків до сучасних захисників, а сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем козацтва, саме тому ми прагнемо зберегти тисячолітні християнські традиції. Учні  вшанувати пам`ять усіх героїв, що поклали своє життя за Батьківщину, за її благополуччя та процвітання, віддали  належне героїзму і мужності сильній половині населення України.

На заході був присутній засновник екстремального шоу «Богатирі України», людина з залізними руками, майстер спорту України Мезенцев Сергій, який показав, що під силу людині. Він провів змагання між учнями, переможці отримали безкоштовні абонементи на  заняття у клубі «Даниїл».

Перед учнями виступили: молодший сержант, учасник бойових дій, нагороджений медаллю «За участь в Антитерористичній операції» - Рудик Олександр Андрійович, майстер виробничого навчання, ветеран АТО -  Золотарьов Сергій Миколайович. Вони побажали учням мирного небо, міцного здоров’я та успіхів у навчанні. Представник  Генічеського військового комісаріату, капітан Збройних Сил України – Скорик Іван Йосипович, вручив подяку директору училища Шведову А. І. від військового комісара Херсонського обласного військового комісаріату, полковника Будніка І.Л. за вагомий внесок у зміцнення територіальної оборони Української держави, старанність та  ініціативу, проявлені в ході тактичних навчань.

Вітаємо наших захисників зі святом!  Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров'я і щастя! Мирного неба і смачного хліба!

фото - перегляд

 

День працівників освіти

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу день вчителяПоміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. Це день, коли країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.   Відбулося таке свято і в нашому училищі. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив.

Вже традиційним стали привітання від  директора училища        Шведова А. І. та голови профспілкового комітету Семенової Т. Г., які нагородили грамотами співробітників за сумлінну роботи.

На свято завітали почесні гості – голова Генічеської РДА            Воробйов О.С., заступник голови Генічеської РДА Бекірова Г.Р., заступник голови Генічеської районної ради Краєвий  В.І.,   міський голова           Тулупов О.В., які привітали зі святом та вручили почесні нагороди  колективу нашого училища.

Грамотою Голови Генічеської районної державної адміністрації були нагороджені:

-           Баштирєва Людмила Петрівна – майстер виробничого навчання;

-         Саликіна Лілія Іванівна  – майстер виробничого навчання 1-ої категорії;

-         Бровун Наталя Олександрівна – майстер виробничого навчання;

-         Чудакова Олена Олександрівна  – майстер виробничого навчання 1 категорії;

-         Бузовська Світлана Петрівна  – кухар їдальні.

З нагоди святкування Дня Вчителя  Грамотами голови міської ради  були нагороджені:

-  Ігнатова Вікторія Анатоліївна -  майстер виробничого навчання;

-  Шаповалова Олена Петрівна – майстер виробничого навчання;

-  Скрипка Наталя Анатоліївна – майстер виробничого навчання;

-  Карпенко Ірина Вікторівна – майстер виробничого навчання;

-  Суботіна Наталя Валентинівна – майстер виробничого навчання;

-  Собчук Олена Григорівна – майстер виробничого навчання;

- Четиріна Тетяна Вікторівна – старший майстер  училища.

Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники училища від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок та музичних подарунків.

фото - перегляд

 

День учителя

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу з днем учителя

В цьому році, 7 жовтня, в Україні відзначають професійне свято  вчителів — День працівників освіти.

3 жовтня у районному Будинку культури вітали освітян Генічеського району. Як завжди, в урочистій та теплій атмосфері поздоровляли тих, хто виховує майбутнє нашої держави, віддає душу і серце дітям.

До вчителів зі словами подяки зі сцени звертались керівники міста та району, начальник відділу освіти Ірина Попова, депутати Альберт Черепаха та Олександр Кістечок. А кращі працівники освіти району отримали нагороди.

Не залишилися без нагород і представники нашого училища - викладач Казакова А.Л. та майстер виробничого навчання Баштирєв І.М. нагороджені Почесною Грамотою Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації.

Грамотами Голови Генічеської  районної ради за високий професіоналізм, багаторічну плідну працю, не байдуже і відповідальне виконання своїх обов’язків, наполегливість у досягненні поставлених цілей, формування інтелектуального, культурного та морального розвитку особистості, великий особистий внесок у практичну підготовку учнів і вихованців нагородили:

- Цабанюка Василя Олексійовича – майстра виробничого навчання  1 категорії;

- Гаркушу Вікторію Іванівну  – керівника гуртка художньої самодіяльності;

- Єрьоменко Олену Миколаївну  – шеф-кухаря училища;

- Прибильну Світлану Петрівну – коменданта гуртожитка;

- Семенову Тетяну Григорівну – майстра виробничого навчання, голову профспілкового комітету.

Вітаємо наших працівників з нагородами!!! Картинки по запросу гиф цветы

фото - пе6регляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены