русукр

Новости

Чистий четвер

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу прибиранні узбічПеред Великодніми святами, у чистий четвер, учні групи № 35, разом з майстром виробничого навчання Максименком Олександром Петровичем,  з  підрозділами державних органів влади та за підтримки всіх сільських рад Генічеського району на чолі з головою РДА Олександром Воробйовим прийняли участь у прибиранні узбіч траси Харків - Сімферополь.

фото - перегляд

 

Акція «Подаруємо шпаківню пташиній сім'ї»

Картинки по запросу 1 квітня - Міжнародний день птахів1 квітня - Міжнародний день птахів.  Для кожної пташиної сім'ї дуже важливим є прояв турботи про створення потомства. Тому першочерговим завданням для перелітних птахів є споруда гнізда .   Шпаки  з великим задоволенням використовують вже готові квартирки, які виготовляються людьми і розвішуються в паркових зонах і в садах.

Цього дня  в  училищі пройшла акція «Подаруємо шпаківню пташиній сім'ї». Учні групи № 35 разом з викладачем біології та екології Стрюковою К.О. на території училища  розвісили виготовлені власноруч шпаківні.

фото - перегляд

 

Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу огляд-конкурс художньої самодіяльності29 березня 2018 року в училищі пройшов обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності «Надія. Молодість. Майбутнє».

Перед початком звітного концерту в фойє училища  були представлені роботи гуртківців з декоративно - ужиткового мистецтва.

У огляді-конкурсі приймали участь: хор училища, вокальний ансамбль «Браво» (керівник Тютюник О.В.), танцювальний гурт «Старс» (керівник Журавльова Ю.П.), театральний гурт «Душа» (керівник Гаркуша В.І.), вокально – інструментальний ансамьль «Сиріус» (керівник Кадиров Р.Р.), ансамбль танцю «Сельсебіль» (керівник Ізмайлова С.), ансабель «Атеш» (керівник Куртбедінов Р.), солісти:  Семілєтова К., Єремко С., Кудрик Б., Олейник Л., читці: Лисенко Л., Мухтеремова Е., Семілеєтова К. та інші.

На огляд журі було представлено 30 номерів, які охопили всі номінації та підкреслили багатонаціональність нашого району.

Рівень  художньої майстерності учнів високо оцінила методист з питань самоврядування та художньо-естетичного виховання учнівської молоді ПТНЗ  Херсонського державного будинку художньої творчості Митрохина Ольга Іванівна.  На святі були присутні заступник голови Генічеської районної державної адміністрації  Бекірова Гульнара Решатівна, заступник голови Генічеської районної ради Краєвий Віктор Іванович та начальник відділу райдержадміністрації Шворак Світлана Павлівна, які щиро  подякували юним артистам та керівникам гуртків за майстерність, талант і любов до України.

фото - перегляд

 

Ось це весна!

Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Унікальне природне явище для нашого південного курортного міста можна спостерігати з ранку 22.03.2018р.

На календарі закінчується березень, а наше місто накрило товстим шаром снігу ...

І якщо взимку Генічани дивувалися квітам, що розпустилися то навесні - снігу!

Наше училище 22 березня 2018 року - фото - перегляд

 

«Сім’я – основа нації»

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу «Сім’я – основа Ð½Ð°Ñ†Ñ–Ñ—Â»Під такою назвою  з 19.02. по 23.02.2018 року пройшов тиждень соціальної підтримки в училищі.

Метою Тижня було - формування уявлення про важливу роль сім'ї в суспільстві, створення умови для збереження сімейних традицій, закладання відповідального ставлення до подружнього життя, сприяння формуванню у юнаків та дівчат потреби в створенні сім’ї, готовності до вступу в шлюб, вміння правильно будувати сімейні відносини і виховувати майбутніх дітей.

У фойє училища був оформлений інформаційно-просвітницький стенд для підлітків «Щаслива сім’я -  щаслива Україна». Пройшла виставка тематичних стіннівок, малюнків, кросвордів. Учні мали можливість проявити свою креативність, свої знання та кмітливість.

На початку тижня пройшла акція «Ми всі одна сім’я, єдина ми родина». Лейтмотивом акції стали слова: «Немає України без калини, Як і нема без пісні солов’я. А ми народ – зернина до зернини, В біді і щасті ми одна сім’я». Перед початком акції учні читали вірші про Україну, красу рідного краю, любов до рідної землі. Всі учасники заходу отримали маленькі паперові сердечка на яких написали свої побажання нашій Батьківщині. Учні побажали Україні стати сильною і міцною державою, як найшвидше подолати економічну та політичну кризу, миру, добра та злагоди. Ці сердечка з побажаннями ми прикріпили до нашої  карти України, яка розміщена у фойє училища.

У позаурочний час пройшло тренінгове заняття «Моя майбутня сім’я». Соціальний педагог запропонувала учням порівняти процес створення сім’ї з процесом спорудження будинку і намалювати на папері образ сім’ї у вигляді будинку, так як емоційне уявлення наповнюється енергією, перетворюється в мету і реалізовується. Кожен учасник отримав картки, які вони розподіляли на свій вибір, одні картки згодилися для фундаменту, інші використали для побудови стін, даху. Учні активно презентували свої будиночки, визначали позитивну модель сімейного життя і сімейних цінностей, проявили чітке розуміння сім’ї як системи, що передбачає не тільки наявність почуттів, стосунків, але і виконання певних ролей, формування цінностей, правил сімейного життя, дотримання нових прав та обов’язків.

Готуючись до дорослого життя, підліток повинен вміти оцінювати свої дії, вчинки, ситуації, що виникають. На тренінговому занятті «Сексуальність: як її розуміти і сприймати»дівчата отримали інформацію про психосексуальний розвиток підлітків, дали визначення поняттю «утримання», прослідкували залежність репродуктивного здоров’я від сексуальної поведінки, виконали вправу «Мистецтво відповісти «НІ» та відпрацювали навички прийняття рішень стосовно ситуацій, пов’язаних з реалізацією своєї сексуальності. Сподіваюсь, що формування установок і накопичення інформації про особливості статевої поведінки, її прояви вбереже наших учнів від раннього та небезпечного статевого життя.

З метою формування функції усвідомленого та відповідального батьківства на основі традиційних для України сімейних цінностей, родинних традицій, батьківсько-дитячих взаємин учням було запропоновано створення колажу «Відповідальне батьківство».Під час створення колажу учні усвідомлювали роль сім’ї в житті людини, головні функції сім’ї та роль батьків у вихованні дитини, розуміти принципи відповідального батьківства, цінувати найближчих для себе людей – батьків.

Тиждень соціальної підтримки закінчився, але профілактична робота педагогів буде продовжуватися, щоб допомогти нашим учням успішно адаптуватися у дорослому житті, успішно долати проблеми і труднощі, набути необхідних соціальних навиків для щасливого життя.

 

Соціальний педагог Ігнатюк Л. М

фото.- перегляд

 

4-та річниця з Дня початку Кримського опору

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу крим це українаДату 26 лютого в Україні пропонують проголосити «Днем опору Криму російської окупації». В цей день в 2014 році перед будівлею Верховної Ради Криму пройшов мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Тоді мітингувальники протистояли проросійськім активістам. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели ряд економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості». Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

26 лютого 2018 року у Генічеську відзначили 4-ю річницю з Дня початку Кримського опору, пов'язану з трагічною датою в історії України — захоплення півострова російськими окупантами. Керівники міста і району, активісти та запрошені з українськими та кримськотатарськими прапорами взяли участь в автопробігу від Новоолексіївки до Генічеська. А потім, на площі біля кінотеатру «Україна» пройшов мітинг.

Голова  Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов закликав ніколи не забувати про тих, хто віддав свої життя, був схоплений окупантами або пропав безвісти, захищаючи український Крим.

У цьому заході взяли участь і представники нашого училища.

фото - перегляд

 

100-річчя від трагічної загибелі кримськотатарського лідера Номана Челебіджіхана

Картинки по запросу Номан ЧелебіджіханНоман Челебіджіхан – кримськотатарський політичний і державний діяч. Один з організаторів першого Курултаю, перший голова уряду проголошеної в 1917 році Кримської народної республіки, перший муфтій мусульман Криму, Литви, Польщі і Білорусі. Слова його вірша «Я присягнувся!» стали національним гімном кримських татар.

У 1909 р. заснував патріотичну спільноту «Vatan» («Батьківщина») – підпільну політичну організацію, членами якої були кримськотатарські студенти в Османській імперії.

25 березня 1917 року на першому з’їзді кримських татар у Сімферополі Н. Челебіджіхан був обраний головою Кримського Мусульманського виконкому і муфтієм Таврійського мусульманського духовного управління.

Н. Челебіджіхан підтримував зв’язки з Українською Центральною Радою. У вересні 1917 року на запрошення УЦР скерував до Києва від Мусульманського виконкому делегацію в складі 10 осіб для участі в роботі З’їзду народів Росії. Підтримував рішення щодо створення Української Народної Республіки.

У листопаді 1917 року Номан Челебіджіхан скликав у Криму I Курултай кримськотатарського народу. Курултай затверджує проект Конституції і проголошує створення КНР, а Номана Челебіджіхана обирають головою Директорії (національного уряду) і міністром юстиції. Проте прихід до влади більшовиків, які не визнавали кримськотатарський уряд, поставив під загрозу існування молодої Кримської Народної Республіки.

14 січня 1918 року більшовики захопили владу в Сімферополі та заарештували Номана Челебіджіхана. 23 лютого 1918 року Н.Челебіджихана стратили у міській в’язниці, а його тіло викинули в Чорне море.

До цієї сумної події в училищі пройшли групові години спілкування. Ми повинні оберігати історію  народу та не дати нащадкам забути ім’я справжнього патріота, який поклав своє життя на вівтар боротьби за єдність та процвітання великої нації.

фото - перегляд

 

Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

Картинки по запросу Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотніДень Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею».  День 20 лютого став переломним у ході подій Революції Гідності.

Цього дня в усіх навчальних групах пройшов Урок пам’яті на якому вшанували Героїв Небесної Сотні. Звучали вірші, які зворушували до сліз, пригадували ті страшні події, котрі сколихнули світ і кожного зокрема. Хвилиною мовчання учні та педагоги вшановували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Вічна подяка їм, Великим синам і донькам України.

Також учні нашого училища прийняли участь у міському патріотичному заході «Герої не вмирають», який пройшов у районному Будинку культури.

А після заходу відбувся прем`єрний  показ фільму Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги» про оборони Донецького аеропорту. Після закінчення фільму люди аплодували стоячи, а багато хто з присутніх не міг стримати сліз.

фото - перегляд

 

Проводи Масляної

Картинки по запросу масляна17 лютого у Генічеську на площі Відродження відбулось свято «Гуляй Масляна», організаторами якого виступили Генічеська міська рада та районний Будинок культури.

Примхи природи з мокрим снігом не завадили цікавій програмі та святковому настрою.

На площі можна було скуштувати страви національних кухонь, прийняти участь в іграх та конкурсах,  послухати виступи артистів. В цьому заході прийняло участь і наше училище. Майстри виробничого навчання та учні пригощали мешканців міста смачною випічкою.

Також цього дня з азартом, веселістю та смачними млинцями відгуляли  Арабатьску Масляну у парку села Щасливцеве.

На вулиці йшов мокрий сніг, але народні гуляння це не зіпсувало. Люди пригощалися гарячим чаєм, який робили на польовій кухні представники МНС. Та головним частуванням свята були смачні млинці та вареники. Їх готували та безкоштовно ними пригощали на замовлення Щасливцевської сільської ради працівники та учні нашого училища.

Доречи, директор училища Анатолій Шведов родом зі Щасливцева, тому завжди люб’язно відгукається на запрошення до участі у Масляній. Млинців було так багато, що їх вистачило усім бажаючим навіть не по одній порції.

Щасливцевська сільська рада висловлює щиру подяку директору нашого училища Анатолію Івановичу Шведову, майстрам та учням, що взяли участь у проведенні «Арабатської Масляної» у с. Щасливцеве. (http://arabat-rada.gov.ua/2018/02/dyakuyemo-ptu-27-za-smachni-mlinci/).

Завершилися свята традиційно спалюванням опудала зими, залишивши по собі приємні спогади. Отже, чекаємо весни!

фото - перегляд

 

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Картинки по запросу День виводу військ з АфганістануНезалежна Україна, щорічно, 15 лютого, офіційно вшановує учасників бойових дій на території інших держав, День виводу військ з Афганістану.

В цей день ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах. Афганська кампанія залишила невиліковну рану у душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.

29 років тому, 15 лютого 1989 року, остання колона радянських військ була виведена з Афганістану.

Афганська війна тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року — 3340 днів.

На сьогодні в Генічеському районі мешкає 193 учасника бойових на території інших держав, з них 119 воїнів – афганцев. Окрім Афганістану, українці несли службу в Лівані, Угорщині, Єгипті, Іраку, Анголі, Кубі Чехословаччині, Ефіопії, Югославії та інших державах. Вони з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності.

До цієї дати в училищі були проведені групові Уроки мужності на які були запрошені воїни-інтернаціоналісти.  Мета цих заходів - розширити знання учнів про історичні події афганської війни, виховувати повагу і шану до воїнів-інтернаціоналістів, до трагічної сторінки нашої історії.

На зустрічах говорили про героїзм і подвиги скоєні в Афганістані. Були представлені відеоматеріали, пісні, факти про ті страшні події. Ці зустрічі – данина пам'яті всім, хто причетний до героїчної і трагічної війни. Афганістан – це сльози, Афганістан – це пам'ять. Це війна, яка принесла багато болю, страждань і смертей.

Усім нам потрібно пам’ятати про те, що будь-яка війна, що приходить на нашу землю, несе за собою горе. Нині  увесь український народ молиться за те, щоб закінчилася ще одна ганебна війна,  де українські солдати знову виконують свій священний обов’язок, захищаючи рідну землю.

фото-перегляд

 

Профілактична бесіда «Попередження правопорушень та наркоманії серед молоді»

Картинки по запросу Попередження правопорушень та наркоманії серед молоді14 лютого 2018 року спеціалістами Генічеського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно з лікарем наркологом Генічеської центральної районної лікарні Семеновим В.М. для учнів училища було проведено профілактичну бесіду, направлену на попередження правопорушень, наркоманії у молодіжному середовищі та на пропаганду здорового способу життя.

У ході бесіди учні були проінформовані щодо невтішної статистики злочинів, що здійснюється неповнолітніми та про наслідки, до яких вони можуть привести.

Лікар - нарколог роз’яснив наслідки вживання алкоголю і наркотиків на організм людини. Також наголосив на необхідності і значимості ведення здорового способу життя.

По закінченні заходу учні отримали інформаційно-профілактичні буклети відповідного спрямування.

фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены