русукр

Новости

Секрети педагогічної майстерності в умовах дистанційного навчання

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

17 грудня 2020 року на метод об’єднанні «Кухар.Кондитер»пройшов семінар викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання «Секрети педагогічної майстерностів умовах дистанційного навчання».

Метою семінару було розкрити учасникам творчий підхід до реалізації ідей, нові умови в практиці роботи закладу. До присутніх із вітальним словом звернувся голова МК Сідлак Е.Ш., яка ознайомила присутніх із особливостями організації освітнього процесу та створення умов для реалізації робочих планів в закладі.

З  планом роботи семінару викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання ознайомила секретар МК Саликіна Л.І.

Сідлак Ельміра Шамратівна поділилася досвідом з колегами щодо організації освітнього простору на платформі ZOOM,показала як доцільно використовувати презентацію до теми  уроку.

Тяжлова О.Є.поділилася досвідом своєї роботи під час дистанційного навчання.

Хапокниш Оксана Миколаївна поділилася досвідом з колегами щодо організації освітнього простору в CLASSROOM, який сприяє вільному розвитку творчої особистості викладача.

Майстри виробничого навчання: Саликіна Л.І.,Бровун Н.О., Скрипка Н.А., Баштирєв І.М. розкрили  питання організації ефективної взаємодії з здобувачами освіти у своїх групах.

Майстри виробничого навчання та викладачі ділилися досвідом та отримали позитивні враження в результаті спільної роботи. Семінар пройшов у дружній теплій атмосфері.

Змінюється час. Міняються діти, учителі, батьки. Навчальні заклади теж змінюють свої орієнтири.

Шановні колеги! Бажаємо успіхів у оволодінні новими ідеями, упевненості у власних силах, натхнення та творчих злетів.

ФОТО

 

Акція присвячена Дню Святого Миколая

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Напередодні свята Дня Святого Миколая, ми долучилися до благодійної акції. Організатором заходу є Інклюзивно-резервний центр, а координує його Генічеська міська рада. У наші дні благодійність і волонтерський рух стали не тільки актуальним і масштабним проявом безкорисливої допомоги, але і внутрішньою потребою кожної людини, небайдужої та чуйної до чужого болю. Наша задача-подарувати Свято дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Ми прагнемо через подарунки передати частинку добра та світла, та віру в те, що мрії збуваються! "Малі послуги, що надаються вчасно, є найбільшими благодіяннями для тих, хто їх отримує», - сказав філософ Демокріт. Надихнув цей захід і ми надалі будемо продовжувати цей волонтерський напрямок.

ФОТО

 

Конкурс "Міс Снігуронька 2020"

У ПТУ -27 м. Генічеська протягом тижня пройшов  конкурс «Міс Снігуронька 2020». За титул красуні боролися шість  дівчат. Це не просто конкурс краси, це свято виховує в молоді культуру та естетичний смак, розвиває творчу активність. Ми створюємо умови для самореалізації особистості дівчат, виявлення їх талантів, смаків та уподобань, виховання почуття успіху та позитивного світосприйняття. Власне такою є головна мета конкурсу "Міс Снігуронька 2020". Учасниці продемонстрували журі свою красу і грацію. Кожна з дівчат проявила свою індивідуальність, свою красу, вражали своїми чарівними образами. Ми  задоволені результатом, отримали багато позитивних вражень. Окрема подяка класним керівникам, які ретельно підготували дівчат у фото конкурсі не зважаючи на карантинні умови.

ФОТО

 

Міжнародний день прав людини

Цьогорічна тема Дня - «Молодь постає на захист прав людини». Як зазначають в ООН, ця тема повинна продемонструвати як молоді люди по всьому світу виступають проти расизму, мови ненависті, булінгу ,  дискримінації, зміни клімату. Про це 10 грудня для здобувачів освіти ПТУ-27 говорили Начальник відділу Генічеського бюро правової допомоги Волвенко В.Ф. та головний спеціаліст Колісник  О.С. 10 грудня 1948 року Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини, що проголошує цивільні та політичні права і свободи особистості - рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші.

У Декларації заявлено також, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їх раси, статі, мови, релігії тощо.

Фото та відео

 

Акція « Україна без наркотиків»

Актуальною проблемою нашого життя є здоров’я.

З метою формування свідомої мотивації майбутніх громадян до потреб здорового способу життя  24 листопада 2020 року в спортивній залі ПТУ     № 27 пройшли спортивні змагання з багатоборства.

Завдання акції:

- привернути увагу здобувачів освіти до проблем збереження здоров'я;

- залучити учнівську молодь до відвертості розмови про здоров’я  та до активної співпраці;

- сформувати основні правила здорового способу життя;

- залучення здобувачів освіти до гуртків та спортивних секцій .

Беручі участь у різних спортивних вправах, виконуючи різні завдання учасники получили масу задоволення та позитивних вражень. Протягом акції розповсюджували буклети: Рівень «Особистість». Фактори ризику. Біологічні фактори.

Учасники  зрозуміли,  наскільки важливим для кожного є відповідальне ставлення до свого здоров’я, що здоров'я людини залежить від здоров'я природи і суспільства.

Найкращі   гравці  отримали в подарунок безкоштовний абонемент в спортивно-оздоровчий клуб «Даніїл» та універсальну батарею «Power»:

1      місце  -  Усманов Енвер

2      місце -  Ізмаєв Олексій

3      місце - Потатурін Сергій

 

Закликаємо всіх: Наткотикам –НІ! Долучайтесь до здорового способу життя!

ФОТО

 

Участь у конкурсі “Я – Людина”

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

17 листопада  учні нашого училища взяли участь у Всеукраїнському пізнавальному конкурсі «Я – Людина», приуроченому до Міжнародного дня толерантності, Дня гідності та свободи.

Конкурс не мав на меті перевірити знання учнів. Навпаки, конкурс ознайомив учасників з досягненнями, культурою, звичаями, традиціями народів світу. Включав в себе питання з історії, географії, природознавства, літератури, музики, культури країн світу.
Учасниками он-лайн конкурсу стали: Ізмаєв Олексій (гр.№35), Трикоза Аліна (гр.№10), Марков Владислав(гр.№10), Асанова Едіє (гр.№10), Попова Ліза (гр.№11), Молчанов Ігнат(гр.№11), Базілевський Микита (гр.№14), Попова Ольга (гр.№14). Учнів зацікавив конкурс і приніс справжнє задоволення. Адже вони змогли перевірити не тільки рівень своїх знань, але й виявили прогалини у них, що дало їм поштовх до саморозвитку. Запропоновані питання виявилися дійсно пізнавальними.

Тож чекаємо на результати. Впевнені, вони нас не засмутять!

ФОТО

 

План профілактичної та роз'яснювальної роботи

 

З Днем народження!!!

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Як відомо, фарбують не роки, а заслуги. В цей день 11 листопада 1954 року заснувалося ПТУ-27.

За 66 років наше училище випустило  15 500 кваліфікованих фахівців.

Вітаємо наше училище з днем ​​народження, шановні друзі! Нехай ця будівля стане для кожного з нас рідним, щоб тут отримували міцні знання, професіоналізм, веселий настрій, цікаві захоплення та море радості. Нехай училище наше процвітає довгі роки. А нам всім міцного здоров'я, удачі, великих творчих досягнень!

Історія училища відео

 

Наша земля - Украина

Здобувачі освіти професійно - технічного училища 27 м. Генічеська  Гаркуша Вікторія та Богдан Яворський, приймають участь в обласному онлайн конкурсі майстрів художнього читання "Наша земля - Україна". Цей конкурс проводиться з метою виявлення обдарованих талановитих дітей, розвитку емоційності та художнього смаку особистості, пізнання осмислення краси художнього слова, удосконалення мистецтва живого мовлення, як джерела збагачення національної культури України.

Відео

 

До Дня захисника України

До Дня захисника України  на спортивному майданчику ПТУ - 27 було проведено захід "Козацький гарт".

Прийняли  участь 4  команди : " Хортиця", "Запорізькі козаки", "Козацька старшина" та "Відважні козаки".

На змаганнях виборювали такі види:

* підтягування у вісі;

* піднімання гирі;

* віджимання;

* естафети.

1 місце - зайняла команда " Відважні козаки",

2 місце - "Козацька старшина",

3 місце - "Запорізькі козаки",

4  місце - "Хортиця".

Учасники змагань були нагороджені грамотами та  кондитерськими виробами. На святі  був присутній учасник бойових дій- Зінченко Анатолій.

 

Фото

 

Олімпійський тиждень

 

Олімпійський тиждень

Відповідно до листа Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 4 вересня 2020 року №198  Про організацію та проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку, Олімпійського тижня та з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку Олімпійського руху в Україні. В нашому навчальному закладі був проведений Олімпійський тиждень:

-       5.10.20 Змагання з гирьового спорту

І місце – 44 група

ІІ місце – 35 група

ІІІ місце – 25 група

-       6.10.20 Спортивні естафети

І місце – 11 група

ІІ місце – 10 група

ІІІ місце – 35 група

-       7.10.20 Стрітбол

І місце -  35 група

ІІ місце – 18 група

ІІІ місце – 28 група

-       8.10.20 Змагання з волейболу

І місце – 35 група

ІІ місце – 11 група

ІІІ місце – 28 група

-       9.10.20 Олімпійський урок. На тему: «Історія виникнення  Олімпійських Ігор та олімпійського руху, вікторина на спортивну тематику»


 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены