русукр

Новости

Допомога військовим

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображениеЗ 07 по 16 вересня 2017 року майстри виробничого навчання Бровун Наталя Олександрівна та Баштирєв Іван Миколайович разом з учнями училища Пронічевим Артемом, Репринцевою Олександрою група № 21, Березюк Юлією, Макарець Юрієм група № 28 та Рудько Юрієм група №31 приймали участь у зборовій підготовці військовозобов’заних підрозділів територіальної оборони Херсонської області.

Вони готували їжу в польових умовах для 650-х військовозобов’язаних на території військового полігону «Олешківські піски». Начальник Херсонського гарнізону полковник І. Л. Буднік оголосив подяку директору училища Шведову А. І. за високий патріотизм, плідну співпрацю та надання дієвої допомоги по забезпеченню проведення навчальних зборів з підрозділами територіальної оборони Херсонської області та учням - за патріотизм, старанність та високі професійні навики, які вони проявили під час надання допомоги військовим.

Майстри були нагороджені Почесною грамотою Голови Херсонської обласної державної адміністрації А. А. Гордєєва за старанність та сумлінне виконання службових обов’язків під час проведення навчальних зборів.

Ми пишаємося такими майстрами та учнями!

 

фото - перегляд

 

Батьківські збори

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу батьківські збори16.09.2017 року у актовій залі професійно – технічного училища № 27 м. Генічеська проведено загальні батьківські збори.

Перед зборами, всіх батьків, в їдальні, майстри та учні пригощали чаєм та випічкою.

Розпочалися батьківські збори привітанням учнів, які продемонстрували батькам свої творчі здобутки.

Перед присутніми виступив директор училища Шведов Анатолій Іванович. Він підвів підсумки 2016 – 2017 навчального року та розповів про плани на новій рік.

Зупинився на навчальному процесі, матеріально – технічній базі закладу, на нових професіях.

Батьківські збори продовжилися по групах на  яких були  розглянуті питання про навчання учнів, відвідування навчальних занять, гуртків та спортивних секцій, дотримання внутрішнього  трудового розпорядку, виконання учнями наказів про заборону використання мобільних телефонів у училищі під час проходження навчальних занять та заборону тютюнокуріння в училищі, гуртожитку і  на прилеглій території.

Соціально - психологічна служба поінформувала батьків про особливості підліткового та юнацького віку, умови успішної взаємодії з дітьми та надали рекомендації.

фото - перегляд

 

Свято «Пишаюсь своїм татом!»

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу день батька15 вересня, в Генічеській школі естетичного виховання відбувся районний захід до Дня батька «Я пишаюсь своїм татом». Захід був присвячений військовослужбовцям і учасникам АТО та їх родинам.

Зі сцени пролунали проникливі розповіді про батьків та дітей, про тих, хто захищав та захищає країну, та тих, хто чекає на повернення своїх рідних та коханих.

Сучасних героїв поздоровляли та вручали пам`ятні подарунки керівники району та міста, місцеві активісти. Майстер виробничого навчання Золотарьов Сергій Миколайович, який пройшов АТО, привітав своїх побратимів та побажав всій Україні миру. Учні нашого училищ передали українським бійцям до зони АТО розписаний молоддю прапор нашої держави з побажаннями скоріш повернутися додому з перемогою.

Для бібліотеки організатори заходу подарували альбом  «Герої третього тисячоліття», в якому  шість невеликих розповідей про наших героїв-земляків, котрі  у період найскладніших випробувань, зробили найсвятіший для себе вибір – віддали життя за незалежність і цілісність України.

Захід пройшов настільки чутливо, що багато хто з глядачів, не міг стримувати сліз. Його організаторами виступили відділ культури Генічеської РДА, Генічеська ШЕВ.

фото - перегляд

 

Акція «Згадаймо… Вшануймо пам’ять»

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Вічна пам’ять нашим героям-землякам!15 вересня у парку ім. Шевченка біля пам’ятника загиблим воїнам пройшла акція «Згадаймо… Вшануймо пам’ять», присвячена 76-й річниці окупації Генічеську.

Про трагічні факти реальних подій Другої світової війни розповіли працівники Генічеського краєзнавчого музею  і почесний громадянин міста Олександр Прихненко.

Зі словами подяки до ветеранів звернулися: перший заступник голови РДА Олексій Сищенко, заступник голови Генічеської районної ради Віктор Краєвий, начальник відділу містобудування і архітектури, головний архітектор міста Сергій Олешко.

На плиті постаменту — прізвища 49 загиблих воїнів-земляків. Серед них є і загиблі саме у перший день окупації Генічеська – 16 вересня 1941 року, бійці винищувального батальйону Димокуров Т. Г., Зотов В. В.,  Спичак М. М., Куцов А. І.

Учні групи № 14 разом з майстром виробничого навчання Соловйовою Ольгою Вікторівною, прийняли участь в цій акції і поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам.

Вічна пам’ять нашим героям-землякам!

фото - перегляд

 

Тиждень Олімпійського руху

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображениеФізкультура та спорт – це запорука гармонійного розвитку особистості, це здоров’я та змістовне дозвілля. Саме тому в нашому училищі велика роль надається   урокам  фізичного виховання   та участі в спортивних змаганнях міста та області.

В рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня, з метою сприяння розвитку Олімпійського руху, пропаганди серед учнівської молоді здорового способу життя, залучення її до занять фізичною культурою і спортом, учні нашого училища, 8 вересня 2017 року, на міському стадіоні «Будівельник», прийняли участь у святкуванні Дня фізичної культури і спорту, який був започаткований Указом Президента України від 29 червня 1994 року і відмічається у кожну другу суботу вересня.

Наші учні: Березюк Юлія, Бетін Сергій, Потапов Віктор та Семендяєв Стас були нагороджені Подяками за особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту від Начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Генічеської районної державної адміністрації.

Після нагородження відбулися товариські змагання з бігу, в яких прийняли участь команди дівчат та юнаків нашого училища. Наші хлопці зайняли ІІ місце серед команд навчальних закладів міста.

А 14 вересня, на стадіоні «Будівельник», відбувся училищний  спортивно-масовий захід. Свято  відкрили керівник фізичного виховання Караманов А.Л. та майстер виробничого навчання, який пройшов АТО, Золотарьов С.М. Вони побажали учням міцного здоров’я та нових спортивних успіхів. В  програмі заходу було: біг 60 м, 100 м, 400 м,    500 м, підтягування на перекладині,  штовхання гир, стрибки у довжину з розбігу, метання ядра. А в кінці свята відбулася товариська гра з футболу.

Учні  прийняли активну участь у змаганнях, мали нагоду обмінятися досвідом спортивних змагань та просто приємно і з користю поспілкуватися.

Саме спорту держава надає значну роль та має великі надії популяризувати серед населення здоровий спосіб життя. Влада переймається питаннями розвитку фізичної культури та спорту, адже це запорука здорової та прогресивної нації.

фото - перегляд

 

Голова Сейму Литви відвідав Генічеський район

Картинки по запросу литва и украина1 вересня 2017 року, в рамках офіційного візиту в Україну вперше Генічеський район відвідала делегація країни Євросоюзу — Литви.

Їх приїзд у наш район пов'язаний з давніми дружніми, культурними та історичними зв'язками з кримськими татарами. У Литві проживає велика діаспора цього багатостраждального народу.

На двох вертольотах в Генічеськ прилетіли голова Сейму Литовської Республіки Вікторас Пранцкетис, депутати парламенту і Міністр Оборони Литви, посол Литви в Україні та інші офіційні особи. Їх супроводжували губернатор Херсонщини Андрій Гордєєв і голова облради Владислав Менгера.

Високих гостей зустрічали голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов, голова райради Андрій Євстратов, представники Меджлісу на чолі з народним депутатом Рефатом Чубаровим.

За українською традицією делегації Литви вручили хліб-сіль представниці нашого училища: керівник гуртка художньої самодіяльності Гаркуша Вікторія Іванівна, учениці групи № 31 Ванзенко Наталія та Семілєтова Карина.

фото - перегляд

 

День знань

Картинки по запросу перше вересня

1 вересня в Україні з давніх-давен не просто початок осені. Для мільйонів учнів, студентів, їхніх батьків, а також педагогів – це справжнє свято – День знань, з якого починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах країни.

Святкова лінійка з нагоди першого дзвоника урочисто відбулася і в нашому навчальному закладі. Учнів, педагогів та всіх педагогічних працівників привітав директор училища Шведов Анатолій Іванович, якій побажав, щоб 2017 - 2018 навчальний рік був мирним і щасливим, багатим на нові ідеї та звершення.  Він нагородив грамотами відмінників навчання, учнів, що досягли певних результатів у обласних конкурсах, спортивних змаганнях та художній самодіяльності.

На нашому святі були присутні: випускник училища, а нині мер міста, Тулупов О. В. та редактор районної газети «Приазовська правда»     Руднікова С. В. вони побажали першокурсникам та всім учням наполегливо йти до своєї мети, оволодіти омріяною професією в одному з найкращих училищ, зустріти добрих і надійних друзів та наставників.

Свято підготувала керівник гуртка художньої самодіяльності      Гаркуша В. І. а провели учениці групи № 20 Корсак Наталія та групи № 31 Семілєтова Карина.

Традиційно новий навчальний рік розпочався з Першого уроку «Моя країна у співдружності європейських народів»

Нехай новий навчальний рік стане для кожного часом звершень і відкриттів. Навчайтесь та працюйте із задоволенням, використовуйте кожен день для підкорення вершин освіти, культури, спорту.

Гарного старту тобі, 2017-2018 навчальний рік!

фото - перегляд

Картинки по запросу перше вересня

 

ПТУ № 27 м. Генічеська впевнено крокує у майбутнє

 

Картинки по запросу вища освітаОсвіта в нашій державі завжди перебувала й існує зараз на перехресті державних та політичних перипетій. Та попри всі негаразди й проблеми професійно-технічна освіта живе. То ж живе і  впевнено крокує у майбутнє  професійно- технічне училище № 27 м. Генічеська. Навчальний заклад за свою історію неодноразово підлягав реорганізації. Нині ПТУ №27 м. Генічеська - це сучасний навчальний заклад. Світлий навчальний корпус з добре обладнаними кабінетами та окремий корпус для проведення лабораторних та практичних занять. Затишна вишукана актова зала, бібліотека, спортивна зала. Гуртожиток, в якому мешкають більше ста учнів.

Може  в нинішній непевний час комусь здається, що зовсім необов’язково мати професію. Мовляв на «купи-продай» більше матимеш. Але чого  варта людина у якої ні знань, ні умілих рук! Час усе розставляє на свої місця, і справжнім капіталом стає сама людина – її розум, її уміння. Ось для тих, хто бачить хоч трохи далі сьогоднішнього дня, хто життя своє планує, будує , а не пливе за течією розповідь про один з кращих закладів області, який навчає робітничим професіям – про ПТУ №27 м. Генічеська.

А професії тут різні, бо училище розташоване  в курортній зоні Арабатської Стрілки та південного берега  Азовського моря. І тут розвивається мережа баз відпочинку,  дитячих оздоровчих таборів, санаторіїв, пансіонатів, кафе, ресторанів, які потребують кваліфікованих робітників з таких професій, як кухар, кондитер, бармен, буфетник,  продавець ( з лотка на ринку), покоївка, електрик, водій. З кожним роком попит на ринку  праці на  ці професії зростає.

Сьогодні наше училище піднімається на якісно новий щабель свого розвитку. Колектив училища постійно в пошуку: запроваджуються нові форми та методи навчання. Поряд з молодими колегами працюють та діляться досвідом ті, хто починав піднімати цю галузь в такі вже далекі роки.

Для задоволення потреб регіону  в літній період за рекомендаціями глави райдержадміністрації Воробйова О.С. та депутатського корпусу райради на чолі з Євстратовим А.О., а також голови міської ради Тулупова О.  в училищі відкриваються нові професії: «Швачка»,  «Електромеханік торговельного та холодильного устаткування». Для оволодіння цією професією запрошується і доросле населення.

Викладачі та майстри зацікавлені в ефективності  навчального процесу. Кожен з них рік у рік накопичує, оновлює, удосконалює комплексно-методичне забезпечення своїх кабінетів та майстерень, аби проводити уроки на сучасному рівні, організовувати колективну, групову та індивідуальну роботу учнів.

А моя місія, як керівника, створити всі умови для підвищення якості навчання, стимулювання творчої активності, професійного розвитку педагогів, підтримання доброзичливого, творчого, але водночас і конкурентно-змагального,   морального та психологічного клімату в колективі,  поліпшення навчально-матеріальної бази училища.

На базі нашого училища проходять обласні  конкурси, семінари, майстер-класи.  А 30.06.2017 року наше училище гостинно відчинило двері учасникам Всеукраїнського семінару – практикуму  для директорів навчально (науково) - методичних центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти, під час якого обговорено питання методичного супроводу організації навчально-виробничого процесу в сучасних умовах для впровадження в навчальний процес елементів дуальної форми навчання, розроблення навчальних планів на базі державних стандартів, створених на основі компетентнісного підходу.

Заступник директора департаменту професійної освіти Міністерства освіти  і науки України Мірошниченко Катерина Борисівна окреслила основні питання щодо стратегії професійної освіти України на 2017-2020 роки, а саме було піднято питання щодо плану модернізації мережі ПТНЗ, створення в регіонах України навчально-практичних центрів за гостродефіцитними професіями.

У ході семінару-практикуму присутні ознайомились з навчально-матеріальною базою нашого училища.

Педагогічний  та учнівський колективи приймають активну участь  у районних, обласних та республіканських конкурсах, змаганнях та святах.

Наше училище  співпрацює з громадськими організаціями, з міськими та районними центрами соціальних служб у сім’ї, дітей та молоді, районною спілкою козаків, районною службою у справах  дітей, працівниками поліції, районною спілкою «Ветеран», територіальним центром  соціального обслуговування населення, районною спілкою воїнів-інтернаціоналістів, районною організацію Червоного Хреста, батьківським комітетом.

З метою зайнятості учнів у позаурочний час, розвитку їх творчих здібностей, формування  навичок здорового способу життя організовано роботу гуртків та спортивних секцій.  Кожного року приймаємо участь в обласних конкурсах «Надія. Молодість. Майбутнє»,   «Альтернативна ялинка», «Лист пораненому», «Сонячні листи», у конкурсі художнього читання  «Поетичний вернісаж», «Наша земля – Україна».

Щорічно у жовтні-листопаді  проводяться конкурси  з професійної майстерності серед кухарів, кондитерів, а у грудні – конкурси - змагання серед електромонтерів; що дає учням можливість показати себе  фахівцями своєї справи.

Педагоги нашого навчального закладу прагнуть створити атмосферу, в якій кожен учень відчуватиме себе особистістю.

Сьогодні училище – це заклад, що відкриває широкі перспективи  для самореалізації, забезпечує кожному  учню умови для розвитку. То ж запрошуємо випускників  шкіл 2017 року та всіх бажаючих  на навчання до нашого навчального закладу для отримання професій, що користуються попитом на ринку праці.

Директор ПТУ -27 м. Генічеська А. І. Шведов

Картинки по запросу кухар кондитерКартинки по запросу электрикКартинки по запросу водий

Професійно-технічне училище №27 м. Генічеська запрошує учнів на навчання на 2017-2018 навчальний рік.

на базі неповної загальної середньої освіти (9 класів) за професіями:
Кухар. Кондитер. – термін навчання 4 роки

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електрозварник ручного зварювання. Водій автотранспортних засобів (категорія «С»).

На базі повної загальної середньої освіти (11 класів)за професіями:
Кухар. Кондитер. – термін навчання 1,5 роки
Бармен. Буфетник – термін навчання 1,5 роки

фото - перегляд

 

Всеукраїнський семінар – практикум

Картинки по запросу Всеукраїнський семінар30.06.2017 року наше училище гостинно відчинило двері учасникам Всеукраїнського семінару – практикуму  для директорів навчально (науково) - методичних центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти, під час якого обговорено питання методичного супроводу організації навчально-виробничого процесу в сучасних умовах для впровадження в навчальний процес елементів дуальної форми навчання, розроблення навчальних планів на базі державних стандартів, створених на основі компетентнісного підходу.

Пту-27 висловлює вдячність Руслану Кадирову   та випускнику Генічеської ШЕВ Олексію Ваніну (викладач Сергієва Валентина Петрівна).

фото - перегляд

 

Випускний вечір

Картинки по запросу Випускний вечір 201729 червня 2017 року в училищі відбувся випускний вечір. Цього разу дипломи кваліфікаційних робітників та атестатів про середню освіту отримали 36 учнів груп № 40 та 41  за професією «Кухар. Кондитер». Групи випустили: майстри  виробничого навчання Скрипка Наталя Анатоліївна, Шаповалова Олена Петрівна, класні керівники Левченко Марія Володимирівна та Шепель Олена Петрівна. Заклад дав регіону висококваліфікованих робітників, які успішно володіють сучасними методами та прийомами фахової майстерності, обізнані з новітніми матеріалами та обладнанням, застосовують передові технології у роботі.

З  вітальним словом та побажаннями професійного злету, добробуту та усіляких гараздів, до випускників звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи Дейнега О. В.

Диплом  з відзнакою отримала  учениця гр. № 40 Вішева Вікторія, яка у 2016 році получила обласну стипендію, брала участь у фіналі обласного конкурсу «Учень року – 2016», приймала участь в обласному конкурсі професійної майстерності з професії «Кондитер».

Зі  сцени лунали музичні привітання від учнів училища. Ми віримо, що життєва дорога наших вихованців буде широкою і прямою, доля подарує віру, надію, любов, щедро наділить вдячністю за професіоналізм, а щастя, успіх і злагода будуть їхніми незмінними супутниками назавжди.

фото - перегляд

 

Державна кваліфікаційна атестація з професії «Кухар. Кондитер»

Похожее изображениеСвідоме та діяльнісне життя кожного з нас починається з основного моменту відліку – це вибір професії. Кожен юнак та дівчина, прямуючи в доросле життя, обирає собі професію за покликанням. Запорукою того, що “вік не марно проживеш”, отримуватимеш задоволення від своєї роботи та працюватимеш з натхненням є саме вдалий вибір професії.

Державна кваліфікаційна атестація – завершальний етап навчального процесу, що проводиться з метою визначення рівня кваліфікації та підготовки випускників до самостійної роботи з обраної професії, вміння орієнтуватися в різних виробничих ситуаціях.

26 - 27 червня 2017 року в училищі  пройшла державна кваліфікаційна атестація з робітничої професії  « Кухар. Кондитер» у групах № 40 та № 41.

Державна кваліфікаційна комісія розглянула підсумки навчальних досягнень учнів, результати виконання пробних кваліфікаційних робіт, щоденники обліку виконання програми виробничої практики, відгуки роботодавців про рівень підготовки випускників і виробничі характеристики, наряди на пробні кваліфікаційні роботи.

Якість приготування страв залежить і від рівня кваліфікації, професійних знань та навиків робітника, і від його особистих якостей. Ґрунтовні знання, практичні вміння, особисті якості показали на захисті дипломних робіт випускники.

Ми раді за своїх випускників, які отримали роботу, вони показали свій професіоналізм на переддипломній практиці. Так тримати!

фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены