русукр

Новости

Акція «Зробимо Україну чистою разом»

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

В ході Всеукраїнської соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом»  учні та колектив училища провели акцію «Посади дерево». На території училища були висаджені сажанці троянд та хвойних дерев.

Учні групи № 25, які шефствують над парком Афганської слави, прибрали сміття та сухе листя.

В ході німецько-фашистської окупації під час Другої світової війни в Генічеську у протитанковому рові були розстріляні 975 мирних жителя, з яких 100 дітей. На місці трагедії встановили пам'ятник жертвам нацистської окупації. На жаль, сьогодні територія біля пам'ятника недоглянута, заросла травою та чагарниками, а наводять тут відносний порядок тільки перед Днем Перемоги або річницею визволення Генічеська. За ініціативи голови Генічеської райдержадміністрації Олександра Воробйова було прийнято рішення впорядкувати це місце. І першим етапом стала посадка дерев. Учні груп № 14 та 34 під керівництвом майстрів виробничого навчання Золотарьова С.М. та Семенової Т.Г. розчистили територію і підготували ямки для посадки дерев. А учні групи № 25, разом з майстрами виробничого навчання Максименком О.П., Родіним Р.О., Семеновим О.В., співробітниками Генічеської райдержадміністрації, прикордонниками і працівниками міських КП, в рамках акції «Посади дерево миру», посадили біля пам'ятника саджанці ясеня.

фото - перегляд

 

Місячник природничо-математичних дисциплін

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу місячник природничо-математичних дисциплінЗ 06.03 по 31.03.17 в нашому училищі проводився місячник природничо-математичних дисциплін. Заздалегiдь викладачами нашої методичної комісії (Шпак О.О., Стрюкова К.О., Ніколаєнко О.М., Казакова А.Л., Четирін В.В.) були розроблені заходи,  які  охопили якомога бiльшу кiлькiсть учнів.  Пiд час бесiд з учнями педагоги  визначали нахили дітей до того чи iншого виду діяльності.

Місячник починався з бесiд про роль природничих наук в життi людини. Щоб бесіди  пройшли цiкаво, учнi широко використовували таблицi, малюнки, міні-опуси, загадки, стіннівки.

За цей місяць було проведено багато цікавих конкурсів, вікторин, турнирів. На території училища учнями були розвішані шпаківні, посаджені саженці дерев, кущі троянд.

перегляд - фото

 

Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу конкурс художньої самодіяльності31 березня 2017 року в училищі пройшов обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності «Надія. Молодість. Майбутнє».

Перед початком звітного концерту в фойє училища  були представлені роботи гуртківців з декоративно - ужиткового мистецтва.

Свято пройшло у трьох блоках - «З Україною в серці», «Ми шануймо» та «Молодь, котра йде вперед».

Комісії та глядачам сподобався виступ хору, який виконав «Гімн України», гімн училища «Ми із ПТУ – 27» та пісню «Це моя Україна»   (солістки Махтєй Олена та Семілєтова Каріна).

У огляді-конкурсі приймали участь: фольклорний колектив, ансамблі «Барви», «Ранок» та «Співаночка»  (керівник Суворова С.Н.), танцювальний гурт «Старс» (керівник Журавльова Ю.П.), театральний гурт «Душа» (керівник Гаркуша В.І.).

Скорив глядачів танок «Емір Джелял» у виконанні Неметули Емілії та Айдера Ізмайлова.

Ведучими огляду-конкурсу були Семілєтова Карина, учениця гр. № 31 та Казнавецький Богдан, ученик гр. № 16.

Рівень  художньої майстерності учні високо оцінили директор Херсонського обласного будинку творчості Висовень Валерій Васильович.  На святі були присутні глава районної державної адміністрації Олександр Степанович Воробйов та його заступник Бекірова Гульнара Решатівна, які щиро  подякували юним артистам та керівникам гуртків за майстерність, талант і любов до України.

фото - перегляд

 

Підсумки районного Місячника здоров’я

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Місячник здоров’яЗгідно розпорядження Голови районної державної адміністрації від 01.03.2017 року за №5-02/05 в районі  був проведений протягом березня 2017 року Місячник здоров’я.

В училищі були проведені години спілкування щодо профілактики негативних явищ та популяризації здорового способу життя у молодіжному середовищі.

Старший  інспектор ювенальної превенції Генічеського ВП ГУНП Херсонської області Чілікін С.М. провів круглий стіл з питань безпеки перебування підлітків в Інтернеті.

Серед  навчальних груп проведені спортивні змагання по футзалу та товариська зустріч з командою навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземної мов» по волейболу.

Соціальний педагог та практичний психолог провели анкетування серед учнівської молоді з питань вивчення ризику вживання ними слабоалкогольних напоїв

В бібліотеці була організована виставка літератури «Шлях до себе».

В гуртожитку вихователі, разом медпрацівником, провели Тиждень здоров’я.

В рамках Місячника, відбулася зустріч учнів училища з представниками районної соціальної служби у справах сім’ї, дітей та молоді м. Генічеська, соціальним педагогом Бойко А.Ю. та психологом Протасевич Л.О. з питання «Збереження репродуктивного здоров’я дітей та молоді».

фото - перегляд

 

1 квітня – Міжнародний день птахів

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу 1 квітня – Міжнародний день птахівКожен рік на всій земній кулі у перший день квітня відзначається свято екології – Міжнародний день птахів. Вперше свято проводилося в Америці (1894 рік), але завдяки великій популярності через газети, радіо він швидко переступив в Європу.

Вперше у світі в 1902 році була підписана і прийнята конвенція по охороні птахів і захист навколишнього середовища.

Перший раз в колишньому Радянському Союзі Міжнародний день птахів проводився в 1927 році. Діти, підлітки та дорослі (майже 5 тисяч осіб) брали активну участь у будівництві та розвішуванні пташиних будиночків. Тільки в Києві їх було більше тисячі. Незважаючи на те, що хулігани постійно знищували шпаківні, активісти не падали духом і продовжували роботу по охороні птахів.

До кінця 20-х років свято стало набирати масовості. За підрахунками в ньому взяли участь 65 тисяч чоловік і виготовлено 15 тисяч шпаківень.

Масово почали проходити свята по всій країні, учасників все прибувало.

У воєнні роки свята не проводилися, але після війни цей рух набрав ще більшої сили і через 5 років вже налічувала більше п'яти мільйонів шкільної дітвори. Рух по охороні птахів то набирав силу, то згасав.

Але незважаючи ні на що, свято відродилося в 1994 році силами ентузіастів-орнітологів. Воно проходить у рамках ЮНЕСКО під назвою «Людина і біосфера».

За планами активістів і керівників Міжнародний день перелітних птахів повинен сприяти вирішенню великої екологічної проблеми – забезпечити комфортний і безпечний шлях додому птахів, як в літній так і в зимовий час, не залишатися байдужими до долі пернатих наших братів.

Сьогодні святкування цього дня набрало нових масштабів. Щороку в перший день квітня дорослі разом з дітьми займаються благоустроєм місць, де живуть птахи, розвішують нові годівниці і гнізда для птахів. Час святкування вибрано як раз в той час, коли птахи повертаються з вирію і шукають собі нові місця проживання.

Це свято є дуже символічним, адже щорічно, навесні саме перелітні птахи показують приклад любові до своєї Батьківщини, долаючи тисячі кілометрів вони несуть звістку про весну з більш теплих країв. Як можна бути байдужим до такого пташиного патріотизму.

В нашому училищі, вже стало традицією, щороку, на початку квітня, виготовляти та розвішувати шпаківні. Учні групи № 25 разом з викладачем екології та своїм класним керівником Стрюковою Катериною Олегівною, на території училища розвішали новенькі хатинки для пернатих.  Людина не просто допомагає птахам, вона сам стає ближче до природи.

фото - перегляд

 

Батьківські збори

Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу батьківські збориПротягом двох тижнів в навчальних групах училища були проведені  батьківські збори.

Класні керівники та майстри виробничого навчання проаналізували успішність  за І семестр 2016-2017 навчальний рік, розглянули питання літньої виробничої практики та інші організаційні питання, відповіли на запитання, які хвилювали батьків.

 

 

Практичний психолог Усенко А. І. поспілкувалася з батьками з питання «Безпека в Інтернеті. Смертельні ігри" та надала рекомендації

 

У ЧОНГАРІ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ ТЕЛЕВЕЖУ

Картинки по запросу телерадіовежіУ грудні минулого року в Генічеському районі в селі Чонгар почалося будівництво 150 метрової телерадіовежі. Вже в січні 2017 року, вона була повністю змонтована і готова до роботи.

17 березня, відбулося офіційне відкриття телерадіовежі  в Чонгарі, на якому були присутні міністр інформаційної політики України Юрій Стець, міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш, голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв і керівники Генічеського району, а також громадськість і цілий десант журналістів місцевих та всеукраїнських.

В цьому заході прийняла участь і делегація нашого училища.У грудні минулого року в Генічеському районі в селі Чонгар почалося будівництво 150 метрової телерадіовежі. Вже в січні 2017 року, вона була повністю змонтована і готова до роботи.

17 березня, відбулося офіційне відкриття телерадіовежі  в Чонгарі, на якому були присутні міністр інформаційної політики України Юрій Стець, міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш, голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв і керівники Генічеського району, а також громадськість і цілий десант журналістів місцевих та всеукраїнських.

В цьому заході прийняла участь і делегація нашого училища.

фото - перегляд

 

Конкурс «Класний керівник – 2017»

Картинки по запросу школаЗгідно Положення про обласний конкурс педагогічної майстерності «Класний керівник року» журі розглянуло матеріали, подані для участі в заочному етапі ІІ відбіркового тура, та визначило учасників практичного етапу. До практичного туру потрапила наша Шпак Ольга Олександрівна. Конкурс проводиться з метою сприяння зростанню престижності звання класного керівника, його ролі і статусу як компетентного педагога ХХІ століття, виявлення досвіду кращих класних керівників навчальних груп, які у практичній роботі ефективно використовують різноманітні форми і методи виховної роботи.

З 01  по 17 березня  учасники практичного етапу ІІ туру проводять показові  заходи відповідно до напрямків виховної роботи з учнівською групою, заявлених в описі досвіду. Журі конкурсу згідно оціночних протоколів відбирає п’ять учасників-фіналістів.

16 березня 2017 року в училищі, в рамках обласного конкурсу педагогічної майстерності «Класний керівник року», Ольга Олександрівна провела зі своєю групою круглий стіл «Коли родина разом – то й душа на місці» на якому була присутня методист НМЦ ПТО у Херсонській області Бондар Наталя Павлівна. За її оцінкою захід пройшов на високому рівні.

Бажаємо Ользі Олександрівні подальших успіхів. Ви наша зіронька, ми в Вас віримо!

фото - перегляд

 

Атестація педагогічних працівників

Педагог має право вчити і навчати

до тих пір, доки навчається сам.

Картинки по запросу педагог клипартАтестація педагогічних працівників – це оцінка їх професійної діяльності . Це важливий крок на шляху ліквідування «порівняння» у заробітній платні педагогічної праці, що закладає основу об’єктивної оцінки професіоналізму педагога, його реального внеску у навчально-виховний  процес.

14 березня, в методкабінеті  училища відбулося засідання атестаційної комісії, де були заслухані характеристики та повідомлення педагогів про свою роботу, про досягнуті успіхи. Також були представлені презентації електронних портфоліо. За підсумками засідання 11 педагогів підтвердили раніше встановлені категорії та розряди, а двом  педагогам встановили категорію «спеціаліст ІІ категорії».

Вітаємо наших педагогів з успішним проходженням атестації.

Наступним етапом буде атестація при обласному управлінні на підтвердження раніше встановлених «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Майстер І категорії»

фото - перегляд

 

Ти завжди в серцях людей, Тарасе!

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу день народження тараса шевченкаЩороку в березневі дні все свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка, який став символом України - Тараса Григоровича Шевченка. Першорядним завданням сьогодні є спрямування навчально-виховного процесу на вивчення молоддю ХХІ століття  невмирущого і незгасного слова Тараса Шевченка – батька української нації. У його словах показана нам далека-далека дорога для нашої майбутності. Ми маємо глибоко і досконало вивчити творчість Кобзаря, вчитуватись у  його слова, шукати  дороги, йти нею, щоб щастям і миром пломенилась наша ненька - Україна.

З метою гідного відзначення 203 річниці від дня народження великого поета і мислителя, підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря 09 березня 2017 року учні училища зібралися в актовій залі на виховну годину: «Ти завжди в серцях людей, Тарасе!», щоб вклонитися великому українському поетові, мислителю, пророку національного відродження в Україні –    Т. Г. Шевченку, який став славою і гордістю українського народу, заповітною думою, його безсмертною піснею.

Гуртківці підготували   музично - літературну композицію. Присутні переглянули документальні фільми : «Обличчя української історії. Тарас Шевченко» та « Жінки Тараса Шевченка». Зі сцени звучали вірші поета у виконанні  Сємєлєтової Карини та Казнавецького Богдана.

фото - перегляд

 

Свято для милих жінок

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу 8 березняВ перші дні довогоочікуваної весни ми з нетерпінням чекаємо радісного світлого свята 8 березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

7 березня в актовій залі училища пройшло свято «Жінка. Весна. Кохання.».  Всіх жінок та дівчат привітала виконуюча обов’язки директора заступник директора з навчально-виробничої роботи Анікєєва Олена Михайлівна.

Учні підготували різноманітні номери художньої самодіяльності.

8 березня – це не просто свято пробудження від зимового сну Жінки-природи , це й день народження усіх наших мрій та сподівань на майбутнє, і, звичайно, свято всіх представниць слабкої, але такої прекрасної половини людства.

фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены