русукр

Новости

«Потрібно зробити все, щоб зменшити міграцію молоді до інших областей України» — Євген Криницький

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

«Потрібно зробити все, щоб зменшити міграцію молоді до інших областей України» - Євген Криницький

Головна наша мета  — це вироблення напрацювань розвитку локального патріотизму, щоб наші діти, випускники шкіл, залишалися навчатися в херсонських вузах, а головне — залишалися працювати на території Херсонщини.

На цьому наголосив директор Департаменту науки, освіти та молоді облдержадміністрації Євген Криницький під час освітньо-інвестиційного форуму, який відбувся сьогодні, 22 лютого, на базі Херсонського державного університету.

Він підкреслив, що збереження та Розвиток людського капіталу — стратегічна ціль. Створення умов для розвитку людського капіталу передбачає доступну освіту, здатну забезпечити підготовку кадрів для ринку праці Херсонщини.

 

«Сьогодні в області створено умови для здобуття якісної освіти. Випускник має можливість обирати яку освіту здобувати: професійно-технічну або вищу. В області діє потужна система професійної освіти, в якій останнім часом відбувається  ряд змін, а саме: оновлюється зміст освіти відповідно до вимог роботодавців, модернізується технічна база закладів шляхом створення навчально-практичних центів галузевого спрямування. В минулому році було відкрито 14 навчальних центрів професійної освіти», — зазначив Євген Криницький.

 

Акція Милосердя

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу даруй доброНа протязі трьох днів після уроків виробничого навчання учнівський колектив під керівництвом майстра в/н Саликіної Л.І. та викладачів спецдисциплін Сідлак Е.Ш.,  Хапокниш О.М. та Тяжлової  О.Є. випікали імбирні пряники, пиріжки з повидлом для пацієнтів ЦРБ м. Генічеська.

Учасники акції з задоволенням раздавалі пригощання 
у неврологічному,дитячому та травматологічному
 відділеннях. Емоції пацієнтів не мали меж. 
Вони були дуже щасливі. Усмішки та слова 
подяки про наш скромний вчинок ніколи не забудуться.
- Думаємо, що ця акція "Милосердя" стане для нас 
традицією, - сказала учениця Наталя Корсак.
 Учасники акції віднеслись дуже відповідально тому статті 
про добрий вчинок, були опубліковані в місцевих газетах.
 Милосердя, любові та уваги ніколи не буває забагато.

фото - перегляд

 

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу День виводу військ з АфганістануНезалежна Україна, щорічно, 15 лютого, офіційно вшановує учасників бойових дій на території інших держав, День виводу військ з Афганістану.

В цей день ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах. Афганська кампанія залишила невиліковну рану у душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.

30 років тому, 15 лютого 1989 року, остання колона радянських військ була виведена з Афганістану.

Афганська війна тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року — 3340 днів.

На сьогодні в Генічеському районі мешкає 193 учасника бойових на території інших держав, з них 119 воїнів – афганцев. Окрім Афганістану, українці несли службу в Лівані, Угорщині, Єгипті, Іраку, Анголі, Кубі Чехословаччині, Ефіопії, Югославії та інших державах. Вони з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності.

До цієї дати в училищі був проведений  Урок мужності «Афганістан – мій біль, моя пекуча рана», якийпідготували класний керівник групи № 15 Полівода  А.Л. та керівник гуртка художньої самодіяльності Гаркуша В.І. та учні груп № 20 та 21. Мета цього заходу - розширити знання учнів про історичні події афганської війни, виховувати повагу і шану до воїнів-інтернаціоналістів, до трагічної сторінки нашої історії.

Були представлені відеоматеріали, пісні, факти про ті страшні події. Афганістан – це сльози, Афганістан – це пам'ять. Це війна, яка принесла багато болю, страждань і смертей.

15 лютого в Генічеську відбувся мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-й річниці виведення військ з Афганістану. Учні груп № 15, 34, 45 були присутні на цьому заході, вони поклали квіти до меморіалу воїнам-інтернаціоналістам.

Керівник  гуртка художньої самодіяльності Гаркуша В.І. разом з учнями групи № 20 Прокопенко Діаною та Клецько Євгенією,  підготувала розважальну програму для  учасників бойових дій та їх гостей.

Усім нам потрібно пам’ятати про те, що будь-яка війна, що приходить на нашу землю, несе за собою горе. Нині  увесь український народ молиться за те, щоб закінчилася ще одна ганебна війна,  де українські солдати знову виконують свій священний обов’язок, захищаючи рідну землю.

фото - перегляд

 

В Афганском парке навели порядок

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Генический Афганский паркПо традиции 15 февраля в Геническом Афганском парке пройдет митинг — реквием в честь участников боевых действий на территории других государств.

Накануне памятной даты учащиеся ПТУ №27 навели порядок в Афганском парке.

Убрали и облагородили территорию, подсыпали песком детскую площадку, подрезали кусты на аллее, проложили тротуарную плитку к «черному тюльпану».

фото - перегляд

 

Нові підручники

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Ð¿Ñ–Ð´Ñ€ÑƒÑ‡Ð½Ð¸ÐºÐ¸В цьому навчальному році до бібліотеки нашого училища, від департаменту освіти науки та молоді Херсонської обласної ради надійшли необхідні нам для навчання, нові 2018 року видання підручники з загальноосвітніх предметів, для учнів 10 класу у кількості 1055 примірників.

Щиро дякуємо.

фото - перегляд

 

До дня пам’яті Героїв Крут

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу До дня пам’яті Героїв Крут29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

24.01.2019 року в актової залі училища пройшов виховний 
захід присвячений пам’яті Героїв Крут.  На заході були 
присутні всі учні нашого училища, 
майстри виробничого навчання, викладачі. 
Мета заходу полягала допомогти учням зрозуміти сенс людського життя. 
Виховувати інтерес та повагу до свого історичного минулого, в дусі 
національної самосвідомості, гідності та честі, патріотизму та гордості за свій народ.

Підготувала та провела захід бібліотекар Баранова Тамара Антонівна

фото - перегляд

 

У Генічеському районі резервістів годували досита

Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу пту 27 геническМакарони по-флотськи, гороховий суп, салат зі свіжої капусти, каша ячна з м’ясом, рагу овочеве, консерви рибні, чай, сир, ковбаса, масло, булочки — це меню бійців 124-ї окремої бригади територіальної оборони. Меню лише одного дня.

Готували  їжу резервістам у нашому училищі  учні - майбутні кухари та їхні наставники. Після приготування розливали-розкладали страви у термоси та везли на Арабатську Стрілку, де проходили навчання.

За словами майстра виробничого навчання Наталі Бровун, продукти в училищі отримували  від волонтерів. Директор ПП «Агрофірма «Промінь» Анатолій Русак виділив бійцям м’ясо, начальник управління агропромислового розвитку Олександр Коробков домовився за поставку круп і овочів, директор пансіонату «Меліоратор» Сергій Кулівець профінансував придбання миючих засобів.

Годувати військових в училищі почали ще навесні 2014 року, коли на охорону кордону з анексованим Кримом заступили житомирські десантники. Скільки з тих пір нагодували, порахувати складно.

фото - перегляд

 

Конкурс «Альтернативна ялинка»

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу новый год12 грудня 2018 року в училищі пройшов конкурс «Альтернативна ялинка»,  метою якого є розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді; формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну тематику; сприяють розвитку альтернативного мистецтва в Україні.

У виставці-конкурсі приймали участь ялинки та новорічні порбки зроблені з різних  матеріалів:  паперу, прикрас, шишок, тканини,  цукерок, ниток, серветок, пробок від пляшок тощо.

Дякуємо всім хто прийняв участь за креативність, винахідливість, терпіння і фантазію.

фото - перегляд

 

Всеукраїнський тиждень права

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу тиждень права

10 грудня 1948 року Організація Об'єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини, що проголошує права людини і громадянина. У Декларації заявлено також, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їх особистих відмінностей і від різниці в політичних системах їх країн.

Необхідність організації правового виховання учнівської молоді зумовлена розбудовою Української держави, існування якої немислиме без відповідного рівня правової культури її громадян, інтенсивною трансформацією правової системи, необхідністю подолання правового нігілізму та правової неграмотності.

З 10 по 14 грудня 2018 року в училищі проводився Всеукраїнський тиждень права. Педагогічний колектив й орган учнівського самоврядування намагалися зробити все для того, щоб тиждень видався цікавим і змістовним. Протягом тижня були проведені: круглий  стіл «Адміністративна  відповідальність неповнолітніх» та «Сучасні проблеми в правовому суспільстві», в бібліотеці організована книжкова виставка на правову тематику «Закон і права для всіх єдині», конкурс стіннівок «Права людей», класні керівники та майстри виробничого навчання провели бесіди з учнями на тему: «Торгівля людьми» та «Кримінальна відповідальність неповнолітніх, види покарань за вчинення злочинів», правові ігри.

13 грудня 2018 року викладач  предмета «Основи правових знань» Кирилов О. Ю. провів відкритий виховний захід «Я маю право» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Всеукраїнський тиждень права виявився інформаційним, змістовним, динамічним. Учні отримали багато нових знань з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті. Адже обізнаність у питаннях прав робить наше життя більш комфортним та захищеним, а нам надає упевненості в собі.

фото - перегляд

 

В училищі пройшли змагання з сили хвата

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Ð°Ñ€Ð¼Ð»Ð¸Ñ„Ñ‚Ð¸Ð½Ð³В рамках акції «Україна без наркотиків» за підтримки Олександра Кістечка в училищі пройшли змагання з армліфтінгу, організовані спортклубом «Данило», яким керує відомий генічеський силач Сергій Мезенцев. «Мета акції — забрати молодь з вулиці. Нехай краще вони займаються спортом, який зараз став дуже популярним«, — сказав Сергій Мезенцев.

Змагання відбулися в 3-х дисциплінах: Apollon Axle. Rolling Thunder. Saxon Bar. які пройшли в режимі "NON STOP". Результати вносилися в турнірну таблицю після кожної вправи. Визначали переможця не за сумою кілограмів, а за сумою балів отриманих після кожної вправи, за аналогією чемпіонатів Одда Хогана.

У змаганнях взяли участь всі бажаючі, в тому числі  військовослужбовці.

Перед початком змагань про шкоду наркотиків і відповідальності за їх вживання розповіли представник місцевої поліції та пастор церкви «Нове покоління».

У кожній ваговій категорії призова трійка була нагороджена сертифікатами і медалями.

фото - перегляд

 

День Збройних сил України

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу День Збройних Сил України

Кожна країна світу, невід’ємною частиною себе має Армію, яка покликана відображати і захищати державні інтереси, боронити кордони своєї Батьківщини, свій суверенітет, відвертати напади країн агресорів, зберігати свою боєздатність та виконувати інші специфічні і притаманні їм завдання. Історія українського війська сягає тих древніх часів коли колишні мешканці сучасної України вперше змушені були взятись за зброю, оберігати життя і свободу себе, своїх близьких, свого народу та суспільства.

6 грудня відзначається День Збройних Сил України - це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.

До 27 річниці Збройних сил України в училищі пройшли групові години спілкування.   Бібліотекар Баранова Т. А. підготувала виставку «Рідна наша армія».

фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены