русукр

Новости

Психолого - педагогічний консиліум

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

07 грудня 2016 року в училищі був проведений психолого - педагогічний консиліум по адаптації першокурсників до нових умов навчання. Заступник директора з навчально – виховної роботи Дейнега О. В. проінформувала присутніх про навчальні досягнення першокурсників за курс неповної середньої школи. Класні керівники Сідлак Е. Ш., Шпак О. О., Казакова А. Л. і майстри виробничого навчання першого курсу Саликіна Л. І., Баштирєв І. М., Золотарьов С. М. охарактеризували новоприбулих учнів та їх взаємини у групі. Медична сестра Сілюкова Н. М., на основі медичних довідок, доповіла про стан здоров’я учні. Вихователі гуртожиткуГребеннікова Л. В. та Казакова А. Л. надали інформацію про зайнятість учнів у позаурочний час. При підведенні підсумків практичний психолог Усенко А. І. та соціальний педагог Ігнатюк Л. М. надали рекомендації та практичні поради для роботи з учнями першого курсу, щоб уникнути дезадаптації

фото - перегляд

 

Святковий захід до Дня Збройних сил України

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

6 грудня 2016 року на базі нашого училища пройшов святковий захід до 25-річчя Збройних сил України. Це загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило на всенародну повагу й шану від офіційних державних структур усіх рівнів. Цей день приурочений до дати прийняття закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го про Збройні сили України. Свято мужності та відваги розпочали вшануванням пам’яті загиблих солдатів хвилиною мовчання. На заході виступили Голова Генічеської районної держадміністрації Воробйов О. С., заступник голови Генічеської райради Краєвой В. І., міський голова Тулупов О. В. та представники військових частин, які несуть службу у Генічеському районі. Директор нашого училища Шведов А. І. був нагороджений Почесною грамотою голови районної державної адміністрації за активну громадську позицію, вагомий внесок в організацію волонтерського руху, надання безкорисливої добровільної допомоги та з нагоди святкування Всесвітнього дня волонтерів. Концертну програму підготували: Народний вокальний чоловічій ансамбль «Козацька воля» та жіночий вокальний ансамбль «Кам’янчаночка». Після концерту військовослужбовці 34 мотопіхотного батальйонна підготували та пригостили усіх бажаючих солдатською кашею та гарячим чаєм


фото - перегляд

 

Вітаємо переможців!

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

29 листопада 2016 року в спортивній залі ВПУ №17 проводилися зональні змагання обласної Спартакіади серед команд професійно-технічних навчальних закладів Херсонщини з баскетболу. Змагалися команди  юнаків та дівчат. В змаганнях  брали участь команди  ВПУ №17, ПТУ №27, ПТУ №23 та Іванівського аграрного ліцею. Команда юнаків  виборола друге місце. А команда дівчат одержала впевнену перемогу над своїми суперниками і  виборола І місце. За училище виступали: Тімченко Ольга – капітан команди, учениця гр. № 40, учениця гр. № 18 Березюк Юлія, учениця гр. № 41 Волошко Анастасія, учениця гр. № 21 Чеботарьова Яна, учениці гр. № 11 Балабон Юлія, Олексюк Еріка, Шебанова Валерія. Команди підготувала до змагань викладач фізичної культури Левченко Марія Володимирівна.

Переможці  була нагороджена Грамотами та грошовою премією.

Вітаємо команду дівчат училища з  І місцем, бажаємо міцного здоров'я і подальших перемог.  Так тримати!

фото - перегляд

 

Міжнародний день боротьби зі СНІДом

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

01 грудня 2016 року у Міжнародний день боротьби зі СНІДом у професійно-технічному училищі №27 м. Генічеська пройша зустріч зі спеціалістами Генічеського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сіваком Олександром Олександровичем та Бойко Анною Юр’ївною. Учні прослухали лекцію «Міфи та реальність про ВІЛ-інфекцію/СНІД».

Хвороба з назвою СНІД прогресує щороку та забирає життя мільйонів людей. Для СНІДу не існує перешкод, він однаково вражає чоловіків, жінок і дітей. На планеті 40 мільйонів людей на сьогоднішній день інфіковані ВІЛ. Дуже важливо знати, як передається ВІЛ, і як від нього захиститися.

Зустріч пройшла у теплій, невимушеній атмосфері. Сподіваємося, що отримана інформація буде допомагати учням приймати життєво важливі рішення.

На заході розповсюдили ряд поліграфічних матеріалів про здоровий спосіб життя, профілактику ВІЛ/СНІД, інфекцій, що передаються статевим шляхом та способи контрацепції.

фото - перегляд

 

Обласний конкурс «Наша земля – Україна»

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

26 листопада 2016 року на базі Херсонської гімназії № 3 Херсонський державний будинок художньої творчості провів щорічний обласний конкурс майстрів художнього читання «Наша земля – Україна» серед дітей та учнівської молоді. Наше училище представляли учениці групи № 20 Прокопенко Діана та Мухтеремова Ельмаз. Дівчата читали вірші   С. Василенко, Я. Гаяна та В. Баранова.  Підготувала читців керівник театрального гуртка Гаркуша Вікторія Іванівна.

За підсумками журі Мутеремова Ельмаз посіла ІІІ місце і була нагороджена Дипломом за виконання вірша В. Баранова «До українців».

Вітаємо Ельмаз та бажаємо наступних перемог!

фото - перегляд

 

Обласний конкурс «Учень року»

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

30 листопада 2016 року на базі ДНЗ "Вище професійне училище № 2" м. Херсона відбулася урочиста церемонія вручення нагород переможцям обласного конкурсу "Учень року". Від нашого училища в номінацію "Талант профтехосвіти" потрапив учень групи № 41 Бітюков Володимир, а в номінацію «Інтелектуал» - учениця групи № 40 Вішева Вікторія. Вони були нагороджені Дипломами обласного навчально-методичного центру ПТНЗ. Вітаємо наших учнів!

фото - перегляд

 

Урок мужності «Герої не вмирають… Вони просто йдуть…»

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи      Картинки по запросу День Гідності та Свободи

Одне із молодих українських свят, має, тим не менш, непросту історію і подвійне значення. Вперше цей день як святковий був відзначений у 2005 р. за указом президента Віктора Ющенка. Підставою стало початок Помаранчевої революції у 2004 р. Тоді свято було названо Днем Свободи, і під таким іменем проіснував протягом шести років — до 2011 р.

У листопаді 2013 року українці вийшли на Майдан з рішучим наміром відстояти своє бажання бути частиною Європи. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки Історії. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В нас прокинулось відчуття гідності, відваги, безстрашшя та самосвідомості.

У нелегкий час, який зараз, на жаль, панує в країні, хоробрі та сильні духом захищають територіальну цілісність України. Наші військові є втіленням справжньої свободи – без компромісів та меж. Вони – живий приклад героїзму, який переплавив у собі холодний розум та палкі серця.

З метою вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України в училищі пройшов Урок мужності «Герої не вмирають… Вони просто йдуть…», на який були запрошені: керівник організації ветеранів АТО Генічеського району Новосельцев М.В., капітан Колод В.В., старший сержант Скляр І.М.,засновник організації «Волонтер» Галько О.С.

Урок підготували та провели класний керівник групи № 20 Саган Л.А., керівник театрального гуртка «Душа» Гаркуша В.І. та учні училища.

Учасники заходу згадали історичні передумови нового для українців свята, говорили про події минулого та нинішнього років, які увійдуть в історію як революція Гідності, і вшанували пам’ять загиблих у протистояннях на Київському Євромайдані хвилиною мовчання.

Хочеться згадати слова Тараса Григоровича Шевченка: «В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля». Тож давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.

Бажаємо усім нам миру, благополуччя, любові та достатку!

Похожее изображение

 

 

фото - перегляд

 

День студента

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу международный день студентаСтудентські роки... Це наймиліша, радісна, безтурботна і щаслива пора в житті тих, хто сьогодні навчається. Час закохуватись, час пізнавати, час веселитися. Навчаючись в нашому училищі, учні мають можливість розвивати свої мистецькі здібності і таланти, займатися співом, танцями, спортом.

Міжнародний день студентів — це день міжнародної співдружності студентів. Він  був  заснований  в 1941 р. в Лондоні на міжнародній  зустрічі студентів, які  боролися  проти фашизму, та встановлений  на честь студентів Чехословаччини — героїв  опору.

28 жовтня 1939 р. в окупованій Чехословаччині празькі студенти і викладачі вийшли на демонстрацію, щоб відзначити річницю утворення держави. Однак фашистські підрозділи розігнали зібрання. Під час сутички був застрелений студент медичного факультету Ян Оплетал. В день похорон студента (15 листопада) на вулиці вийшли сотні людей. Підсумком імпровізованої акції протесту став арешт десятків демонстрантів.

Вранці 17 листопада 1939 р. німці оточили гуртожиток і арештували більше тисячі студентів, і викладачів ВУЗів, багато керівників  Союзу студентів Чехословаччини були арештовані і розстріляні. Відправлені в концтабір Заксенхаузен, ВУЗи закриті. 9 чоловік -  стратили в тюремних стінах у празькому районі Рузине.

В Україні 17 листопада стали відмічати як День студента з 1999 р. згідно Указу Президента від 16.06.1999 № 659/99.

Звичайно, це свято не пройшло повз нашого училища, де відбулось урочисте святкування Міжнародного дня студента.

Молодь училища, разом з керівниками гуртків, організували свято, де вразило всіх присутніх своєю духовно творчою атмосферою. Вони продемонстрували свої вокальні та танцювальні обдарування, потішили глядачів гумором. Цей захід засвідчив, що сучасний український студент – це молода людина, яка дивиться в майбутнє, пам’ятає минуле, плекає і збагачує майбутнє.

Завершенням цього незабутнього дня була молодіжна дискотека.

Студентські роки, без сумніву, найяскравіша подія в житті молодих людей. Зробити їх пам'ятними, незабутніми допоможуть роки, проведені в Професійно-технічному училищі № 27 м. Генічеська.

Картинки по запросу международный день студента

 

фото - перегляд


 

Зустріч шерифів-інструкторів з учнями училища

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

З 14 по 18 листопада в училищі відбулася зустріч представників правоохоронних органів з учнями училища. Були проведені профілактичні лекції

на тему: “«Негативні прояви у підлітковому середовищі” . Перед учнями виступили шерифи-інструктори  Д’ячко В’ячеслав Анатолійович та

Бобров Сергій Вікторович.

В  ході лекцій були висвітлені такі питання:

- запобігання правопорушень, пов’язаних із тютюнопалінням;

- розпивання слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях;

- відповідальність неповнолітніх за злочини та правопорушення;

- хуліганство і міри покарання за прояви хуліганської поведінки;

- асоціальна поведінка серед дітей та молоді.

Учні з цікавістю прослухали лекції, які були  побудовані на конкретних фактах з життя підлітків. Їм  було над чим замислитися, проаналізувати

власну поведінку та зробити відповідні висновки.

фото - перегляд

 

Спартакіада з настільного тенісу

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу настольный теннис клипарт

У Генічеському районі проходить Спартакіада, приурочена до Дня місцевого самоврядування. Кожну п'ятницю 10 команд держслужбовців і бюджетних організацій змагаються у різних видах спорту.

11 листопада 2016 року на базі нашого училища пройшли змагання з настільного тенісу. За наше училище виступали викладачі фізичної культури Левченко Марія Володимирівна та Караманов Анатолій Леонідович.

За результатами зустрічей між представниками чоловічої та жіночої команд, переможцем у настільному тенісі стала команда нашого училища.

Вітаємо наших учасників з отриманим І місцем, бажаємо міцного здоров'я і подальших перемог.

Так тримати!

фото - перегляд

Картинки по запросу круто анимация

 

Конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика – конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу, підвищення рівня мовної освіти й культури, удосконалення навиків майстерного володіння словом.

Петро Яцик (1921 – 2001) – відомий канадський бізнесмен і меценат українського походження.   Заснував Міжнародний благодійний фонд “Ліга українських меценатів” і був його почесним президентом.

Як патріот він вперше виступив з пропозицією проведення в Україні мовного конкурсу серед молоді. Цю ідею підтримала Ліга українських меценатів, що об’єднує представників бізнесу з багатьох країн світу. Вони надали спонсорську підтримку у проведенні конкурсу та нагородженні його переможців. Вагомий внесок на фінансування конкурсу зробив П.Яцик.

Перший Міжнародний конкурс знавців української мови було проведено у 2000 році. За рішенням Ліги українських меценатів конкурсу було присвоєно ім’я Петра Яцика, а його дочка Надія стала почесним головою конкурсу.

09 листопада 2016 року в кабінеті української мови та літератури відбувся І етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 32 учні І – ІV курсів.

Учасників конкурсу привітали: Дейнега О. В, заступник директора з Навчально-виховної роботи, Тернавська Г. О., методист училища, викладач української мови та літератури, Кір’яченко Н. Г. Звертаючись із вітальним словом до учнів було наголошено на важливій ролі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в піднесенні престижу, у вихованні поваги та шанування до державної української мови. Учасникам бажали натхнення, успіхів, перемог, прагнення постійно вдосконалювати своє мовлення, оскільки від цього залежить, наскільки успішним буде майбутнє молодої людини.

фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены