русукр

Новости

Здоров’я – найцінніший скарб людини

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Похожее изображение27 вересня 2018 року, в рамках Місячника фізичної культури, в училищі була проведена виховна година «Здоров’я – найцінніший скарб людини», яку підготували учні групи № 20 разом з класним керівником Ніколаєнко О. М. та майстром виробничого навчання Скрипкою Н. А. Учні розповіли про негативний вплив алкоголю, тютюну, наркотичних виробів та інших чинників на здоров’я  людини та закликали всіх присутніх вести активний спосіб життя, займатися спортом та відмовитися від пагубних привичок.

Викладач фізичної культури Караманов А. Л. та керівник фізичного виховання Золотарьов С. М. підвели підсумки спортивних змагань присвячених Дню фізкультурника та нагородили кращих спортсменів училища Почесними грамотами та дипломами

фото - перегляд

 

Батьківські збори

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу батьківські збори15.09.201 року у актовій залі пройшли загальні батьківські збори.

Перед зборами, всіх батьків, в їдальні, майстри та учні пригощали чаєм та випічкою.

Розпочалися батьківські збори привітанням учнів, які продемонстрували батькам свої творчі здобутки.

Перед присутніми виступив директор училища Шведов Анатолій Іванович. Він підвів підсумки 2017 – 2018 навчального року та розповів про плани на новій рік. Анатолій Іванович зупинився на навчальному процесі, матеріально – технічній базі закладу, на нових професіях, на надходження коштів та їх використанні.

Батьківські збори продовжилися по групах на  яких були  розглянуті питання про навчання учнів, відвідування навчальних занять, роботі гуртків та спортивних секцій, дотримання внутрішнього  трудового розпорядку, виконання учнями наказів про заборону використання мобільних телефонів в училищі під час проходження навчальних занять та заборону тютюнокуріння в училищі, гуртожитку і  на прилеглій території.

Соціально - психологічна служба проінформувала батьків про особливості підліткового та юнацького віку, умови успішної взаємодії з дітьми та надали рекомендації щодо протидії торгівлі людьми та різноманітних форм прояву булінгу.

фото - перегляд

 

Тиждень Олімпійського руху

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу ÑÐ¿Ð¾Ñ€Ñ‚Фізкультура та спорт – це запорука гармонійного розвитку особистості, це здоров’я та змістовне дозвілля. Саме тому в нашому училищі велика роль надається   урокам  фізичного виховання   та участі в спортивних змаганнях міста та області.

В рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня, з метою сприяння розвитку Олімпійського руху, пропаганди серед учнівської молоді здорового способу життя, залучення її до занять фізичною культурою і спортом, учні нашого училища, 07 вересня 2018 року,  прийняли участь у святкуванні Дня фізичної культури і спорту, який був започаткований Указом Президента України від 29 червня 1994 року і відмічається у кожну другу суботу вересня.

Наші учні:  Бетін Сергій та Гриченко Артем були нагороджені Подяками за особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту від Начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Генічеської районної державної адміністрації.

А 12 вересня, на стадіоні «Будівельник», відбувся училищний  спортивно-масовий захід. Свято  відкрили викладач фізичної культури  Караманов А.Л. та майстер виробничого навчання, керівник фізичного виховання Золотарьов С.М. Вони побажали учням міцного здоров’я та нових спортивних успіхів. В  програмі заходу було: біг 60 м,     100 м,  500 м, 1000 м,  підтягування на перекладині,  штовхання гир, стрибки у довжину з розбігу, метання ядра. А в кінці свята відбулася товариська гра з футболу.

Учні  прийняли активну участь у змаганнях, мали нагоду обмінятися досвідом спортивних змагань та просто приємно і з користю поспілкуватися.

Саме спорту держава надає значну роль та має великі надії популяризувати серед населення здоровий спосіб життя. Влада переймається питаннями розвитку фізичної культури та спорту, адже це запорука здорової та прогресивної нації.

фото - перегляд

 

В Геническом районе завершились учения теробороны

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

В Геническом районе завершились 10-дневные тактические учения 197 батальона  124 бригады территориальной обороны Херсонщины.

Были отмечены те, кто помогал в обеспечении и обслуживании участников тактических учений. Особенно тепло бойцы отзывались о кухне, где все эти дни трудились мастера и студенты Генического ПТУ-27.

Учения окончены. Оружие и форма сданы на хранения. Личный состав батальона разъедется по домам и вернется к обычной мирной жизни до следующих учений.

фото - перегляд

 

День знань

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу день знань 2018Вересень  в Україні з давніх-давен не просто початок осені. Для мільйонів учнів, студентів, їхніх батьків, а також педагогів – це початок  навчального року у всіх навчальних закладах країни.

В цьому році святкова лінійка з нагоди першого дзвоника урочисто відбулася  в нашому навчальному закладі 3 вересня. Учнів, педагогів та всіх  працівників привітав директор училища Шведов Анатолій Іванович, якій побажав, щоб 2018 - 2019 навчальний рік був мирним і щасливим, багатим на нові ідеї та звершення.  Він нагородив преміями відмінників навчання, учнів, що досягли певних результатів у обласних конкурсах, спортивних змаганнях та художній самодіяльності.

В нашу дружну училищну родину влилися 107 учнів які виявили бажання навчатися в нашому училищі.

Свято підготувала керівник гуртка художньої самодіяльності Гаркуша В. І. а провели учениці групи № 30 Корсак Наталія та Рябенко Олена.

Традиційно новий навчальний рік розпочався з Першого уроку «Моя країна у співдружності європейських народів»

Нехай новий навчальний рік стане для кожного часом звершень і відкриттів. Навчайтесь та працюйте із задоволенням, використовуйте кожен день для підкорення вершин освіти, культури, спорту.

Гарного старту тобі, 2018-2019 навчальний рік!

фото - перегдяд

 

Фестиваль «Таврійська родина»

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу таврийська Ñ€Ð¾Ð´Ð¸Ð½Ð°Під час гала-концерту фестивалю «Таврійська родина» в Генічеську на площі Відродження працювала алея національних кухонь, де пригощали стравами і напоями різних національностей. Кухні готували сільські та селищні ради Генічеського району.

І звичайно, наше училище взяло участь в цьому заході.

Щоб покуштувати страви, потрібно було купити талон за 10 грн. І хоча смачною вуличної їжі була велика різноманітність, кухні спустошили буквально за півгодини.

фото - перегляд

 

Випуск - 2018

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу віпуск 2018

29 червня 2018 року в училищі відбувся випускний вечір. Цього разу дипломи кваліфікаційних робітників та атестатів про середню освіту отримали 43 учня груп № 40 та 41  за професією «Кухар. Кондитер». Групи випустили: майстри  виробничого навчання Чудакова Олена Олександрівна, Ігнатова Вікторія Анатоліївна, класні керівники Кір’яченко Надія Григорівна та Тяжлова Олена Євгенівна.

Традиційно, з вітальним словом та побажаннями професійного злету, добробуту та усіляких гараздів, до випускників звернувся директор училища Шведов А. І. Заступник директора з навчально-виробничої роботи Анікєєва О. М.  побажала молодим фахівцям, насамперед, характеру, твердості у прийнятті власних рішень.

Зворушливі слова лунали на адресу випускників від найрідніших людей - батьків. Крім успіхів у праці та кар'єрного поступу, вони побажали своїм дітям удачі в особистому житті і коханні.

Наших випускників привітали: заступник голови райдержадміністрації Бекірова Г. Р. та представник бази відпочинку «Райський сад»

Ми віримо, що життєва дорога наших вихованців буде широкою і прямою, доля подарує віру, надію, любов, щедро наділить вдячністю за професіоналізм, а щастя, успіх і злагода будуть їхніми незмінними супутниками назавжди. В добру путь!

фото - перегляд

 

Картинки по запросу шарі

 

На Херсонщині триває оптимізація мережі закладів освіти

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу На Херсонщині триває оптимізація мережі закладів освітиНа сьогодні професійна освіта  області потребує  системної  модернізації та має стати невід’ємною складовою сталого розвитку суспільства, що орієнтується на вимоги сучасної економіки та базується на постійній творчій праці, самовдосконаленні. На цьому наголосив заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Балонь під час наради керівників закладів професійної освіти, яка відбулася 21 червня на базі Новокаховського вищого професійного училища.

Зокрема, на заході розглядалися питання стосовно регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих кадрів та оптимізації мережі закладів професійної освіти.

Андрій Балонь також підкреслив, що саме регіональний підхід до формування кадрового робітничого потенціалу забезпечить відповідність освітніх пропозицій реальним потребам економіки, мобілізує інтелектуальні та матеріальні ресурси регіону.

У свою чергу директор Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації Євген Криницький презентував нову структуру  закладів професійної освіти.

«Державна політика у сфері освіти області в останні роки спрямована на реалізацію одного з основних стратегічних завдань -  подальший розвиток та оптимізацію мережі навчальних закладів відповідно до потреб населення, соціально-економічної та демографічної ситуації, у т.ч. шляхом відновлення мережі та розвитку варіативності дошкільних навчальних закладів, раціоналізації мережі загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів. Найближчим часом в області планується створити три потужних регіональних багатопрофільних центри та три професійних коледжі шляхом об’єднання діючих закладів професійної освіти», - резюмував Євген Криницький.

фото - перегляд

 

«Майстер року – 2018»

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу професія кухар13-14 червня 2018 року на базі ДНЗ «Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства» десять кращих майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти Херсонщини змагалися за почесне звання «Майстер року – 2018»  з  професії «Кухар».
Відповідно до регламенту конкурс складався з теоретичного і практичного  турів.  Теоретичний тур передбачав виконання тестових завдань з предметів професійно-теоретичної підготовки. У практичному турі конкурсанти виконували три завдання, які відповідають вимогам кухаря 5 кваліфікаційного розряду: приготування  гарячої  страви «Веллінгтон», десерту «Сирно-фруктовий», страв із переліку інгредієнтів «Чорного ящику».

Журі, до складу якого входили  знані  фахівці   ресторанного   господарства
м. Херсона,  ретельно стежили за якістю виконання конкурсних завдань, дотриманням  правил безпеки, санітарії та гігієни.

Наше училище на цьому конкурсі представляв майстер виробничого навчання Баштирєв Іван Миколайович, який показав свою майстерність, креативність, проникся атмосферою змагання
Тетяна Михайлівна  Холявко, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Херсонській області, нагороджуючи конкурсантів, зазначила, що всі вони є фахівцями своєї справи, та побажала їм невичерпної енергії, наснаги, творчих здобутків, удосконалення професійної майстерності.

фото - перегдляд

 

Презентація методичних розробок

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Похожее изображение30 травня, в методкабінеті відбулася презентація методичних розробок  класних керівників з патріотичного напрямку виховання учнів. Теми були різні:

-         Конституція – основа моєї держави;

-         Хай квітне моя Україна;

-         Україна – суверенна і незалежна держава»;

-         Україна – єдина! Україна - це ми! Та інші.

В ході презентації  кл. керівники обмінялись досвідом  з патріотичного виховання учнів.

фото - перегляд

 

Міжнародний день біорізноманіття

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Міжнародний день біорізноманіття22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю Організацій Об’єднаних Націй у 2000 році на честь прийняття 22 травня 1992 року Конвенції про біорізноманіття. Темою цьогорічного міжнародного дня біорізноманіття є відзначення 25-річчя набрання чинності Конвенції про біорізноманіття.

Міжнародний день біорізноманіття це ще одна нагода звернути увагу владних структур та громадськості на проблему безповоротної втрати на Землі багатьох представників флори та фауни.

У нашому училищі був проведений круглий стіл: «Екологічні аспекти природокористування»,  на якому розглядалося питання збереження флори і фауни Азово-Сиваського національного парку.

фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены