русукр

Новости

Конкурс декламаторів

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

 

Картинки по запросу українська мова

Згідно плану проведення місячника  методичної комісії суспільно – гуманітарних дисциплін 01 листопада 2017 року в училищі був проведений конкурс декламаторів «Лунай, величне наше слово». Свою майстерність продемонстрували учні І – ІV-х курсів.

Переможцями конкурсу стали: Семілєтова Карина гр. № 41, Корсак Наталія гр. № 20 та Безпалько Дар’я гр. № 40.

фото - перегляд

 

Зустріч учнів з працівниками Генічеського РЦСССД

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображение24.10.2017 р. в  актовій  залі  училища № 27  відбулася зустріч учнів з працівниками Генічеського РЦСССД Брянцевою А.С. та Бєлік М.О.

Зустріч  проходила з метою підвищення рівня об’єктивної проінформованості учнів щодо негативного впливу на здоров’я людини вживання алкоголю, наркотиків, куріння та  формування навичок здорового способу життя. Лекція супроводжувалася відеоматеріалами.

Під час проведення профілактичного заходу розповсюджувалися поліграфічні матеріали, що стосуються профілактики шкідливих звичок. Сподіваємося, що отримана інформація  допомюже учням приймати життєво важливі рішення.

фото - перегляд

 

Зустріч учнів – юнаків з лікарем дермато – венерологом

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображениеВ жовтні 2017 р. відбулася зустріч учнів – юнаків з лікарем дермато – венерологом вищої категорії шкіряно – венерологічного кабінету Генічеського району міста Генічеська Бетіним Миколою Вікторовичем.

На бесіді з лікарем дермато – венерологом обговорювались такі питання, як: поняття про венеричні хвороби та їх класифікація; статеве життя та інфекції, що передаються статевим шляхом, їх вплив на репродуктивне здоров’я неповнолітніх; профілактика захворювань та просвітницька робота щодо здорового способу життя.

Лекція супроводжувалася презентацією та відеоматеріалами.

Зустріч була надзвичайно цікавою. Юнаки уважно слухали, активно задавали питання та з цікавістю обговорювали проблеми, підняті лікарем

фото - перегляд

 

Міжнародний день кухаря і кулінара

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу З днем кухаря20 Жовтня весь світ святкує Міжнародний день кухаря і кулінара. До цього свята в училищі був проведений позакласний захід «Всесвітній день кухаря», який організували та провели класний керівник групи № 31 Хапокниш О.М. та майстер виробничого навчання Баштирєва Л.П.

Ведучі розповіли про професію кухаря, адже перші кухарі з’явилися на землі  з появою першої людини. Учні переглянули фільм «Коротка історія кулінарного мистецтва». Україна здавна славилася своєю гостинністю, багатою і смачною кухнею. Учні – Камнєв Андрій та Франчук Микола зіграли сценку  «Гарбузова каша».

В цьому заході ми особливу увагу приділили нашим першокурсникам,  які були прийняті в почесні ряди кухарів та дали клятву кулінара. Для учнів був  проведений  конкурс на спритність та вправність у вдяганні спецодягу та вікторина – «Кращий кулінарний ерудит». Учень гр. №31 Єремко Сергій разом з танцювальним колективом виконав пісню  «Варенички мої».

Важка, але одночасно і захоплююча професія кулінара приносить людині велике задоволення: вона дає їй можливість щодня переконуватися в необхідності і важливості своєї праці.

фото - перегляд

 

День Захисника Вітчихни

Картинки по запросу День Захисника Вітчизни14 жовтня наша країні відзначила День Захисника Вітчизни. З цієї нагоди, протягом тижня, в училищі відбулися заходи, присвячені вшануванню наших захисників. Зокрема, у навчальних групах  пройшли години спілкування, у ході яких було відтворено основні моменти з історії становлення української державності. Протягом багатьох століть свято Покрова Пресвятої Богородиці було головним для українських воїнів - від запорізьких козаків до сучасних захисників, а сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем козацтва, саме тому ми прагнемо зберегти тисячолітні християнські традиції. Учні  вшанувати пам`ять усіх героїв, що поклали своє життя за Батьківщину, за її благополуччя та процвітання, віддали  належне героїзму і мужності сильній половині населення України.

12 жовтня  в училищі відбулися спортивні змагання «Козацька наснага - 2017». 4 куреня взяли участь у змаганнях.

Метою змагань є створення умов для належного рівня підготовки учнів до військової служби, виховання в учнів поваги до народних звичаїв, традицій,  національних цінностей Українського народу, формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом.

Програма змагань передбачала такі види спорту як: естафета, підтягування, армреслінг, штовхання довбні, «перетягни козака», перетягування канату.

Учасники показали наполегливість, прагнення до перемоги та гідну конкуренцію.

Переможцем став курінь «Козацька сила» (гр. № 44), друге місце посів курінь «Варта» (гр. № 35), третє місце поділили курені «Запорозькі козаки» (гр. № 14) та «Козацька шабля» (р. № 24). Всі курені були нагороджені дипломами та солодкими призами, які підготували майстри виробничого навчання та майбутні кухарі-кондитери.

Ми  приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров'я і щастя! Мирного неба і смачного хліба!

фото - перегляд

 

Олімпіада з української мови

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображениеРідну мову нам треба берегти, бо це криниця невичерпної краси. Це мова нашого дитинства, це мова землі, вітру, сонця і зір. А бере вона силу із людського духу, із любові до землі,  із нашої пам’яті. А кинемо її у небуття, то і власне життя безплідно впаде.

Мова – це той інструмент, який єднає націю, народність, народ у єдине ціле. Це великий  скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.

То ж в училищі проведено олімпіаду з української мови та І етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів І-ІV курсі.

Олімпіадні завдання були розроблені викладачами української мови та літератури.    Кожен учасник отримав комплект завдань з української мови та літератури. І розпочалося змагання на кращого знавця, який захищатиме честь училища в районі та області.

фото - перегляд

 

Зустріч із лікарем акушер – гінекологом

Картинки по запросу Зустріч із лікарем21 вересня 2017 року у професійно – технічному училищі № 27 м. Генічеська пройшла зустріч дівчат з лікарем акушер – гінекологом Кохановським Миколою Олексійовичем.

З дівчатами була проведена бесіда «Значення гігієни для збереження репродуктивного здоров’я жінки». Цей захід допоміг зрозуміти, що їхнє здоров’я та майбутнє залежить виключно від них самих та від способу їхнього життя. Лікар закликав учнів стримуватися від ранніх статевих відносин, які призводять до ранньої вагітності, дотримуватися інтимної гігієни, а у разі необхідності звертатися про допомогу до лікарів та дорослих.

Друга частина зустрічі проходила у форматі запитання – відповідь. Дівчата не соромились задавати лікарю питання, які їх хвилюють. Зустріч пройшла у теплій, невимушеній атмосфері. Сподіваємось, що отримана інформація буде допомагати дівчатам приймати життєво важливі рішення.

На заході розповсюдили ряд поліграфічних матеріалів про здоровий спосіб життя, профілактику ВІЛ/СНІДу, інфекцій, що передаються статевим шляхом та способи контрацепції.

фото - перегляд

 

Допомога військовим

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображениеЗ 07 по 16 вересня 2017 року майстри виробничого навчання Бровун Наталя Олександрівна та Баштирєв Іван Миколайович разом з учнями училища Пронічевим Артемом, Репринцевою Олександрою група № 21, Березюк Юлією, Макарець Юрієм група № 28 та Рудько Юрієм група №31 приймали участь у зборовій підготовці військовозобов’заних підрозділів територіальної оборони Херсонської області.

Вони готували їжу в польових умовах для 650-х військовозобов’язаних на території військового полігону «Олешківські піски». Начальник Херсонського гарнізону полковник І. Л. Буднік оголосив подяку директору училища Шведову А. І. за високий патріотизм, плідну співпрацю та надання дієвої допомоги по забезпеченню проведення навчальних зборів з підрозділами територіальної оборони Херсонської області та учням - за патріотизм, старанність та високі професійні навики, які вони проявили під час надання допомоги військовим.

Майстри були нагороджені Почесною грамотою Голови Херсонської обласної державної адміністрації А. А. Гордєєва за старанність та сумлінне виконання службових обов’язків під час проведення навчальних зборів.

Ми пишаємося такими майстрами та учнями!

 

фото - перегляд

 

Батьківські збори

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу батьківські збори16.09.2017 року у актовій залі професійно – технічного училища № 27 м. Генічеська проведено загальні батьківські збори.

Перед зборами, всіх батьків, в їдальні, майстри та учні пригощали чаєм та випічкою.

Розпочалися батьківські збори привітанням учнів, які продемонстрували батькам свої творчі здобутки.

Перед присутніми виступив директор училища Шведов Анатолій Іванович. Він підвів підсумки 2016 – 2017 навчального року та розповів про плани на новій рік.

Зупинився на навчальному процесі, матеріально – технічній базі закладу, на нових професіях.

Батьківські збори продовжилися по групах на  яких були  розглянуті питання про навчання учнів, відвідування навчальних занять, гуртків та спортивних секцій, дотримання внутрішнього  трудового розпорядку, виконання учнями наказів про заборону використання мобільних телефонів у училищі під час проходження навчальних занять та заборону тютюнокуріння в училищі, гуртожитку і  на прилеглій території.

Соціально - психологічна служба поінформувала батьків про особливості підліткового та юнацького віку, умови успішної взаємодії з дітьми та надали рекомендації.

фото - перегляд

 

Свято «Пишаюсь своїм татом!»

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу день батька15 вересня, в Генічеській школі естетичного виховання відбувся районний захід до Дня батька «Я пишаюсь своїм татом». Захід був присвячений військовослужбовцям і учасникам АТО та їх родинам.

Зі сцени пролунали проникливі розповіді про батьків та дітей, про тих, хто захищав та захищає країну, та тих, хто чекає на повернення своїх рідних та коханих.

Сучасних героїв поздоровляли та вручали пам`ятні подарунки керівники району та міста, місцеві активісти. Майстер виробничого навчання Золотарьов Сергій Миколайович, який пройшов АТО, привітав своїх побратимів та побажав всій Україні миру. Учні нашого училищ передали українським бійцям до зони АТО розписаний молоддю прапор нашої держави з побажаннями скоріш повернутися додому з перемогою.

Для бібліотеки організатори заходу подарували альбом  «Герої третього тисячоліття», в якому  шість невеликих розповідей про наших героїв-земляків, котрі  у період найскладніших випробувань, зробили найсвятіший для себе вибір – віддали життя за незалежність і цілісність України.

Захід пройшов настільки чутливо, що багато хто з глядачів, не міг стримувати сліз. Його організаторами виступили відділ культури Генічеської РДА, Генічеська ШЕВ.

фото - перегляд

 

Акція «Згадаймо… Вшануймо пам’ять»

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Вічна пам’ять нашим героям-землякам!15 вересня у парку ім. Шевченка біля пам’ятника загиблим воїнам пройшла акція «Згадаймо… Вшануймо пам’ять», присвячена 76-й річниці окупації Генічеську.

Про трагічні факти реальних подій Другої світової війни розповіли працівники Генічеського краєзнавчого музею  і почесний громадянин міста Олександр Прихненко.

Зі словами подяки до ветеранів звернулися: перший заступник голови РДА Олексій Сищенко, заступник голови Генічеської районної ради Віктор Краєвий, начальник відділу містобудування і архітектури, головний архітектор міста Сергій Олешко.

На плиті постаменту — прізвища 49 загиблих воїнів-земляків. Серед них є і загиблі саме у перший день окупації Генічеська – 16 вересня 1941 року, бійці винищувального батальйону Димокуров Т. Г., Зотов В. В.,  Спичак М. М., Куцов А. І.

Учні групи № 14 разом з майстром виробничого навчання Соловйовою Ольгою Вікторівною, прийняли участь в цій акції і поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам.

Вічна пам’ять нашим героям-землякам!

фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены