русукр

Новости

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Картинки по запросу Міжнародний конкурс з української мови імені Петра ЯцикаВідповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, поваги  до  мови  свого  народу, в День української писемності та мови в училищі був проведений його I етап.

Перед початком конкурсу гуртківці показали літературно- музичну композицію « Лунай, величне наше слово!». Методист училища

Тернавська Г.О. привітала учасників та побажала успіхів у виконанні завдань.

Переможцями І училищного етапу конкурсу журі визначило:

 

I-II – курс   1- місце – Корсак Наталія гр.№ 20.

2- місце – Стаховська Софія гр.№ 20.

3- місце- Гайдук Дарина  гр. №11.

 

III-IV курс 1- місце –Семелєтова Карина гр.№41.

2- місце –Адвокатов Артем гр.№ 44.

3- місце- Ванзенко Наталія гр.№41

фото - перегляд

 

Відкритий виховний захід: «Це нашої історії рядки»

Картинки по запросу 2017 рік проголошено Роком Української Революції 1917-1921роківУказом Президента України 2017 рік проголошено Роком Української Революції 1917-1921років. 100 років тому Україна почала розбудову своєї державності, продемонструвала волю українців до незалежності та демократичного розвитку.

Святкуючі цю подію в ПТУ №27 м.Генічеська був проведений відкритий виховний захід: «Це нашої історії рядки», який підготували учні групи №11 (кеівник Шепель О.Є.)

фото - перегляд

 

Особливості державної підсумкової атестації учнів професійно-технічних закладів у 2018 році

Картинки по запросу ЗНО07 листопада 2017 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулася нарада «Особливості державної підсумкової атестації учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних і вищих навчальних закладів, які у 2018 році здобувають повну загальну середню освіту».
У роботі семінару взяли участь директори та заступники директорів професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації; відповідальні особи з питань ЗНО у професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Анатолій Миколайович Зубко – професор, ректор КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», привітав учасників наради та закцентував увагу на важливості своєчасної підготовки до організації зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Максим Юрійович Кирпенко – директор Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти, у своєму виступі ознайомив з нормативно-правовим забезпеченням зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Ніна Іванівна Левенець – заступник начальника управління – начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти та інспекції навчальних закладів управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, розповіла про особливості проведення державної підсумкової атестації учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних і вищих навчальних закладів, які здобувають повну загальну середню освіту у 2018 році; рекомендувала керівникам закладів освіти внести зміни до навчальних планів щодо проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Світлана Федорівна Одайник – проректор з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», наголосила на важливості проведення роз’яснювальної роботи серед учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних і вищих навчальних закладів щодо порядку проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання, використання результатів ЗНО під час вступу до вищих навчальних закладів і зарахування результатів ЗНО як оцінок за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Олена Володимирівна Рудік – заступник директора Херсонського РЦОЯО, запропонувала для розгляду актуальні питання зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року та розкрила на особливості реєстрації випускників для участі у ЗНО.

Райміля Талятівна Бондаренко – начальник організаційно-технологічного відділу Херсонського РЦОЯО, надала інформацію про пробне зовнішнє незалежне оцінювання як важливу складову підготовки абітурієнтів до ЗНО, зосередила увагу слухачів на особливостях реєстрації для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року.

фото - перегляд

 

Зустріч зі спеціалістом Генічеського центру зайнятості

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображение02 листопада 2017 року в методичному кабінеті відбулася зустріч учнів випускних груп училища зі спеціалістом Генічеського центру зайнятості Стефанюком Сергієм Вікторовичем.

Учні отримали багато цікавої та корисної інформації про потреби  сучасного ринку праці, про вимоги роботодавців та можливості працевлаштування молодої людини після оволодіння нею професією.

фото - перегляд

02 листопада 2017 року в методичному кабінеті відбулася зустріч учнів випускних груп училища зі спеціалістом Генічеського центру зайнятості Стефанюком Сергієм Вікторовичем.

Учні отримали багато цікавої та корисної інформації про потреби  сучасного ринку праці, про вимоги роботодавців та можливості працевлаштування молодої людини після оволодіння нею професією
 

Конкурс декламаторів

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

 

Картинки по запросу українська мова

Згідно плану проведення місячника  методичної комісії суспільно – гуманітарних дисциплін 01 листопада 2017 року в училищі був проведений конкурс декламаторів «Лунай, величне наше слово». Свою майстерність продемонстрували учні І – ІV-х курсів.

Переможцями конкурсу стали: Семілєтова Карина гр. № 41, Корсак Наталія гр. № 20 та Безпалько Дар’я гр. № 40.

фото - перегляд

 

Зустріч учнів з працівниками Генічеського РЦСССД

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображение24.10.2017 р. в  актовій  залі  училища № 27  відбулася зустріч учнів з працівниками Генічеського РЦСССД Брянцевою А.С. та Бєлік М.О.

Зустріч  проходила з метою підвищення рівня об’єктивної проінформованості учнів щодо негативного впливу на здоров’я людини вживання алкоголю, наркотиків, куріння та  формування навичок здорового способу життя. Лекція супроводжувалася відеоматеріалами.

Під час проведення профілактичного заходу розповсюджувалися поліграфічні матеріали, що стосуються профілактики шкідливих звичок. Сподіваємося, що отримана інформація  допомюже учням приймати життєво важливі рішення.

фото - перегляд

 

Зустріч учнів – юнаків з лікарем дермато – венерологом

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображениеВ жовтні 2017 р. відбулася зустріч учнів – юнаків з лікарем дермато – венерологом вищої категорії шкіряно – венерологічного кабінету Генічеського району міста Генічеська Бетіним Миколою Вікторовичем.

На бесіді з лікарем дермато – венерологом обговорювались такі питання, як: поняття про венеричні хвороби та їх класифікація; статеве життя та інфекції, що передаються статевим шляхом, їх вплив на репродуктивне здоров’я неповнолітніх; профілактика захворювань та просвітницька робота щодо здорового способу життя.

Лекція супроводжувалася презентацією та відеоматеріалами.

Зустріч була надзвичайно цікавою. Юнаки уважно слухали, активно задавали питання та з цікавістю обговорювали проблеми, підняті лікарем

фото - перегляд

 

Міжнародний день кухаря і кулінара

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу З днем кухаря20 Жовтня весь світ святкує Міжнародний день кухаря і кулінара. До цього свята в училищі був проведений позакласний захід «Всесвітній день кухаря», який організували та провели класний керівник групи № 31 Хапокниш О.М. та майстер виробничого навчання Баштирєва Л.П.

Ведучі розповіли про професію кухаря, адже перші кухарі з’явилися на землі  з появою першої людини. Учні переглянули фільм «Коротка історія кулінарного мистецтва». Україна здавна славилася своєю гостинністю, багатою і смачною кухнею. Учні – Камнєв Андрій та Франчук Микола зіграли сценку  «Гарбузова каша».

В цьому заході ми особливу увагу приділили нашим першокурсникам,  які були прийняті в почесні ряди кухарів та дали клятву кулінара. Для учнів був  проведений  конкурс на спритність та вправність у вдяганні спецодягу та вікторина – «Кращий кулінарний ерудит». Учень гр. №31 Єремко Сергій разом з танцювальним колективом виконав пісню  «Варенички мої».

Важка, але одночасно і захоплююча професія кулінара приносить людині велике задоволення: вона дає їй можливість щодня переконуватися в необхідності і важливості своєї праці.

фото - перегляд

 

День Захисника Вітчихни

Картинки по запросу День Захисника Вітчизни14 жовтня наша країні відзначила День Захисника Вітчизни. З цієї нагоди, протягом тижня, в училищі відбулися заходи, присвячені вшануванню наших захисників. Зокрема, у навчальних групах  пройшли години спілкування, у ході яких було відтворено основні моменти з історії становлення української державності. Протягом багатьох століть свято Покрова Пресвятої Богородиці було головним для українських воїнів - від запорізьких козаків до сучасних захисників, а сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем козацтва, саме тому ми прагнемо зберегти тисячолітні християнські традиції. Учні  вшанувати пам`ять усіх героїв, що поклали своє життя за Батьківщину, за її благополуччя та процвітання, віддали  належне героїзму і мужності сильній половині населення України.

12 жовтня  в училищі відбулися спортивні змагання «Козацька наснага - 2017». 4 куреня взяли участь у змаганнях.

Метою змагань є створення умов для належного рівня підготовки учнів до військової служби, виховання в учнів поваги до народних звичаїв, традицій,  національних цінностей Українського народу, формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом.

Програма змагань передбачала такі види спорту як: естафета, підтягування, армреслінг, штовхання довбні, «перетягни козака», перетягування канату.

Учасники показали наполегливість, прагнення до перемоги та гідну конкуренцію.

Переможцем став курінь «Козацька сила» (гр. № 44), друге місце посів курінь «Варта» (гр. № 35), третє місце поділили курені «Запорозькі козаки» (гр. № 14) та «Козацька шабля» (р. № 24). Всі курені були нагороджені дипломами та солодкими призами, які підготували майстри виробничого навчання та майбутні кухарі-кондитери.

Ми  приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров'я і щастя! Мирного неба і смачного хліба!

фото - перегляд

 

Олімпіада з української мови

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Похожее изображениеРідну мову нам треба берегти, бо це криниця невичерпної краси. Це мова нашого дитинства, це мова землі, вітру, сонця і зір. А бере вона силу із людського духу, із любові до землі,  із нашої пам’яті. А кинемо її у небуття, то і власне життя безплідно впаде.

Мова – це той інструмент, який єднає націю, народність, народ у єдине ціле. Це великий  скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.

То ж в училищі проведено олімпіаду з української мови та І етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів І-ІV курсі.

Олімпіадні завдання були розроблені викладачами української мови та літератури.    Кожен учасник отримав комплект завдань з української мови та літератури. І розпочалося змагання на кращого знавця, який захищатиме честь училища в районі та області.

фото - перегляд

 

Зустріч із лікарем акушер – гінекологом

Картинки по запросу Зустріч із лікарем21 вересня 2017 року у професійно – технічному училищі № 27 м. Генічеська пройшла зустріч дівчат з лікарем акушер – гінекологом Кохановським Миколою Олексійовичем.

З дівчатами була проведена бесіда «Значення гігієни для збереження репродуктивного здоров’я жінки». Цей захід допоміг зрозуміти, що їхнє здоров’я та майбутнє залежить виключно від них самих та від способу їхнього життя. Лікар закликав учнів стримуватися від ранніх статевих відносин, які призводять до ранньої вагітності, дотримуватися інтимної гігієни, а у разі необхідності звертатися про допомогу до лікарів та дорослих.

Друга частина зустрічі проходила у форматі запитання – відповідь. Дівчата не соромились задавати лікарю питання, які їх хвилюють. Зустріч пройшла у теплій, невимушеній атмосфері. Сподіваємось, що отримана інформація буде допомагати дівчатам приймати життєво важливі рішення.

На заході розповсюдили ряд поліграфічних матеріалів про здоровий спосіб життя, профілактику ВІЛ/СНІДу, інфекцій, що передаються статевим шляхом та способи контрацепції.

фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены