русукр

Новости

Акція «Серце до серця»

Картинки по запросу Серце до серцяДо учнівського та педагогічного колективів училища звернувся Генічеський районний центр соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді з пропозицією  прийняти участь у VІІ акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» по збиранню коштів для дітей хворих на цукровий діабет.

Учні та працівники училища відгукнулися на цю пропозицію і прийняли участь у зборі коштів для хворих дітей. Нехай кожна дитина України буде здоровою.

фото - перегляд

 

Зустріч з представниками ювенальної превенції та соціальної служби

Картинки по запросу безопасный интернет01.03. та 02.03.2017 р. в училищі

проведено круглий стіл з питань

безпеки перебування дітей та

підлітків  в мережі Інтернет  на тему:

«Я в соціальній мережі. Безпека дітей

в Інтернеті.»

В заході прийняли участь старший

інспектор з ювенальної превенції

Генічеського ВП ГУНП Херсонської обл.

Чілікін С.М., провідний спеціаліст

районного центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді Сивак О. О.

та психолог Протасевич Л. О.Практичний психолог училища Усенко А.І.

надала поради учням щодо безпечного перебування дітей та підлітків в мережі Інтернет.

фото - перегляд

 

свято «Масляна 2017».

Картинки по запросу маслянаЗа традицією, в останню неділю перед Великим постом, в Україні святкують Масляну, що символізує проводи зими та зустріч із весною. Це свято стало традиційним для нашого колективу.

25 лютого, у селі Щасливцеве, а 26 лютого, у місті Генічеську, на площі Відродження, відбулось свято «Масляна 2017».

У цих  заходах приймали участь наші учні та педагогічний колектив. Було виготовлено три тисячі млинців та три тисячі вареників з капустою і картоплею. Крім того кондитерський цех підготував смачну випічку.

Святковий настрій був присутній у кожного, хто завітав на ці свята. Гості  приймали активну участь у різних конкурсах та куштували безкоштовні млинці.

Щасливцевська сільська рада висловила велику подяку директору нашого училища Шведову Анатолію Івановичу, колективу та учням за дуже смачні млинці та вареники.

фото - перегляд

 

Номан Челебіджіхан

Похожее изображениеНоман Челебіджіхан — кримськотатарський політичний і державний діяч. Один з організаторів першого Курултаю, перший голова уряду проголошеної в 1917 році Кримської народної республіки, перший муфтіймусульман КримуЛитвиПольщі і Білорусі.

Слова його вірша  «Ant etkenmen!» («Я присягнувся!») стали національним гімном кримських татар.

23 лютого 2017 року в училищі пройшов захід  присвячений Дню пам’яті Номана Челебіджіхана, який підготувала Гаркуша Вікторія Іванівна, а провели учень групи № 16 Казнавецький Богдан та учениця групи № 18 Неметула Емілія.

На заході виступили: імам Аджи Усеїн Тохлу, начальник відділу організаційної роботи з питань внутрішньої політики апарату РДА Шворак Світлана Павлівна, член Меджлісу кримськотатарського народу Херсонської області Сулейманов Абмєджит Мамбатович, голова Генічеського районного центру розвитку освіти та культури кримських татар «Дернек» Мустафаєва Ніяра Талятівна.

Педагогічний та учнівський колективи висловлюють подяку  Меджлісу кримськотатарського народу за придбання сучасної техніки та обладнання для навчання учнів в кабінетах та лабораторіях.

фото - перегляд

 

свято "Душа ти моя - Масляна"

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу масляна

Картинки по запросу маслянаМасляна  – давньослов’янське свято на честь весняного пробудження природи. Це останній  тиждень перед Великим Постом. Так звана Сирна седмиця. Цей період треба провести у доброму спілкуванні  з ближніми, рідними, пробачити образи.

22 лютого 2017 року в училищі святкували Масляну.  Водили  хороводи, співали пісні, проводилися  конкурси, спортивні змагання. Підготувала та провела це свято керівник художньої самодіяльності Суворова Світлана Миколаївна з фольклорним колективом.

фото - перегляд

 

ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу небесна сотняСьогодні вся країна схиляє голову перед героями України, які загинули на Майдані під час кривавих сутичок у Києві. Вони поклали своє життя на вівтар справедливості і свободи, виборюючи гідне майбутнє для українського народу.

Указом Президента України від 20 лютого в країні відзначають День Героїв Небесної Сотні на честь загиблих під час Революції Гідності.

Юні хлопці, чоловіки та жінки вже ніколи не повернуться додому, не обіймуть близьких, не посміхнуться друзям. Сумно і боляче. Хто б міг подумати, що в 21 столітті, після всього, що пережила наша держава, все повториться знову. Схоже, людство не квапиться вчитись на своїх помилках…

20 лютого 2017 року в Генічеську на майданчику Державності зібралися сотні генічан, щоб вшанувати пам'ять убитих і замучених Героїв. Педагогічний і учнівський колективи  взяли  участь у мітингу – реквіємі «Герої не вмирають» до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Болем і скорботою були пронизані і сам захід в пам'ять про загиблих учасників акції протесту, і виступи перших осіб міста та району. Наприкінці заходу присутні пов'язали патріотичні квіти до символічної Стіни пам'яті Героїв Небесної Сотні.

В усіх навчальних групах пройшли години спілкування, присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні.

21 лютого 2017 року в бібліотеці училища пройшов виховний захід для мешканців гуртожитку «Героями не народжуються, ними стають», який підготувала та провела бібліотекар Баранова Тамара Антонівна. Також була створена тематична експозиція «Пам’ятаймо».

фото - перегляд

 

Мово моя українська – батьківська, материнська

Картинки по запросу Мово моя українська«Мова - втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її. Борімося за красу мови, за правильність мови, за приступність мови, за багатство мови…»

М.Рильський

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.

До відзначення Міжнародного Дня рідно мови долучилася всі учні училища. З метою глибокої поваги та пошани до рідної мови було проведено свято-презентацію на тему «Вертайсь, рідна мово, у серце народу», де  учні ознайомилися з історією свята рідно мови, з поняттями «слово» та «мова». Цей захід розширив кругозір усіх учасників. Він відкрив багато барвний світ рідної мови – своєї рідної для кожного народу й для кожного з нас. Адже визнання та пошана всіх мов є ключем до збереження минулого. Учні наголосили на тому, що мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить.

З метою формування в учнів здатності до мовної обізнаності, удосконалення мовленнєвих здібностей та з метою виховання патріотизму, гордості за свою Батьківщину гуртківці оформили книжкову виставку «Відгомін барвистої мови» та випустили святкову тематичну газету «Мово моя українська – батьківська, материнська».

фото - перегляд

 

Конкурс «Класний керівник – 2017»

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу класный класный керівник13 лютого 2017 року в училищі відбувся І (училищний) тур обласного конкурсу педагогічної майстерності «Класний керівник року». Конкурс проводився з метою сприяння зростанню престижності звання класного керівника, його ролі і статусу як компетентного педагога ХХІ століття, виявлення досвіду кращих класних керівників навчальних груп, які у практичній роботі ефективно використовують різноманітні форми і методи виховної роботи. В конкурсі прийняли участь 11 класних керівників.

Учасники конкурсу надали журі опис виховної системи у групі з повним  розкриттям її компонентів, опис власного педагогічного досвіду, у якому  розкривались  авторські ідеї,  презентація  педагогічного досвіду, розробки  виховних заходів, фотоматеріали.

Журі вирішило: на ІІ (відбірковий) тур, направити конкурсну роботу класного керівника групи № 11 Шпак Ольги Олександрівни. Матеріали будуть розглядатися в НМЦ ПТО у Херсонській області і десять кандидатів приймуть участь у практичному турі.

Бажаємо Ользі Олександрівні успіхів. Ми в Вас віримо!

фото - прегляд


 

Заходи до 28-річниці виводу військ з Афганістану

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу вівод войск из афгана15 лютого 1989 року з Афганістану були виведені збройні сили колишнього СРСР. Так закінчилася війна, яка тривала майже 10 років.
Радянські військовослужбовці брали участь у врегулюванні багатьох чужих військових конфліктах за межами країни. Але про Афганські події всі згадують найбільше. Адже це була найбільш тривала війна, яка забрала багато людських життів. 160 тисяч українців пройшли Афган. В Афганістані загинуло 3 360 українців, четверо з них — вихідці з Генічеського району.

В Радянському Союзі не прийнято було говорити про участь у воєнних конфліктах на території інших країн. І тільки після розпаду радянської імперії згадали про учасників бойових дій і стали вшановувати воїнів - інтернаціоналістів в день виведення військ з Афганістану.
15 лютого 2017 року в парку Афганської слави зібралися люди, які пройшли горнило війни і по - справжньому знають ціну миру. Тоді це були хлопчаки-призовники, а нині вже побілені сивиною чоловіки. Вони на власному прикладі показали, що таке афганське загартування, почуття патріотизму і військова честь. Це ті якості, які так необхідні нашому суспільству, щоб зберегти мир і стабільність в Україні.

Учні нашого училища також прийняли участь у підготовці та проведенні цього святкового заходу. Напередодні, учні групи № 25 (майстер виробничого навчання Максименко О. П.), прибрали територію парка від сміття. І їм же випала честь стояти живим коридором під час проведення заходу.

В бібліотеці училища біла організована виставка «Афганістан болить в моїй душі…» до 28-річниці виводу військ з Афганістану.

16 лютого, в актовій залі, училища пройшов Урок мужності «А біль Афгану – навіки, в душі чомусь не замовкає», який підготувала класний керівник групи № 34 Ніколаєнко О. М. Пам’ять загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання. Зі сцени, у виконанні учнів, лунали вірші та пісні, присвячені людям, які пройшли ад афганської війни.

Зараз воїни-афганці продовжують захищати Україну. За 3 роки в зоні АТО воювали та воюють майже 12 тисяч афганців, дві сотні з яких загинули. Честь та хвала живим! Світла пам’ять загиблим.

фото - переглядКартинки по запросу свеча гиф


 

тренінг для класних керівників

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Класний керівник09.02.2017 року проведено психолого – педагогічний семінар – тренінг для класних керівників на тему: «Класний керівник як координатор діяльності учасників навчально – виховного процесу»

Заступник директора з навчально – виховної роботи Дейнега О.В. виступила з доповіддю «Роль класного керівника в організації виховної роботи училища». А голова методичної комісії Саган Л.А. надала інформацію «Сутність діяльності класного керівника»

фото - перегляд

 

ВПЕРВЫЕ ЗА ПОСЛЕДНИЕ 15 ЛЕТ ГЕНИЧЕСКОЕ ПТУ-27 ПОЛУЧИЛО НОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Почти 470 тысяч гривен по государственной программе обустройства депортированных народов получило Геническое профессионально-техническое училище №27. На эти средства было куплено  современное оборудование в производственно-учебные лаборатории. Это новые жарочные шкафы, станки, сварочные аппараты и многое другое.

« Я взволнован такой помощью. От имени всего педагогического коллектива, наших учащихся благодарю Меджлис, руководителей области и района за полученное оборудование впервые за последние 15 лет» , — сказал директор ПТУ-27 Анатолий Шведов и пригласил на день открытых дверей училища в апреле месяце, когда будет установлено и запущенное новое оборудование.

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены