русукр

Новости

На Чонгарі відзначили День прикордонника

Картинки по запросу День прикордонникаВперше в цьому році, згідно з Указом Президента України, День прикордонника відзначався 30 квітня на честь 100-річчя прикордонної служби. Саме в цей день Українська Народна Республіка встановила кордони своєї держави.

З цієї нагоди у залі Чонгарського Будинку культури зібралися прикордонники двох відділів Бердянського загону Держприкордонслужби — «Генічеськ» та «Чонгар», ветерани прикордонної служби, військові, представники влади, жителі та молодь села, та учні групи № 24  разом з майстром виробничого навчання Золотарьовим Сергієм Миколайовичем, який приймав участь в АТО.

Кращі прикордонники були відзначені грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради. Також були оголошені подяки ветеранам, які в різні роки проходили службу в прикордонних військах.

Зі святом вітали голова Генічеської РДА Олександр Воробйов, його заступник Гульнара Бекірова, депутат райради Володимир Остапчук, Чонгарській сільський голова Галина Коваль, начальник відділу прикордонної служби «Генічеськ» підполковник Олексій Гетьман, голова громадської організації ветеранів-прикордонників Генічеського району Анатолій Харламов, начальник відділу культури РДА Вікторія Сухорукова, молодь села Чонгар.

фото - перегляд

 

День відкритих дверей

 

Картинки по запросу День відкритих дверей

Пройде зовсім небагато часу і учням 9, 11 класів доведеться вибирати свій шлях у житті.

Цей шлях починається з перехрестя, від якого розходяться не 3, як в казці, а 50 тис. доріг – саме стільки зараз існує професій. І дуже важливо не помилитися у виборі шляху. Адже від цього вибору залежить дуже багато: і матеріальний достаток, і коло спілкування, і інтереси, і щастя в житті. Недарма кажуть, що обираючи професію, людина вибирає свою долю.

Профорієнтація - це не робота одного дня. З початку року до середини квітня майстри в/н та викладачі училища відвідали школи міста, Генічеського, Новотроїцького та Іванівського районів, за якими вони були закріплені, з метою реклами нашого навчального закладу та запрошення учнів на навчання.

03 травня 2018 року в училищі пройшов  День відкритих дверей.  Сто  двадцять випускники 9, 11 класів шкіл  міста та району мали можливість побувати у  нашому навчальному закладі, ознайомитись із матеріально - технічною базою.

В актовій залі учні училища, під керівництвом Гаркуши В.І., презентували  професії, за якими буде здійснюватися  набір на 2018 – 2019 навчальний рік та щиро запросили випускників на навчання. Був  показаний відеоролик про історію та сучасне існування нашого навчального закладу.

Перед присутніми виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Анікєєва О.М., яка розповіла про життя училища, участь у районних та обласних конкурсах, про перевагу наших професій, які  є конкурентоспроможні на ринку праці.

Майстри  виробничого навчання Семенова Т.Г., Соловйова О.В., Ігнатова В.А, Чудакова О.О. провели екскурсію  навчальним закладом.  Учні   відвідали  кабінети, лабораторії та майстерні в  яких вони познайомилися з навчальною базою. Після екскурсії,  учнів пригостили чаєм та випічкою.

День відкритих дверей дає можливість краще зрозуміти, яким буде навчання в училищі та зробити правильний вибір. Багато учнів, які відвідали училище, були зацікавлені професіями та виявили бажання прийти вчитися в наше училище.

фото - перегляд

 

Весна в училище

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу веснафото - перегляд

 

 

 

 

 

 

МОЯ КРАЇНА – УКРАЇНА

 

32 річниця Чорнобильській трагедії

Картинки по запросу Чорнобильської трагедії.26 квітня 2018 року виповнилося 32 роки Чорнобильської трагедії. Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.

В училищі пройшов Урок пам’яті «Чорнобильська катастрофа – причини та наслідки», який підготувала та провела викладач хімії та біології Стрюкова К. О.

фото - перегляд

 

Почесна нагорода

Картинки по запросу художньо-естетичне виховання підростаючого покоління25 квітня 2018 року директор, Херсонського державного будинку художньої творчості Висовень В. В., методист з питань самоврядування та художньо-естетичного виховання учнівської молоді ПТНЗ   Митрохина О. І., вручили директору училища Шведову А. І. Диплом та почесний приз за професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у художньо-естетичне виховання підростаючого покоління в номінації «Кращий директор системи позашкільної освіти» щорічної обласної акції «Лідер позашкілля Херсонщини» серед педагогів закладів позашкільної та професійної освіти Херсонської області.

Вітаємо Анатолія Івановича з почесною нагородою!

фото - перегляд

 

Зустріч з Л. І. Калімбетом

Картинки по запросу гиф книга19 квітня 2018 року в методичному кабінеті училища пройшла зустріч учнів та педагогічного колективу з  суддею у відставці Генічеського районного суду Калімбетом Леонідом Івановичем. Він презентував свою книгу «Династія Калімбет», в якій розповів про свою родословну. Історія старинного роду Калімбет, згідно історичних документів відома з початку 17 століття. Його предок, Роман Лук’янович, вніс величезний вклад в розвиток міста Генічеська та району. Він побудував арку, яка стала візиткою міста.

Леонід Іванович передав в бібліотеку училища свою книгу з власними побажаннями. Крім цього він розповів про свою роботу на посаді судді, про цікаві випадки під час професійної діяльності.

Зустріч пройшла в теплій, дружній обстановці. Директор училища Шведов А. І. запросив Калімбета Л. І. на зустріч у новому навчальному році.

фото - перегляд

 

Випічка пасок до Великого християнського свята

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Світле Христово Воскресіння

Жителі Генічеська  добре знають випічку та кондитерські вироби нашого училища. Але особливою популярністю користується пасхальна продукція напередодні Світлого Христового Воскресіння.

Попит на паски нашого училища настільки великий, що вони реалізуються тільки за попередніми замовленням. Адже не багато хто знає, що вся ця продукція виготовляється руками учнів училища, майстрів виробничого навчання та викладачів.

Перед святом Великодня у хлопців та дівчат є прекрасна можливість підвищити свою професійну майстерність у практичних заняттях з випічки пасок. Учні  задіяні на всіх етапах випічки.

Цього року, подивитися на процес виготовлення пасок, завітали: директор Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської облдержадміністрації Є. А. Криницький, заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Г. Р. Бекірова, голова Генічеської райради А. О. Євстратов, начальник відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області І. М. Попова.

За традицією, військові підрозділи ЗСУ та Держприкордонслужби, які дислокуються на території Генічеського району, не залишилися без уваги. Волонтери  розвезли нашим захисникам в Генічеську, Москаленко, Чонгарі та Стрілецькому, 600 крашанок та 300 пасок. Отримали подарунки від нашого училища і в травматологічному відділенні райлікарні.

фото - перегляд

 

Чистий четвер

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу прибиранні узбічПеред Великодніми святами, у чистий четвер, учні групи № 35, разом з майстром виробничого навчання Максименком Олександром Петровичем,  з  підрозділами державних органів влади та за підтримки всіх сільських рад Генічеського району на чолі з головою РДА Олександром Воробйовим прийняли участь у прибиранні узбіч траси Харків - Сімферополь.

фото - перегляд

 

Акція «Подаруємо шпаківню пташиній сім'ї»

Картинки по запросу 1 квітня - Міжнародний день птахів1 квітня - Міжнародний день птахів.  Для кожної пташиної сім'ї дуже важливим є прояв турботи про створення потомства. Тому першочерговим завданням для перелітних птахів є споруда гнізда .   Шпаки  з великим задоволенням використовують вже готові квартирки, які виготовляються людьми і розвішуються в паркових зонах і в садах.

Цього дня  в  училищі пройшла акція «Подаруємо шпаківню пташиній сім'ї». Учні групи № 35 разом з викладачем біології та екології Стрюковою К.О. на території училища  розвісили виготовлені власноруч шпаківні.

фото - перегляд

 

Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу огляд-конкурс художньої самодіяльності29 березня 2018 року в училищі пройшов обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності «Надія. Молодість. Майбутнє».

Перед початком звітного концерту в фойє училища  були представлені роботи гуртківців з декоративно - ужиткового мистецтва.

У огляді-конкурсі приймали участь: хор училища, вокальний ансамбль «Браво» (керівник Тютюник О.В.), танцювальний гурт «Старс» (керівник Журавльова Ю.П.), театральний гурт «Душа» (керівник Гаркуша В.І.), вокально – інструментальний ансамьль «Сиріус» (керівник Кадиров Р.Р.), ансамбль танцю «Сельсебіль» (керівник Ізмайлова С.), ансабель «Атеш» (керівник Куртбедінов Р.), солісти:  Семілєтова К., Єремко С., Кудрик Б., Олейник Л., читці: Лисенко Л., Мухтеремова Е., Семілеєтова К. та інші.

На огляд журі було представлено 30 номерів, які охопили всі номінації та підкреслили багатонаціональність нашого району.

Рівень  художньої майстерності учнів високо оцінила методист з питань самоврядування та художньо-естетичного виховання учнівської молоді ПТНЗ  Херсонського державного будинку художньої творчості Митрохина Ольга Іванівна.  На святі були присутні заступник голови Генічеської районної державної адміністрації  Бекірова Гульнара Решатівна, заступник голови Генічеської районної ради Краєвий Віктор Іванович та начальник відділу райдержадміністрації Шворак Світлана Павлівна, які щиро  подякували юним артистам та керівникам гуртків за майстерність, талант і любов до України.

фото - перегляд

 

Ось це весна!

Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Унікальне природне явище для нашого південного курортного міста можна спостерігати з ранку 22.03.2018р.

На календарі закінчується березень, а наше місто накрило товстим шаром снігу ...

І якщо взимку Генічани дивувалися квітам, що розпустилися то навесні - снігу!

Наше училище 22 березня 2018 року - фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены