русукр

Новости

Випуск - 2018

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

03 лютого 2018 року в училищі відбувся випускний вечір. Позаду хвилюючий захист дипломних робіт. Навчання в училищі перетворило колишніх нерішучих школярів у майстерних робітників, енергійних активістів, допомогло накопичити творчий потенціал для подальшого особистого та професійного зростання.

Цього разу дипломи отримали 30 учнів  за професією «Кухар», майстер виробничого навчання Бровун Наталя Олександрівна та 19 учнів за професією «Бармен. Буфетник», майстер виробничого навчання Ігнатова Вікторія Анатоліївна. Це учні, які успішно володіють сучасними методами та прийомами фахової майстерності, обізнані з новітніми матеріалами та обладнанням, застосовують передові технології у роботі.

Традиційно, з вітальним словом та побажаннями професійного злету, добробуту та усіляких гараздів, до випускників звернулися директор училища Шведов А. І. та заступник директора з навчально – виробничої роботи Анікєєва О.М.

Вручаючи дипломи з відзнакою 10 кращим випускникам училища: Анікєєву Андрію, Казнавецькому Богдану, Рижих Анні, Лисогоря Дар’ї, Бочаровій Надії, Горбачук Яні, Кобзєвій Наталі, Неметулі Емілії, Хлистовій Юлії, Шамардіній Валентині, Анатолій Іванович  побажав молодим фахівцям, насамперед, характеру, твердості у прийнятті власних рішень.

Наших випускників привітали  заступник голови райдержадміністрації Бекірова Г.Р., секретар міської ради Кукса Ю.Д.

Зворушливі слова лунали на адресу дітей від найрідніших людей - батьків. Крім успіхів у праці та кар'єрного поступу, вони побажали своїм донькам і синам удачі в особистому житті і коханні.

Зі  сцени лунали музичні привітання від учнів училища. Ми віримо, що життєва дорога наших вихованців буде широкою і прямою, доля подарує віру, надію, любов, щедро наділить вдячністю за професіоналізм, а щастя, успіх і злагода будуть їхніми незмінними супутниками назавжди.

Вітаємо випускників із здобуттям професії, бажаємо успіхів у професійній діяльності!

фото - перегляд Картинки по запросу гифки шарЫ

 

Ювілей Олександра Володимировича Прихненка

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу александр прихненко02 лютого 2018 року в Генічеській школі естетичного виховання відбувся творчий вечір «Я люблю тебе, життя», присвячений 80-річному ювілею члена Міжрегіональної спілки письменників, члена Національної спілки фотохудожників України, Почесного громадянина  міста Генічеська Олександра Володимировича Прихненка.

З-під його пера вийшло чимало творів, зігрітих душевним теплом, сердечністю, любов’ю до рідного міста та України. Він видав 29 книг та 7 фотоальбомів, багато з яких присвятив рідному місту. Його ім’я внесене в книгу «Видатних особистостей, знаменних подій та рекордів міста Генічеська».

Олександр Володимирович частий гість нашого училища. Він з великим задоволенням виступає перед молодим поколінням, читає свої вірші, розповідає про своє дитинство під час Другої світової війни, проводить фотовиставки. Ми запрошуємо його на всі значимі події училища. Останнім часом, свою творчість Олександр Володимирович  присвячує подіям в Україні, військовослужбовцям, які захищають незалежність нашої держави на Сході та волонтерам. В бібліотеці училища знаходяться книги та фотоальбоми з автографом Олександра Володимировича.

В такий день ми не змогли знаходиться осторонь.  Музичний подарунок ювіляру зробила керівник гуртка художньої самодіяльності нашого училища Вікторія Гаркуша. А від колективу вручили великий торт, який виготовили майстри виробничого навчання разом з учнями.

Щиро  вітаємо ювіляра! І бажаємо  йому міцного здоров’я, наснаги, нових творчих злетів і завжди залишатися молодою та енергійною людиною.

фото - перегляд

 

100 років бою під Крутами

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу 100 років бою під Крутами29 січня 2018 року Україна відзначила 100-річчя героїчної битви військ УНР проти більшовицької армії Муравйова на станції «Крути».

До цієї знаменної дати в училищі пройшли групові години спілкування, на яких учні познайомилися з  подіями, яки відбувалися 100 років потому, вшанували пам’ять загиблих молодих людей, які відстоювали незалежність нашої Батьківщини, хвилиною мовчання.

Значна частина українського війська тоді складалась із київських студентів.

Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року між Ніжином і Бахмачем на Чернігівщині, за 130 кілометрів на північний схід від Києва під час наступу на Київ військ більшовицької Росії під проводом полковника Михайла Муравйова. З кінця грудня 1917 року загін Першої Київської юнацької школи ім. Б. Хмельницького під командою сотника Гончаренка обороняв станцію Бахмач, важливий залізничний вузол на кордоні УНР і РСФРР. 27 січня 1918 до них надійшло підкріплення з Києва – 1-ша сотня новоствореного студентського куреня, складена з добровольців – студентів Українського народного університету, київського Університету Святого Володимира (нині ім. Шевченка), гімназистів старших класів українських гімназій на чолі з сотником Омельченком.

Українські війська зайняли оборону біля станції Крути. Вранці 29 січня 1918 розпочався наступ на українські позиції 4-тисячного більшовицького загону петроградських і московських червоногвардійців. Українське військо, якому судилося вступити в криваву сутичку з цією ордою, налічувало близько 300 бійців Студентського куреню, 250 – Першої української військової школи та майже 40 гайдамаків – оце й усе.

Бій тривав до вечора, було відбито кілька атак, бойові втрати складали до 300 убитих, поранених, полонених. Командир Аверкій Гончаренко віддав наказ відійти до ешелону, який чекав за 2 км. Відступаючи, частина студентської сотні потрапила в оточення, відчайдушно атакувала, але сили були нерівні. Одна чота (взвод) студентів у сутінках втратила орієнтир і вийшла на ст. Крути, уже зайняту червоноармійцями. 27 полонених юнаків (студентів і гімназистів) було розстріляно. Наймолодшим полеглим було по 16 років.

Після розстрілу більшовики не дозволили місцевим селянам поховати тіла загиблих. Лише після визволення Києва від червоних, за розпорядженням українського уряду, 19 березня 1918 року відбувся урочистий похорон полеглих у бою під Крутами на Аскольдовій могилі.

Проведення подібних заходів сприяє вихованню національно-патріотичної свідомості учнів, формуванню рис громадянина української держави, глибокої поваги та любові до Батьківщини, дає можливість поглибити знання про історичні події під Крутами та відчути їх значення, а також спонукає до поглибленого вивчення історії та культурних надбань нашого народу.

Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі.

фото - перегляд

 

Фоторепортаж Училище взимку

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу здравствуй зимушка зима

фото - перегляд

 

Спортивні змагання з настільного тенісу

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу теннис настольный24 січня 2018 року на базі нашого училища пройшли зональні змагання обласної Спартакіади з настільного тенісу серед юнаків та дівчат. В змаганнях прийняли участь команди ВПУ № 17, ПТУ № 27, Новоолексіївського ПТУ № 23 та Іванівського аграрного ліцею.

Змагання пройшли в теплій, дружній атмосфері, хлопці та дівчата завзято змагалися за перемогу.

За підсумками команда дівчат нашого училища: Березюк Юлія, Костюк Альбіна, Григор’єва Анастасія вибороли І місце.

Команда юнаків: Бетін Сергій, Баранов Данило та Малишко Євгеній, в запеклій боротьбі, посіли ІІ місце поступивши команді  ВПУ № 17.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо подальших успіхів!

фото - перегляд

Похожее изображение

 

День Соборності

22 січня, незважаючи на непогоду, в Генічеську відзначили День Соборності України, на якому були присутні керівники міста та району, представники закладів, громадських організацій та політичних партій, молодь, мешканці району.

Присутні утворили  живий ланцюг, та розтягнувши 250-метрову патріотичну стрічку, пройшли центром міста до районного Будинку культури, де відбувся урочистий захід.

Педагогічний колектив та учні училища прийняли участь у заходах до Дня Соборності України.

Під час заходу для лікування бійців АТО в Херсонському обласному шпиталі інвалідів та ветеранів війни було зібрано 4 200 грн.

фото - перегляд

 

Зустріч з представниками районного військового комісаріату

Картинки по запросу військовий комісаріат14 грудня 2017 року о 8.00 в актовій залі училища відбулася зустріч з представниками районного військового комісаріату, капітаном збройних сил України, учасником бойових дій АТО Приходько Р. Г. та Скориком М. Й.   В ході бесіди учні отримали вичерпні відповіді на хвилюючі запитання, а також поспілкувалися в індивідуальній формі. Учні відзначили, що такі просвітницькі зустрічі є дуже корисними та інформативними для сучасної молоді.

 

фото - перегляд

 

Виступ творчого об’єднання «Ветеран»

Картинки по запросу музыкаГордість нашого району і окрасою чисельних заходів що проходять у місті є безперечно творче об’єднання  «Ветеран» Генічеського будинку культури художнім керівником якого є самодіяльний поет та композитор Рябков Микола Олександрович.

Вже стало традицією, щороку, запрошувати на зустріч з педагогічним та учнівським колективами училища міський хор ветеранів. У колективі зібралися однодумці – люди, чиє життя було і залишається для прийдешніх поколінь  взірцем. Тому кожна зустріч для них та для нас  – справжнє свято.

14 грудня в училище завітали щирі, добрі, ввічливі люди, яких приємно і почесно слухати.

 

 

Учні та працівники училища  із захопленням слухали майстерне виконання давно знайомих та нових пісень. Кожен виступ супроводжувався бурхливими оплесками та оваціями.

Такі зустрічі єднають покоління.

Директор училища Шведов А. І. щиро подякував колективу за подаровані хвилини задоволення від почутих пісень.

Чекаємо нових зустрічей!

фото - перегляд

 

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно

Картинки по запросу Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно

14 грудня, в училище завітав Мандрівний міжнародний фестиваль

документального кіно про права людини Docudays UA.

Учні   подивилися зворушливу історію про дорослішання з програми фестивалю DOCU/ЮНІСТЬ. «Dixie Land» фільм Романа Бондарчука про дивовижний дитячий джаз-бенд на березі Чорного моря. Цього літа стрічка отримала нагороду на Одеському кінофестивалі-2017 як найкращий український повнометражний фільм.

«Dixie Land» - хвилі Чорного моря розбиваються об пірс, сонце яскраве і небо блакитне. Дитячий оркестр Dixieland виконує марш. Учитель слухає. Здається, щастя триватиме вічно. Але дорослішання - невідворотнє. Раптом виявляється, що учитель - смертний, а в друга - свої плани на життя. Медалі й оркестрові інструменти виблискують на сонці, але кожна дитина має свою долю – з музикою чи без неї.

Перед початком фільму з вступним словом виступила Олена Старюк регіональний партнер Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

фото - перегляд

 

Психолого – педагогічний консиліум

Похожее изображение13 грудня 2017 року в училищі був проведений психолого – педагогічний консиліум по учням групи № 35, ІІІ курсу навчання.  Медична  сестра Сілюкова Н. М., на основі  медичних довідок доповіла про стан здоров’я учнів, класний керівник Стрюкова К. О.   та  майстер виробничого навчання Максименко О. П.  охарактеризували учнів, їх взаємини у групі, вихователь гуртожитку Гребеннікова Л. В. доповіла про зайнятість учнів у позаурочний час. При підведенні підсумків практичний психолог Усенко А. І. та соціальний педагог Ігнатюк Л. М. надали рекомендації та практичні поради у роботі з учнями щоб поліпшити відвідування занять.

фото - перегляд

 

Всеукраїнський тиждень права

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Всеукраїнський тиждень права10 грудня 1948 року Організація Об'єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини, що проголошує права людини і громадянина. У Декларації заявлено також, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їх особистих відмінностей і від різниці в політичних системах їх країн.

Необхідність організації правового виховання учнівської молоді зумовлена розбудовою Української держави, існування якої немислиме без відповідного рівня правової культури її громадян, інтенсивною трансформацією правової системи, необхідністю подолання правового нігілізму та правової неграмотності.

З 04 по 08 грудня 2017 року в училищі проводився Всеукраїнський тиждень права. Педагогічний колектив й орган учнівського самоврядування намагалися зробити все для того, щоб тиждень видався цікавим і змістовним. Протягом тижня були проведені: круглий  стіл «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», в бібліотеці організована книжкова виставка на правову тематику «Закон і права для всіх єдині», соціальний педагог та практичний психолог провели анкетування учнів «Молодь та протиправна поведінка»,  класні керівники та майстри виробничого навчання провели бесіди з учнями на тему: «Права та обов’язки  людини», для учнів І – ІІ-х курсів проведена гра «Адміністративні справи», для учнів ІІІ – ІV-х курсів був проведений правовий «Брейн Ринг».

07 грудня 2017 року викладач  предмета «Правознавство» Кирилов О. Ю. провів Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Всеукраїнський тиждень права виявився інформаційним, змістовним, динамічним. Учні отримали багато нових знань з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті. Адже обізнаність у питаннях прав робить наше життя більш комфортним та захищеним, а нам надає упевненості в собі.

фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены