русукр

Новости

Благодійна акція «Подаруй дитині свято» до дня Святого Миколая

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Наблизилося чудове зимове свято, яке з нетерпінням чекають усі діти - свято Святителя Миколая Чудотворця. Святий Миколай вважається покровителем лучників, дітей . До цього свята всі діти сподіваються отримати подарунки.

Напередодні свята учні ПТУ-27 разом з майстрами виробничого навчання випікали кондитерські вироби для проведення благодійної акції до дня СВЯТОГО МИКОЛАЯ. Викладачі спецдисциплін провели майстер-клас з прикрашання імбирних пряників.  Запропонували усім охочим учням стати помічниками Святого Миколая, подарувавши дітям з дитячого відділення Генічеської районної лікарні солодкі подарунки. На сьогодні у відділенні – близько 20 дітей - віком від одного рочку до 17 років.

Всі разом долучилися до акції добра й милосердя, спробували подарувати дітям незабутнє свято Миколая. Підтримаймо їхню віру в добро та казку.

ФОТО ТА ВІДЕО

 

Тренінг Вибір професії - вибір майбутнього

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

З метою формування готовності учнів до обґрунтованого вибору професії з урахуванням своїх нахилів, здібностей, стану здоров’я та потреб ринку праці практичним психологом ПТУ №27 м. Генічеська Протасевич Л.О.  проведено заняття з елементами тренінгу «Вибір професії – вибір майбутнього» у Азовській загальноосвітній школі I –IIIступенів.

У занятті прийняли участь учні 8 – 11 класів. (22 учня)

Головним завданням тренінгу було:

-        узагальнити знання учнів про існуючі робітничі професії,

-        сприяти правильній мотивації вибору професії;

-        сформувати уявлення про потреби ринку праці;

-        визначити критерії усвідомленості вибору професії.

У ході заняття учні отримали уявлення про розмаїття світу робітничих професій та усвідомили взаємозв’язок між особистими цілями та професійним вибором.

ФОТО

 

Урочисте відкриття навчального центру електромонтажних технологій у ПТУ №27

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Урочисте відкриття навчального центру електромонтажних технологій у ПТУ - 27.

Сьогодні, надзвичайно визначна і водночас відповідальна подія, яка внесе позитивні зміни в більш ніж полу вікову історія існування навчального закладу.

За 65 років наш заклад не лише зберіг напрацьований потенціал але продовжує розвиватися, вдосконалюючи та модернізуючи навчально-матеріальну базу для підготовки кваліфікованих робітників. Путівку в життя у нашому училище отримують електромонтери, водії, кухарі, кондитери, бармени, буфетники. За період існування навчальним закладом підготовлено більше ніж 24 тисячі кваліфікованих робітників. Нашому училищу пала честь відкрити в своїх стінах навчально-практичний центр електромонтажних технологій. На базі центру буде здійснюватися підготовка робітників з професій: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування за новітніми виробничими технологіями.

До нас завітали почесні гості, які зробили усе можливе для реалізації цього проекту: Євген Анатольович Криницький - Директор Департаменту освіти науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, Гульнара Решатівна Бекірова - заступник голови Генічеської районної державної адміністрації, Ірина Миколаївна Попова - заступник голови Генічеської ради.

На облаштування центру сучасним обладнанням державою виділено 630 тисяч гривень. Центр забезпечуватиме якісну підготовку робітничих кадрів відповідно до вимог сучасного виробництва.

ФОТО

 

Червона стрічка - символ нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДУ

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

У рамках Всесвітнього дня боротьби зі Снідом соціальним педагогом Ігнатюк Л.М. проведено інтерактивне профілактичне заняття «Маршрут безпеки». В учасників була можливість проаналізувати життєві ситуації та відповідно оцінити особистий ризик інфікування ВІЛ та ІПСШ. Це допомагає сформувати навички, які сприяють свідомому вибору здорової і безпечної поведінки, а також намірові дотримуватися такої поведінки у своєму житті.

Інформація, запропонована під час гри, була цікавою та корисною для підлітків. На кожній станції учні  отримали відповідну інформацію в режим і інтерактивного спілкування з педагогом, учасники розширювали знання, покращували комунікативні навички, вели рівноправний діалог.

ФОТО

 

Військово-патріотична допомога

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Глава Генічеської райдержадміністрації Андрій Онищенко разом з начальником відділу агропромислового розвитку РДА Олександром Коробковим поблизу від лінії фронту відвідали розташування бійців 10-ій Окремою гірничо-штурмової бригади, які виконують бойові завдання на Сході України. Керівник РДА привіз українським військовим цілу вантажівку продуктової допомоги та кондитерські вироби від нашого волонтерського загону "Активіст". Українські захисники отримали листа разом зі  смачною випічкою.

 

ФОТО

 

Увага! Я – першокурсник!

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

 

Навчання в професійно – технічному навчальному закладі – це перехід на новий рівень навчання. Для учнів першого курсу дуже важливою є проблема соціально – психологічної адаптації до нового колективу групи і встановлення задовольняючого соціального статусу в групі однолітків.

Головним завданням, яке ставиться перед психологічною службою, є створення згуртованого учнівського колективу, оволодіння навичками професійної діяльності. Вдало обрана професія – це неодмінна умова успішної адаптації учнів.

З метою подолання труднощів періоду адаптації до умов навчання в ПТНЗ, розвитку навичок групової взаємодії та ефективного спілкування підлітків практичним психологом Протасевич Л.О. проведено заняття з елементами тренінгу: «Увага! Я – першокурсник!

Для тебе, першокурснику!

-        постійно дбайте про своє здоров’я

-        починайте день із гарним настроєм

-        навчіться керувати своїми емоціями

-        будьте доброзичливі до інших

-        не витрачайте бездумно ані часу, ані слів. ( їх не можна повернути )

-        розвивайте свій розум

-        навчіться позитивно спілкуватись, уникати конфліктних ситуацій

-        грамотно готуйтесь до екзамену

-        впевненість у собі – запорука життєвого успіху.

 

ФОТО

 

Творчій вечір

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

19 листопада у бібліотеці відбувся "Творчій вечір" з місцевою поетесою Тетяною Блінічкіною. Мешканці гуртожитку ПТУ №27 разом з вихователями пригощали всіх гостей солодощами та пили чай. Ініціатором проведення виступила вихователь гуртожитку – Півень Л.А.

На вечорі панувала надзвичайна тепла та емоційна атмосфера. Між виступами поетеси учні проводили різні конкурсу. По завершенню творчого вечора, учні висловили подяку за таку приємну зустріч.

"Переповнює гордість за прекрасних людей нашого міста, які дарують багатство своєї душі у поетичних, прозових творах та піснях".


ФОТО

 

День толерантності

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Ми різні, але ми разом!!!

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в молоді європейських цінностей і задля пропаганди принципів поваги та розвитку толерантних настанов соціальним педагогом Ігнатюк Л.М. проведено заняття з елементами гри «Ми різні, але ми разом!!!»
Це і є модель нашого майбутнього!!! Це шлях до успіху! Нам необхідно сприймати один одного такими, які ми є. Ми з радістю зізналися, що ми всі схожі і ,водночас, різні, і це здорово!

Разом нам легше домогтися успіху. Змінити світ навколо. РАЗОМ іти вперед!

Колектив — це велика сім'я. І хотілося б, щоб у ньому завжди панували добро, повага, порозуміння. Щоб не було ні сварок, ні лайки, ні образ, ні бійок. А що для цього потрібно? 

Зовсім мало:

• поважати інших;

• бути справедливим;

• бути терплячим;

• уміти прощати;

• бути уважним;

• уміти співпереживати;

• уміти поставити себе на місце іншого;

• ставитися до інших так, як бити хотів, щоб ставилися до тебе.

ФОТО

 

Декада кулінарії

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

В рамках декади кулінарії 12 листопада в професійному - технічному училищі пройшов кулінарний Майстер клас кримськотатарської кухні. Викладач спецдисципліни Сідлак Ельміра Шамратівна познайомила всіх присутніх з культурою кримських татар.

Потім колективне приготування і куштування традиційної страви кримськотатарської кухні - бурма з різними начинками.

Майбутні кухарі - кондитери проявили зацікавленість до обраної професії, творчу уяву, ініціативність, активність

ФОТО

ВІДЕО

 

Нам 65 років!

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Листопад 2019 року. Він знаменний красивим світлим днем заснування – ПТУ – 27  м.  Генічеська.

65 років - це не тільки історична віха, це рубіж, який дає можливість озирнутися назад і згадати пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто вніс значний внесок для того, щоб сіяти розумне, добре і вічне. Золотий фонд нашого педагогічного колективу.

 

Малявка Анатолій Олексійович 1974 – (45 років)

Кіріяченко Надія Григоріївна 1977 – (42 років)

Чудакова Олена Олександрівна 1982 року – (37 років)

Четирін Василій Вікторович 1984 – 91 з 1993 – (33 роки)

Анікєєва Олена Михайлівна  1985 -1988 з 1998 – (24 роки)

Ігнатова Вікторія Анатоліївна 1986-96 з 1999 -(30років)

Семенова Тетяна Григоріївна 1987 – 91 з 1997 – (26 років)

Шепель Олена Євгенівна 1989 – (30 років)

Цабанюк 1991 – (28 років)

Баштирєва Людмила Петрівна 1992  - (27 років)

Прибильна Світлана Петрівна 1992- (27 років)

СаганЛюбов Анатоліївна 1992- (27 років)

Дейнега Олександра ВікторІвна1993- (26 років)

Карпухіна Ольга Петрівна 1993- (26 років)

Саликіна Лілія Іванівна 1993- (26 років)

Явушкін Павло Віталійович 1995- (24 роки)

Тяжлова  Олена Євгенівна 1995 - (24 роки та навчалась в ПТУ-27)

Іванова Валентина Іванівна 1996 - (23 роки)

Максименко Олександр Петрович 1996- (23 роки)

Максименко Тетяна Василівна 1996- (23 роки)

Золотарьов Сергій Миколайович 1997- (22 роки)

Макарова Віра Василівна 1997- (22 роки та навчалась в ПТУ-27)

 

Історія жива конкретно в людях

У нас , у всіх і , в кожнім зокрема

І поки серце небайдуже б’ється в грудях

Рокам і людям забуття нема

 

Історію нашого навчального закладу творили не тільки люди з відвертими, чистими, відданими, палаючими серцями, а родини так би мовити, династії.

 

І на сьогодні в стінах ПТУ 27 налічується 4 династії: Семенових, Баштирєвих, Максименко та Шаповалових.

 

Нехай навкруги вирує життя! І як символ його буяння, нехай завжди радісно дзвенять учнівські голоси!

 

День української писемності та мови

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Мова – одна з головних ознак нації, вона забезпечує єдність функціонування і розвиток етносу у просторовому і часовому вимірах. Мова – могутній дар животворчої й невичерпної скарбниці, з якої ми черпаємо уявлення про світ, свою родину й увесь свій край. До скарбниці рідного слова кожне покоління привносить коштовності глибоких сердечних порухів, історичні події, вірування та погляди. Українська мова змістом, багатством, глибиною й різноманітністю переживань, відбитих у ній, красою й мелодійністю посідає одне з перших місць серед мов народів світу. Саме вона підтримує свідомість національної єдності українського народу, любов до Батьківщини й пошану до себе.

Щороку в листопаді в Україні відзначають День української писемності та мови. Це свято спрямоване на привернення уваги до проблем української мови, її вивчення та розвиток, пропаганди і популяризації, та водночас демонстрацію її краси й багатства, літературної довершеності.

В рамках святкування проводиться всеукраїнський  радіодиктанту. В останні роки метою такої масштабної акції є єднання усіх людей з різних куточків України та навіть поза її межами, а також перевірка власних знань з української мови.

8 листопада 2019 року здобувачі освіти, викладачі та працівники училища  долучилися до всеукраїнської акції написання радіодиктанту. Кожен з присутніх відчував піднесення, радість, гордість, що ми – українці.

В цей же день був проведений І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Перед початком конкурсу гуртківці показали літературно- музичну композицію «Лунай, величне наше слово!».

Заступник директора з НР Дейнега О. В. привітала учасників та побажала успіхів у виконанні завдань.

Переможцями І етапу конкурсу журі визначило серед здобувачів освіти І та ІІ курсів – Купчинська Анастасія гр. № 10, серед здобувачів освіти ІІІ та ІV курсів – Корсак Наталя гр. № 40.

Фото

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены