русукр

Новости

Всеукраїнський тиждень права

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Всеукраїнський тиждень права10 грудня 1948 року Організація Об'єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини, що проголошує права людини і громадянина. У Декларації заявлено також, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їх особистих відмінностей і від різниці в політичних системах їх країн.

Необхідність організації правового виховання учнівської молоді зумовлена розбудовою Української держави, існування якої немислиме без відповідного рівня правової культури її громадян, інтенсивною трансформацією правової системи, необхідністю подолання правового нігілізму та правової неграмотності.

З 04 по 08 грудня 2017 року в училищі проводився Всеукраїнський тиждень права. Педагогічний колектив й орган учнівського самоврядування намагалися зробити все для того, щоб тиждень видався цікавим і змістовним. Протягом тижня були проведені: круглий  стіл «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», в бібліотеці організована книжкова виставка на правову тематику «Закон і права для всіх єдині», соціальний педагог та практичний психолог провели анкетування учнів «Молодь та протиправна поведінка»,  класні керівники та майстри виробничого навчання провели бесіди з учнями на тему: «Права та обов’язки  людини», для учнів І – ІІ-х курсів проведена гра «Адміністративні справи», для учнів ІІІ – ІV-х курсів був проведений правовий «Брейн Ринг».

07 грудня 2017 року викладач  предмета «Правознавство» Кирилов О. Ю. провів Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Всеукраїнський тиждень права виявився інформаційним, змістовним, динамічним. Учні отримали багато нових знань з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті. Адже обізнаність у питаннях прав робить наше життя більш комфортним та захищеним, а нам надає упевненості в собі.

фото - перегляд

 

День Збройних сил України

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу День Збройних сил України

6 грудня відзначається День Збройних Сил України - це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.

До 26 річниці Збройних сил України в училищі пройшли групові години спілкування.  Для учнів перших курсів, в бібліотеці, був проведений урок мужності «На стражі миру», який підготували: викладач предмету «Захист Вітчизни» Кирилов О. Ю. та учень групи № 26 Казнавецький Богдан. Бібліотекар Баранова Т. А. підготувала виставку «Рідна наша армія».

Також, в цей день, учні та майстри виробничого навчання випекли солодощі і передали через волонтерів в військову частину, яка дислокується на території міста.

фото - перегляд

 

Всесвітній день волонтера

Картинки по запросу Всесвітній день волонтера5 грудня відзначається Всесвітній день волонтера.

До училища в цей день завітали волонтери міста: депутат районної ради Довгань В. В. та депутат міської ради Галько О. С. Вони привітали увесь педагогічний та учнівський колектив з цим святом, і вручили директору училища Шведову А. І. Подяку від командира військової частини А2802 полковника  Д. Є. Делятицького та Грамоту від начальника Бердянського прикордонного загону полковника О. Мартинюка за  систематичну благодійну допомогу, сумлінну працю, високий професіоналізм, за патріотичне виховання молодого покоління.

Гості  побажали  процвітання училищу та виразили надію на подальшу дружбу та допомогу з волонтерами та військовослужбовцями.

фото - перегляд

 

Акція «Знати, щоб жити»

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу Ми проти СНІДу! Але ми з тими, кому потрібна наша допомога!Сьогодні Україна займає одне з перших місць серед країн Європи за кількістю ВІЛ-позитивних осіб. Щороку, 1 грудня, світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У всьому світі цього дня говорять про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. СНІД – одна із найтрагічніших проблем, з якою зіткнулось людство. Щоб уберегтись, потрібно знати багато про СНІД – про  шляхи зараження, розвиток і клінічні прояви хвороби, лікування, профілактику, життя поряд з інфікованими та хворими.

1 грудня 2017 року психологічна служба училища провела акцію «Знати, щоб жити». Головна мета акції  - привернення уваги молоді до небезпеки поширення ВІЛ/СНІДу, орієнтація учнів на здоровий спосіб життя, формування відповідальної поведінки. Під час проведення акції юнаки та дівчата  переглянули слайд-шоу «Не дай СНІДу шанс», тематичні відео сюжети,  прийняли участь у інтерактивних вправах «Ситуації, в яких ми ризикуємо», «Складання пам’ятки безпеки».

На заході була присутня провідний фахівець соціального захисту  Генічеського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кришталь Г. А.. Вона ознайомила учнів із статистикою захворювання на СНІД в Україні, куди слід звертатися для обстеження на ВІЛ, надала «телефони довіри» гарячих ліній з питань ВІЛ/СНІДу. Учні отримали інформаційні буклети.

Сподіваємось, що  багато хто з присутніх  задумається над проблемою, про яку б’є на сполох усе людство.

Лейтмотивом акції став девіз молоді: «Ми проти СНІДу! Але ми з тими, кому потрібна наша допомога!».

фото - перегляд

 

Змагання з волейболу

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Картинки по запросу волейбол гиф29 листопада 2017 року в спортивній залі ВПУ №17 проводилася обласна Спартакіада серед команд професійно-технічних навчальних закладів Херсонщини з волейболу в зоні № 3, до якої відносяться ВПУ №17, ПТУ №27, ПТУ №23.

Змагання  пройшли  в  теплій, дружній  атмосфері,  усі команди учасників завзято змагалися за призові місця. Команди юнаків та дівчат нашого училища посіли друге місце.   Наші волейболісти зробили все можливе, але не змогли обіграти команди ВПУ № 17.

Побажаємо нашим спортсменам бути більш стараннішими та наполегливішими в змаганнях!

фото - перегляд

 

Акція «16 днів Активізму проти гендерного обумовленого насильства»

Картинки по запросу 16 днів Активізму проти гендерного обумовленого насильстваЗ 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить Всеукраїнська акція «16 днів Активізму проти гендерного обумовленого насильства».

Кампанія була започаткована активістами першого Інституту жіночого глобального лідерства в 1991 році і щороку координується Центром жіночого Глобального Лідерства. Вона використовується як організаційна стратегія для окремих осіб та організацій у всьому світі, щоб закликати до ліквідації насильства щодо жінок та дівчат.

Учні нашого училища 30 листопада 2017 року взяли участь у Всеукраїнській акції «16 днів Активізму проти гендерного обумовленого насильства». Вони роздавали  інформаційні буклети учням училища та мешканцям мікрорайону.

Основною метою акції стало: привернення уваги громадськості до актуальної проблеми подолання насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація громади до проблем попередження насильства в сім’ї та захисту.

фото - перегляд

 

День Гідності і Свободи

Похожее изображение21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої та Революції Гідності, в пам'ять усіх, хто вистояв, у пам'ять усіх постраждалих, на честь усіх загиблих, у підтримку всіх українських бійців на фронті – маємо пам'ятати та відзначати цей День.

До 2011 року свято відзначалося 22 листопада і називалось Днем свободи, як щорічний спогад Помаранчевої революції. Але під час правління Віктора Януковича його скасували. Тільки 13 листопада 2014 року Петро Порошенко знову законодавчо повернув день вшанування.
Тепер вже 21 листопада, коли почалася Революція Гідності.

Для кожного українця слова Революція Гідності, або Євромайдан – це щемливий спогад про ті дні. Дні, коли звичайні люди різного віку, без зброї, з тим, що було в хаті, вийшли на мирний протест.

Спочатку він був мирним, і брали участь у ньому переважно студенти. Ця акція не вимагала зміни влади. Тільки впровадження європейських цінностей в українську культуру, прохання до Януковича підписати угоду про Євроінтеграцію України.

Але він так і не зробив цього…

З метою гідного вшанування громадської мужності учасників подій Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження в державі демократичних цінностей, в училищі пройшов Урок пам’яті  «Україна гідна Свободи», який підготували класний керівник          гр. № 30 Саган Л. А. та керівник гуртка художньої самодіяльності       Гаркуша В. І. На заході були присутні Галько О. С. - волонтер, депутат міської ради та Новосельцев  М. - голова Генічеської організації ветеранів АТО.

Учні груп № 20, 21, 30, 31 були присутні на урочистому заході в районному Будинку культури, де вшанували борців за свободу та незалежність нашої держави.

Перед присутніми виступили керівники міста та району, волонтери, учасники бойових дій на Сході України. А потім студенти міста зачитали послання майбутнім поколінням, яке заклали в капсулу на площі біля будинку районної держадміністрації.

Потім на цьому місці з`явиться пам`ятний Знак на честь борців за незалежність та гідність України.

фото - перегляд

 

Конкурс краси "Міс Осінь - 2017"

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 


Похожее изображениеОсінь… Чарівна, неповторна, прекрасна пора.

16 листопада 2017 року в училищі проводився конкурс осінніх букетів та експозицій "Барви осені".  При підготовці учні проявили неабияку творчість  і фантазію.

Саме у день, коли ще сміється осіннє сонечко, а душа насолоджується неповторною красою золотої осені, в училищі пройшов  конкурс краси «Міс Осінь - 2017».

У конкурсі взяли участь шість незрівняних і чарівних дівчат:

Кудрик Богдана гр. № 10

Вороневська Катеина гр. № 11

Рябенко Олена гр. № 20

Новицька Світлана гр. № 21

Мухтеремова Ельмаз гр. № 30

Калініна Ольга гр. № 41

Спочатку наші красуні – конкурсантки розповіли про себе у конкурсі «Ось яка я». У другому конкурсі журі оцінювало танцювальну майстерність дівчат. У «Театральному» конкурсі дівчата показували свої інтелектуальні та акторські вміння. А далі кожна конкурсантка продемонструвала на суд журі та глядачів «Домашнє завдання», тобто номер у власному виконанні. Дівчата співали, танцювали, читали вірші, грали на піаніно. І останньому конкурсі «Вбрання осені»  було  представлено моделі суконь з елементами осіннього декору.

Групи підтримки гучними оплесками та гаслами дружньо піднімали настрій своїм фавориткам.

А от журі після таких вражаючих виступів можна було лише поспівчувати: вибрати кращу із кращих було, ой, як непросто!

Після підрахунку було оголошено, що звання «Міс Осінь - 2017» та корону переможниці виборола учениця І курсу Кудрик Богдана.

Програвших у конкурсі не було, усі дівчата були відзначені номінаціями. Вони отримали солодкі подарунки та шалені оплески вдячних глядачів.

За цей прекрасний захід велика подяка керівнику гуртка художньої самодіяльності Гаркуші В. І., викладачу фізичної культури Левченко М. В. та всім учням, які підготували та провели це свято краси.

фото - перегляд

 

Акція «16 днів проти насильства»

Картинки по запросу Акція «16 днів проти насильства»На виконання Закону України «Про попередження насильства в сім’ї»,  в рамках акції  «16 днів проти насильства»  14.11.2017 р. представники служби районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Бєлік М.О. та Брянцева А.С.,  провели просвітницько-профілактичну лекцію для учнів на тему: «Мовчати не треба». Учнів ознайомили з поняттям насильство, видами насильства, нормативно-правовою базою.

Захід супроводжувався переглядом відеороликів та розповсюдженням буклетів по даній тематиці.

Усім слід пам’ятати, що жорстоке поводження з дітьми, нехтування їхніми інтересами не лише завдає непоправної шкоди їх фізичному здоров’ю, а й тягне за собою важкі психічні та соціальні наслідки.

фото - перегляд

 

На базі училища відбулись тренування у сфері цивільного захисту

Картинки по запросу цивільний захист02 листопада 2017 року працівниками Генічеського РВ ГУ ДСНС України в Херсонській області спільно з представниками Генічеської районної державної адміністрації на базі нашого училища  було проведено планові практичні тренування у сфері цивільного захисту, на яких було відпрацьовано навички з прийняття населення до захисних споруд цивільного захисту, що підлягає укриттю у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Під час вказаних тренувань було перевірено стан готовності вказаних захисних споруд до прийняття населення під час можливого виникнення надзвичайних ситуацій.

фото - перегляд

 

Обласна Спартакіада з баскетболу

Похожее изображение

08 листопада 2017 року в спортивній залі ВПУ №17 проводилися змагання з баскетболу в рамках обласної Спартакіади серед команд професійно-технічних навчальних закладів Херсонщини в зоні № 3, до якої відносяться ВПУ №17, ПТУ №27, ПТУ №23. Команда дівчат виборола І місце. А команда юнаків програла команді ВПУ № 17  і посіла ІІ місце. Адміністрація училища та  команди висловлюють подяку викладачу фізичної культури Левченко Марії Володимирівні за підготовку та підтримку учнів.

Вітаємо наші команди і бажаємо їм подальших перемог. Так тримати! Картинки по запросу гиф салют

фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены