русукр

Тиждень фізичного виховання та спорту

There are no translations available.

Картинки по запросу ÑÐ¿Ð¾Ñ€Ñ‚Фізична культура і спорт – сфера життєдіяльності людини, яка пов’язана з розвитком фізичної досконалості особистості, є важливим чинником підтримки й укріплення здоров’я людини, удосконалення її культури, способом спілкування, активного дозвілля, альтернативного шкідливим звичкам і пристрастям. Фізична культура і спорт інтенсивно впливають на всі сфери суспільного буття та є чинником збільшення працездатного віку людини.

10 вересня 2019 року було проведено змагання до тижня Фізичного виховання та спорту, які  проходили на території стадіону «Будівельник», у якому приймали участь студенти Професійно-технічного училища №27.

Змагання було проведено з таких видів спорту:

Біг 100 метрів (юнаки)

1 місце БезверхийОлександр- 34 група  (12,3 сек.)

2 місце Алієв Тимур - 40 група (12,4 сек.)

3 місце Безугловец Михайло – 31 група ( 12,6 сек.)

 

Біг 60 метрів (дівчата)

1 місце Богачова – 11 група (9,3 сек.)

2 місце Дорогань – 10 група (9,4 сек.)

3 місце Черкашина – 18 група (9,8 сек.)

 

Біг 1000 метрів (юнаки)

1 місце Дяченко Дмитро – 25 група

2 місце Глушко Олексій – 30 група

3 місце Терлендій Павло – 25 група

 

Піднімання гирі 2-16 кг (юнаки)

1 місце Тімошенко Ігор -  група (31 раз)

2 місце ГасановСамір – 15 група (30 раз)

3 місце Плут Артем – 34 група (29 раз)

 

Штовхання ядра (юнаки)

1 місце Плут Артем – 34 група (11, 50) метрів

2 місце ГасановСамір – 15 група (11,00) метрів

3 місце Безугловец Михайло – 31 група (10,00) метрів

(дівчата)

1 місцеДрогань Анастасія – 10 група (7,20) метрів

2 місце Прокопенко Діана – 30 група (6,70) метрів

 

Стрибки у довжину з розбігу (юнаки)

1 місце Тололо Микола. – 44 група (6,50) метрів

2 місце Голощапов Володимир – 44 група (4,70) метрів

3 місце Алієв Тимур – 40 група (4,50) метрів

 

Підтягування на перекладині (юнаки)

1 місце Грицишин Денис - 15 група (28 раз)

2 місце Грицишин Микита – 15 група (24 рази)

3 місце Станіславський Владислав – 44 група (26 раз)

 

Біг 500 метрів (дівчата)

1 місце МасюлісЛоліта– 11 група (2,04) хвилини

2 місце Олійник Аліна – 41 група (2,06) хвилин

Під час проведення тижня Фізичного виховання та спорту робота викладачів була спрямована на виховання в студентів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; покращення здоров’я; придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту; залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; виховання колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки.

фото - перегляд

 

1 вересня

There are no translations available.

Картинки по запросу 1 вересня

Училище гостинно зустріло першокурсників, які  здобуватимуть робітничі професії.

Новий навчальний рік розпочався: одні переступили поріг навчального закладу вперше, для інших – цей навчальний рік стане випускним. У цей день бажаємо учням  міцного здоров’я, терплячості та натхнення, а головне – успіхів у здобутті нових знань. На святковій лінійці були почесні гості : Тулупов О. В. Краєвий В. І. Також директор ПТУ-27 Шведов А. І. побажав учням на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Підведені підсумки виробничої практики.

Ось і пролунав перший дзвоник в професійно-технічному училищі. Залишилось багато приємних вражень після цієї події і розпочався Перший урок.

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

фото - перегляд

 

Виробнича практика – сходинка до майбутньої професії

There are no translations available.

Картинки по запросу професія кухарЗгідно з законом України "Про освіту" обов'язковою складовою освітньо-професійної підготовки учнів навчального закладу є проходження виробничої практики. Вже стало традицією, що учні професійно- технічного училища 27 м. Генічеська проходять виробничу практику на базах відпочинку Арабатської стрілці.

Учні формують професійні знання і навчання, самостійно виконують роботу під час професійної діяльності на базах відпочинку. Під керівництвом майстрів виробничого навчання закріплюють теоретичні знання, опоновують сучасне обладнання та сучасні методи праці в галузі їх майбутньої професії, поповнюють свої знання та творчо їх застосовують у практичній діяльності.

фото - перегляд

 

Звіти методичних комісій за 2018 – 2019 навчальний рік про успіхи та досягнення

There are no translations available.

Картинки по запросу методичні комісіїКартинки по запросу стрелочки

 

#ДемократіЯ#

There are no translations available.

Картинки по запросу #ДемократіЯ#Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації щодо проведення заходів в межах Європейського тижня, професійно- технічне училище  27 м. Генічеська долучилося до флешмобу шляхом створення відеороліка із хештегом #ДемократіЯ#

перегляд https://www.youtube.com/watch?v=0uukMJlW6Lg&feature=youtu.be

 

З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!!!

There are no translations available.

Похожее изображение9 травня, в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Офіційним символом святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вже кілька років поспіль є квітка червоного маку, які виготовили наші учні.

Святковою ходою від площі Відродження до парка імені Шевченко пройшли ветерани праці та бойових дій, представники влади, громадських і політичних організацій, професійно-техничне училище 27 м. Генічеська

В знак пошани до загиблих героїв наш педагогічний колектив поклав  квіти до пам’ятника, а надалі свято продовжилося біля літнього кінотеатра, де лунали пісні керівника гуртка художньої самодіяльності Гаркуші В. І. Пригощали солдатською кашею - учні, майстри виробничого  навчання під керівництвом старшого майстра Четиріної Т. В. та завідуючої їдальні ПТУ-27 Єрьоменко О. М.

Сьогодні вшановується пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, підкреслюється солідарність та бойове братерство усіх Об’єднаних Націй.

фото - перегляд

 

День відкритих дверей

There are no translations available.

Картинки по запросу День відкритих дверей

Щоб допомогти учням вірно визначитись з обраною професією 19 квітня проведено День відкритих дверей в ПТУ №27 м. Генічеська.  Для  майбутніх абітурієнтів  професійно-технічне училище гостинно відкрило свої двері.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Анікєєва Олена Михайлівна  розповіла про навчання в училищі, про основні здобутки закладу на сьогодні, умови та правила прийому на навчання у 2019-2020 році.

Для старшокласників проведена екскурсія кабінетами та майстернями, відвідали виставку технічної та декоративно-прикладної творчості, перегляд відеороліку про навчальний заклад. ВІА  "СІРІУС" виступив зі своєю концертною програмою, а гуртківці  показали свої таланти на сцені. Привітали також випускників минулих років, якім допомогла професія, яку вони отримали в ПТУ-27. Був організований майстер-класи по виготовленню пиріжків, булочок та пригощали їми гостей.

Вибір професії часто визначає весь життєвий шлях людини. Зробити правильний вибір допомагає професійна орієнтація, мета якої – підвести учнів до самостійного вибору професії. Вибирати слід не тільки професію, а й пов’язаний з нею відповідний стиль життя і вид діяльності. Багато випускників мріють про одну професію, вибирають іншу, а працюють – в третій.

День відкритих дверей професійно-технічного училища №27 став цікавим відкриттям для майбутніх випускників шкіл, які безумовно зроблять правильний вибір професії та своєї кар’єри.

фото - перегляд

 

Зустріч із письменниками

There are no translations available.

16 квітня о 13:30 відбулась  зустріч із письменниками Андрієм Курковим та Артемом Чапаєм. Захід проходив в актовій залі Навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів № 3

Андрій Курков (нар. 1961 року в Ленінградській обл., змалечку живе в Києві) – найвідоміший український письменник за кордоном, Президент Українського осередку Міжнародного ПЕН-клубу. Автор понад 30-ти книжок як для дорослих, так і для дітей, понад 20-ти сценаріїв для кінофільмів. Його книжки перекладені 36-ма мовами та входять у топ-10 європейських бестселерів.

Артем Чапай (нар. 1981 року в Коломиї, живе в Києві) – український письменник, перекладач, репортер, мандрівник. Автор 7-ми книжок – про досвід мандрів Україною, Америкою, про досвід батьківства. Його книжки неодноразово входили до топ-5 переліку премії «Книга року Бі-Бі-Сі». Співавтор книжки «Война на три буквы» про те, що сталось в Україні з 22 лютого 2014 до початку 2015 року. Його тексти перекладені 4-ма мовами.

Запрошені заступник голови районної державної адміністрації  Бекірова Г.Р., місцева поетеса  Бліничкіна Тетяна, працівники музею, відділу  культури, школи естетичного виховання ,  ЗМІ, а  також наш педагогічний колектив разом з учнями ПТУ-27.

Захід пройшов в затишній атмосфері. Письменники розповіли як подорожували Україною шляхом із Донбасу до Криму і по іншим українським регіонам. Також побували в глибинці України і зрозуміли чим вона дивує і відрізняється від столиці.

Поділилися, що потрібно знати, щоб написати роман або дитячу книжку.

Захід проводив ГО «Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження»

фото - перегляд

 

Зустріч з представником ювенальної поліції

There are no translations available.

Картинки по запросу ювенальна поліція4 квітня о 10-00 в актовій залі училища проходила лекція з правопорушень і девіантної поведінки. Провела лекцію  представник ювенальної поліції- Завгородня Анастасія Валеріївна.

фото - перегляд

 

Допомога місту.

There are no translations available.

Похожее изображение3 квітня о 17-00 учні гуртожитка професійно- технічного училища- 27 м.Генічеська разом з вихователем Гребенніковій Л.В. проявили ініціативу, внесли свій внесок по прибиранню дендропарка міста.

фото - перегляд

 

Оголошення. Конкурс на заміщення вакантної посади

There are no translations available.

Картинки по запросу вільна вакансіяДепартамент освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Професійно-технічного училища № 27 м. Генічеська (75500, Херсонська область, Генічеський район, м. Генічеськ, вул. Ковпака, 36).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: громадянин України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта ( не нижче спеціаліста, магістра), педагогічний стаж роботи та роботи на керівних посадах системи професійної освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у даному закладі професійної ( професійно-технічної) освіти, не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан яких не перешкоджає виконанню професійних обов`язків.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам, подають такі документи:

 • заяву на участь у конкурсі;
 • біографічну довідку (резюме);
 • автобіографію;
 • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
 • заповнену особову картку працівника (форма П-2);
 • фотокартку розміром 4х6 см;
 • копію паспорта громадянина України та копію ідентифікаційного номера платника податку;
 • копію форми № 1-ОМК "Особиста медична книжка"
 • копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, наукового ступеня;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов`язаних);
 • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
 • довідку про відсутність судимості;
 • перспективний план розвитку закладу професійної ( професійно-технічної) освіти (у вигляді презентації в електронному та паперовому варіанті).

(Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, до розгляду на засіданні конкурсної комісії не допускаються. Інформація щодо порядку проведення конкурсу, конкретних функціональних обов`язків та умов праці надаєтьсь додатково).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе кандидат.

Строк подачі документів: 15 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації.

Документи подаються за адресою: м. Херсон, вул. Морська, 13, коб. № 12.

 

м. Генічеськ, вул.Ковпака, 36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

ПТУ № 27 м. Генічеськ © 2012-2013
Всі права захищені