русукр

Випускний 2022 рік

There are no translations available.

Сьогодні Ви перегортаєте сторінку в нове життя. І скільки не пройшло б років, де б Ви не жили, у Вас сильніше заб'ється серце, коли ви згадуватимете наше училище, своїх дорогих викладачів та майстра виробничого навчання, які доклали всіх зусиль для того, щоб Ви змогли отримати диплом кваліфікованого робітника. А сьогодні востаннє спробуйте прислухатись та запам'ятати напутні слова нашого педагогічного колектив.

Нехай учнівське життя в ПТУ-27 м. Генічеська залишається для Вас лише в хороших справах.

 

27 січня 2022 в Професійно-технічному училищі №27 відбувся захист кваліфікаційних дипломних робіт

There are no translations available.

27 січня 2022  в Професійно-технічному училищі №27 відбувся захист кваліфікаційних дипломних робіт здобувачів освіти за спеціальністю 7412, з професії «Кондитер».

В склад комісії входили приватні підприємці громади та викладачі училища.

Аналіз відповідей випускників   демонстрував  їхню відповідність кваліфікаційним вимогам спеціальності.

Перевагою підготовки здобувачів освіти - є їхнє володіння навичками теоретичного аналізу матеріалу з різних областей в рамках передбаченого державного освітнього

стандарту професійно-технічної освіти.

Здебільшого представлені до захисту дипломні проекти були цікавими, спрямованими на вирішення актуальних проблем. Технічне забезпечення процесу захисту випускних кваліфікаційних робіт включало презентацію виконання дипломних робіт на електронних носіях та наочний матеріал.

Захистилися 27 здобувачів освіти.

Загалом робота державної екзаменаційної комісії проходила організовано, у доброзичливій обстановці.

Зичимо Вам з гордо піднятою головою йти життєвим шляхом та не забувати про рідне училище!

Вітаємо випускників із закінченням Професійного-технічного училища м. Генічеська. Позаду залишилися роки студентського життя: веселі, щасливі, наповнені радістю відкриттів і незабутніх зустрічей. Що може бути краще цієї молодої пори? Вона дарує нам вірних друзів, окрилює нас зухвалими мріями і зміцнює вірою в себе. Час учнівства позаду, позаду конспекти, іспити, безсонні ночі. Попереду - пора звершень, пора самостійного, дорослого життя.

Кожен з вас - це унікальна, неповторна особистість. Кожен з вас  здатний відстояти свою думку і витримати будь-які випробування для досягнення успіху.

Щиро бажаємо вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!

Щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Голова методичної комісії Ельміра Сідлак.


 

День Соборності України

There are no translations available.

День Соборності України

 

 

Педагогічні читання ПТУ №27

There are no translations available.

Педагогічні  читання – це невід’ємна частина методичної роботи нашого училища.

12 січня 2022 року педагогічні читання проходили на тему: «Впровадження ІКТ на уроках теоретичного та виробничого навчання в умовах дистанційного навчання».

Метою заходу було створення умов для творчої самореалізації педагогічних працівників; підвищення мотивації педагогічної діяльності викладачів і майстрів виробничого навчання; обмін педагогічним досвідом з колегами.

Доповідачі ділилися досвідом роботи, використовуючи мультимедійні засоби.

Педагогічні читання пройшли жваво, присутні викладачі і майстри виробничого навчання могли професійно спілкуватись, що дало можливість розширити свою педагогічну свідомість, методичний рівень професійної компетентності педагогічних працівників.

 

Правила поведінки громадян на залізничному транспорті

There are no translations available.

 

 

Залізничний транспорт – це зручний вид транспорту, котрим щоденно користуються мільйони людей.  Залізниця дає нам можливість ще сьогодні ввечері бути вдома, а зранку поринути у неймовірні пригоди, зустрітися з друзями та рідними, та розпочати захоплювальні мандри чи пригоди. Залізницю ми знаємо як можливість з’єднати нас із іншими людьми та подарувати нам зустріч з морем, сонцем, горами та мандрами.

Але дуже часто дехто з нас, забуваючи про небезпеку, дозволяють собі гратися поблизу залізничних колій, станцій, кидати сніжки, каміння та інші предмети в пасажирські поїзди, підкладати сторонні предмети на рейки перед рухомим поїздом, кататися на велосипедах, роликах, скейтах, санчатах і сноубордах. Влаштовуючи рухливі ігри на території об’єктів залізничного транспорту, ви піддаєте небезпеці не тільки своє життя, але життя і здоров’я оточуючих людей, локомотивної бригади і пасажирів, що їдуть в поїзді.

Ви впевнені, що почувши сигнал, поданий машиністом, встигнете відійти в безпечне місце. На жаль, багато хто з вас за таку самовпевненість розплачуються життям, а ті, що залишилися в живих, отримують важкі травми, які роблять їх інвалідами.

Кращий спосіб убезпечити себе – це уникати знаходження поблизу залізничних колій, а при знаходженні в цій зоні дотримуватися певних правил. Тільки дотримуючись правил поведінки як в дорозі, так і на платформах і станціях, коли чекаєш свій поїзд, можна без пригод дістатися до місця призначення – на дачу або в інше місто.

Ми з вами повинні пам’ятати та виконувати наступні правила проходу та проїзду громадян на залізничному транспорті:

 • Прохід громадян через залізничні колії допускається тільки у встановлених і обладнаних для цього місцях.
 • Необхідно користуватися спеціально обладнаними для цього пішохідними переходами, тунелями, мостами, залізничними переїздами, шляхопроводами. На станціях, де мостів і тунелів немає, переходьте колії по настилах, а також в місцях, де встановлені покажчики «Перехід через колії».
 • При переході через залізничні колії необхідно переконається у відсутності поїзда, що рухається, локомотива або вагонів.

Не допускається на залізничних коліях і пасажирських платформах:

 • Переходити або перебігати через залізничні колії перед поїздом, що наближується, якщо відстань до нього менше 400 м. Переходити колії відразу ж після проходу поїзда одного напрямку, не переконавшись у відсутності прямування поїзда зустрічного напрямку’.
 • Перелазити через автозчепні пристрої між вагонами; підлазити під пасажирськими платформами і залізничним рухомим складом.
 • Заходити за обмежувальну лінію на краю пасажирської платформи.
 • Бігти по пасажирській платформі поруч з поїздом, що прибуває.
 • Грати у рухливі ігри.
 • Залишати дітей без нагляду (громадянам з дітьми).
 • Стрибати з пасажирської платформи на залізничну колію.
 • Проходити по залізничному переїзду при заборонному сигналі світлофора переїзної сигналізації незалежно від стану та наявності шлагбаума.
 • Підніматися на опори і спеціальні конструкції контактної мережі і повітряних ліній та штучних споруд.
 • Торкатися до проводів, що йдуть від опор і спеціальних конструкцій контактної мережі і повітряних ліній електропередачі.
 • Наближатися до обірваних проводів.
 • Пошкоджувати, забруднювати, загороджувати, знімати, самостійно встановлювати знаки, покажчики чи інші носії інформації;
 • Залишати на залізничних коліях речі.

Не допускається при користуванні залізничним рухомим складом:

 • Підходити до вагонів до повної зупинки поїзда.
 • Притуляться до вагонів, що стоять.
 • Залишати дітей без нагляду при посадці у вагони і (або) висадці з вагонів (громадянам з дітьми).
 • Здійснювати посадку і (або) висадку під час руху.
 • Стояти на підніжках і перехідних площадках.
 • Затримувати відкриття і закриття автоматичних дверей вагонів.
 • Висовуватися з вікон вагонів і дверей тамбурів.
 • Підлазити під залізничним рухомим складом і перелазити через автозчепні пристрої між вагонами.
 • Підніматися на дах залізничного рухомого складу.

Правила поведінки громадян на залізничному транспорті, затверджених постановою КМУ від 10.11.1995 №903.

Посилання на постанову: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/903-95-%D0%BF

 

УВАГА! ПРОБНЕ ЗНО

There are no translations available.


Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти інформує, що з 05 січня до 22 січня 2022 року на сайті Херсонського РЦОЯО (https://khersontest.org.ua/) триває реєстрація на пробне ЗНО для всіх, хто бажає ознайомитися з процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

1. Пробне ЗНО проходитиме 19 березня 2022 року (українська мова; українська мова та література) та 26 березня 2022 року (біологія; географія; історія України; математика; математика (завдання рівня стандарту); фізика; хімія; іноземні мови (англійська, іспанська, німецька, французька) очно в пунктах пробного ЗНО. Обрати можна один або два предмети.

2. Реєстрація вважається завершеною за умови надходження коштів на рахунок Херсонського РЦОЯО - в Особистому кабінеті протягом 5 робочих днів з дня оплати з’являється статус «Сплачено».

3.  Вартість пробного ЗНО складає 300 гривень за один предмет. Останній день оплати - 25 січня 2022 року.

4. Результати пробного ЗНО визначатимуться за рейтинговою шкалою 100-200 балів та критеріальною шкалою 1-12 балів з усіх предметів пробного ЗНО, окрім «математики рівень стандарту», де передбачено результат лише за шкалою 1-12 балів.

5.  Усі учасники пробного ЗНО після проходження очного пробного тесту в день тестування матимуть можливість зі сторінки Особистого кабінету завантажити тестовий зошит із будь-якого предмета і попрацювати із завданнями самостійно у зручний для них час.

6.  Уся інформація, необхідна учасникам пробного ЗНО, буде розміщена на сторінках Особистих кабінетів у такі строки:

10 березня - розміщення запрошення;

19 березня - викладення робочих зошитів з української мови, української мови та літератури;

26 березня — викладення робочих зошитів з усіх предметів;

з 19 до 21 березня - робота Сервісу визначення результатів з української мови, української мови та літератури (учасники мають внести відповіді з  української мови, української мови та літератури);

з 26 до 29 березня — робота Сервісу визначення результатів з усіх предметів (учасники мають внести відповіді з опрацьованих ними предметів);

25 березня — оприлюднення результатів пробного ЗНО з української мови, української мови та літератури;

01 квітня - оприлюднення результатів пробного ЗНО з усіх предметів.

Більш докладна інформація вміщена в розділі «Пробне ЗНО-2022» на сайті Херсонського РЦОЯО: https://khersontest.org.ua/probne_zno

 

Зі світлим святом Різдва!

There are no translations available.

 

 

Конкурс "Наша земля - Україна"

There are no translations available.

 

Новорічне привітання!!!

There are no translations available.

/

 

Фото-звіт з декади прав

There are no translations available.

 

З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА!

There are no translations available.

/

 

м. Генічеськ, вул.Ковпака, 36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

ПТУ № 27 м. Генічеськ © 2012-2013
Всі права захищені