русукр

День знань!

There are no translations available.

Впевнено крокуючи в новий 2021-2022 навчальний рік, ПТУ-27 святкує День знань!

Директор закладу Анікєєва Олена, бажає всім здобувачам завзято і наполегливо опановувати основи наук, відчувати радість пізнання і невпинно прагнути до відкриттів і бути завжди здоровими!

Вітаємо всіх з початком нового 2021-2022 навчального року, нехай він буде успішним і плідним для всіх!


 

30 років Незалежності України

There are no translations available.

Шановні колеги! Прийміть сердечні вітання з нагоди визначних державних свят – Дня Державного Прапора та 30-ї річниці від дня проголошення Незалежності нашої країни!

Роки незалежності стали випробовуванням для українців на зрілість, мудрість та стійкість життєвих принципів. Нині ми усвідомлюємо, що творення держави – її сьогодення і майбутнього – наш спільний обов’язок.

Нехай над нашою державою запанує мирне небо, кожен крок вперед буде багатим на перемоги, а кожен успіх робить нашу державу, як і кожного українця, міцнішими.

В цей святковий день, щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, стабільності і процвітання, родинного тепла, миру і злагоди, оптимізму, професійних успіхів, щоденного натхнення, нових звершень і здобутків!


 

Наказ №159 від 02.08.2021 "Про підготовку до проведення засідання педагогічної ради"

There are no translations available.

 

УВАГА! Шановні мешканці Генічеська та гості району!

There are no translations available.

УВАГА !

Шановні мешканці Генічеська та гості району!

Останні декілька днів спостерігається зростання випадків захворювання на коронавірус. Херсонщина готується до третьої хвилі пандемії. Прогнозується рівень смертності від коронавірусної хвороби, викликаної новим штамом Дельта до 12%!

Іншого шляху, ніж вакцинація та створення колективного імунітету не має.

Розпочався 5-й етап вакцинації!

Щеплення може отримати кожен охочий!

Вакцин достатньо (на вибір)! Всі вакцини схваленні та рекомендовані Всесвітньою організацією охорони здоров’я та мають ефективність до 95 %

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ

ВАКЦИНУВАТИСЯ БЕЗОПЛАТНО!

Вакцинація проводиться

в Центрі вакцинації населення

щоденно без вихідних з 10:00 до 16:00 години

за адресою місто Генічеськ проспект Миру, 130  (Центральна районна лікарня).

Лише своєчасно вакцинувавшись, кожен із нас може уберегти себе та близьких від нової хвилі інфекції!

Бережіть себе та ваших рідних!


 

Випуск- 2021 року груп 40, 41

There are no translations available.

Сьогодні радіють за своїх випускників, проводжають їх в  дорогу самостійного життя ті, хто розкрив перед ними таємниці наук, хто вболівав за них не менше, аніж батьки, хто радів їхнім успіхам і засмучувався через невдачі. Це наші педагоги та майстри виробничого навчання.

Вам доземно вклоняємось ми,

За любов, за турботу, горіння.

Ми дорослими стали людьми,

Тож спасибі за ваше терпіння!

30 червня ми зібралися з нагоди особливого свята.

Свята, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, юність і зрілість.

Залишився позаду казково – незвіданий світ пізнання. Попереду самостійне життя.

Шановні випускники! Життя людині дається один раз. І жоден подих, жодне слово, зітхання, жодну посмішку не змінити і не повторити, не пережити вдруге. Перегорнуто сторінку дитячих літ, перед вами чистий аркуш. Заповніть його без помилок, так, як учили вас ваші наставники.

Кожен із вас має свою найзаповітнішу мрію. Цінуйте її, боріться за неї  і нехай поруч з вами крокують Віра, Надія і Любов.

Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи. Покидаючи стіни рідного училища пам’ятайте, що справжні скарби – скарби вашої душі: доброта, щирість, совість.

У світ широкий, в добру путь випускники 2021 року!


 

Нагородження

There are no translations available.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відбувся форум "Південна стратегія розвитку"

There are no translations available.

В Херсонській області відбувся  форум "Південна стратегія розвитку" в рамках якого представники місцевих громад та бізнесмени презентували свої проекти, які допоможуть поліпшити умови життя в південних областях України.

Учасників форуму приймали на Арабатській стрілці   в ДПКБ «Південне» Пансіонат «Сокіл» який знаходиться у Генічеському районі в селі Стрілкове . На цьому пансіонаті проходять виробничу практику здобувачі освіти ПТУ-27 м. Генічеська за професією «Кухар. Кондитер» : Качанов Микита,  Листопад Анатолій, Кубаєва Наталія та випускники училища Нєдочітана Аліна, Анасійчук Ілона, Новосьолова Катерина, Самотуга Дарья, Ласкова Анастасія разом з майстрами виробничого навчання Ігнатова Вікторія Анатоліївна, Карпенко Ірина Вікторівна та Баштирєв Іван Миколайович, які приймали активну участь в обслуговуванні форуму.

 

  

Наказ №130 "Про підсумки проведення у 2020-2021 навчальному році щорічного обласного (заочного) огляду-конкурсу художньої творчості "Сузір'я талантів"

There are no translations available.

 

Василь Стефаник. 150-річчя від Дня народження

There are no translations available.

Неперевершений майстер соціально-психологічної прози - Василь Стефаник. 150-річчя від Дня народження...