русукр

Конкурс краси «Міс Осінь – Україночка»

Похожее изображение15 листопада 2018 року в училищі проводився конкурс осінніх букетів та експозицій "Барви осені".  При підготовці учні проявили неабияку творчість  і фантазію.

Саме у день, коли ще сміється осіннє сонечко, а душа насолоджується неповторною красою золотої осені, в училищі пройшов  конкурс краси «Міс Осінь - Україночка».

У конкурсі взяли участь шість незрівняних і чарівних дівчат:

Попович Дар’я  гр. № 10

Дашевська Юлія гр. № 20

Кобзева Катерина гр. № 21

Корсак Наталія гр. № 30

Романчук Карина гр. № 40

Кабанова Наталія гр. № 41

Спочатку наші красуні – конкурсантки показали себе у конкурсі «Дефіле». У другому конкурсі журі оцінювало візитки дівчат. А далі кожна конкурсантка продемонструвала на суд журі та глядачів свої родзинки, тобто номер у власному виконанні. Дівчата співали, танцювали, читали вірші. І в останньому конкурсі - «Українська гостинність»  конкурсантки підготували смачні кулінарні та кондитерські вироби.

Групи підтримки гучними оплесками та гаслами дружньо піднімали настрій своїм фавориткам.

А от журі після таких вражаючих виступів можна було лише поспівчувати: вибрати кращу із кращих було, ой, як непросто!

Після підрахунку було оголошено, що звання «Міс Осінь - Україночка» та корону переможниці виборола учениця ІІІ курсу Корсак Наталя.

Програвших у конкурсі не було, усі дівчата були відзначені номінаціями. Вони отримали солодкі подарунки та шалені оплески вдячних глядачів.

фото - перегляд

 

І етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка

Похожее изображение

Рідну мову нам треба берегти, бо це криниця невичерпної краси. Це мова нашого дитинства, це мова землі, вітру, сонця і зір. А бере вона силу із людського духу, із любові до землі,  із нашої пам’яті. А кинемо її у небуття, то і власне життя безплідно впаде.

Мова – це той інструмент, який єднає націю, народність, народ у єдине ціле. Це великий  скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.

14 листопада 2018 року для вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні училищі пройшов І етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка.

Присутніх привітала викладач української мови та літератури Кір’яченко Н. Г. яка наголосила, що кожного року цей престижний конкурс об’єднує талановиту молодь далеко за межами України та дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до художнього спадку Кобзаря, отримати урок моральності та духовного зміцнення, а також продемонструвати високий рівень своєї творчості.

Увазі присутніх була представлена літературно-музична композиція у виконанні учнів  І курсу.

Тож побажаємо всім учасникам ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Григоровича Шевченка творчого горіння, наснаги  і перемоги!

фото - перегляд

 

Профілактична робота

Картинки по запросу Попередження правопорушень серед неповнолітніхПротягом двох тижнів, в училищі, інструктором з правового інформування населення Скрипник Л. О. проводилися бесіди з учнями І - ІV курсів на тему: «Попередження правопорушень серед неповнолітніх».

Лілія Олександрівна, доступно, на цікавих прикладах, ознайомила учнів з кримінальною відповідальністю за скоєння правопорушень.

фото - перегляд

 

Профілактична бесіда «Попередження правопорушень та наркоманії серед молоді»

Похожее изображение13 листопада 2018 року лікар - нарколог Генічеської центральної районної лікарні Семенов В.М. для учнів училища  провів профілактичну бесіду, направлену на попередження правопорушень, наркоманії у молодіжному середовищі та на пропаганду здорового способу життя.

Він роз’яснив наслідки вживання алкоголю і наркотиків на організм людини. Також наголосив на необхідності і значимості ведення здорового способу життя.

У ході бесіди учні були проінформовані щодо невтішної статистики злочинів, що здійснюється неповнолітніми та про наслідки, до яких вони можуть привести.

фото - перегляд

 

Радіодиктант національної єдності

Картинки по запросу Радіодиктант національної єдностіМова – одна з головних ознак нації, вона забезпечує єдність функціонування і розвиток етносу у просторовому і часовому вимірах. Мова – могутній дар животворчої й невичерпної скарбниці, з якої ми черпаємо уявлення про світ, свою родину й увесь свій край. До скарбниці рідного слова кожне покоління привносить коштовності глибоких сердечних порухів, історичні події, вірування та погляди. Українська мова змістом, багатством, глибиною й різноманітністю переживань, відбитих у ній, красою й мелодійністю посідає одне з перших місць серед мов народів світу. Саме вона підтримує свідомість національної єдності українського народу, любов до Батьківщини й пошану до себе.

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Це свято спрямоване на привернення уваги до проблем української мови, її вивчення та розвиток, пропаганди і популяризації, та водночас демонстрацію її краси й багатства, літературної довершеності.

В рамках святкування проводиться всеукраїнський  радіодиктанту. В останні роки метою такої масштабної акції є єднання усіх людей з різних куточків України та навіть поза її межами, а також перевірка власних знань з української мови.

9 листопада 2018 року учні, викладачі та працівники училища в режимі онлайн долучилися до всеукраїнської акції написання радіодиктанту. Кожен з присутніх відчував піднесення, радість, гордість, що ми – українці.

Ми поділяємо основну думку диктанту, що « Головне – усім нам роботи свою справу з любов’ю, відчувати і політ і тоді обов’язково мрія здійсниться!».

В цей же день був проведений І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

фото - перегляд

 

Відеолекторій

Похожее изображение06.11.2018 року, в бібліотеці училища, для мешканців гуртожитку, фахівці із соціальної роботи Генічеського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Крупа Олександр Сергійович та Белічко Тетяна Іванівна провели відеолекторій на тему «Вся правда про наркотики».

фото - перегляд

 

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх

Картинки по запросу Профілактика правопорушень серед неповнолітніх01 листопада у професійно-технічому училищі №27 м.Генічеська  майором внутрішньої служби Генічеського відділу філії державної установи «Центр пробації» в Херсонській області Солоп А.В. та капітаном ВС Зайцевою К.О. проведена лекція «Профілактика правопорушень серед неповнолітніх» з переглядом відеофільму «Діти за гратами». У ході бесіди учні були проінформовані щодо невтішної статистики злочинів, що здійснюються неповнолітніми, та про наслідки до яких вони можуть привести. Сподіваємося, що знання неповнолітніми певних законів, норм поведінки, формування у них правової свідомості та відповідальної поведінки утримає їх  від правопорушень, конфліктних ситуацій та злочинних проявів.

фото - перегляд

 

День цивільного захисту

Картинки по запросу День цивільного захисту30.10 2018р. в ПТУ № 27 м. Генічеська спільно з працівниками Генічеського РВ ГУДСНС служби цивільного захисту, відбулися практичні заняття, метою яких було удосконалення учнями та педколективом теоретичних знань та практичних навичок дій в умовах екстремальних ситуацій

фото - перегляд

 

Міжнародний день кухаря і кулінара

Картинки по запросу Міжнародний день кухаря і ÐºÑƒÐ»Ñ–Ð½Ð°Ñ€Ð°Відомий філософ Гіппократ сказав «Наша їжа повинна бути лікувальним засобом, а наш лікувальний засіб має бути нашою їжею».

Це мудрі слова. В наш час цілком очевидно, що їжа - це найкращий антибіотик, оскільки вона захищає організм від будь-яких мікробів. Якби населення всього світу добре харчувалася, нам майже не потрібні були б антибіотики та інші ліки.

Правильне харчування - це не просто харчування, а запорука нашого здоров'я. І в цьому випадку лікарем стає - кухар!

Кухар - професія творча. А справжнім кухарем може стати тільки талановита людина: трошечки художник, трохи музикант, що володіє естетичним смаком, відчуттям кольору, гармонією.

20 жовтня весь світ відмічає Міжнародний день кухара і кулінара. До цього свята в училищі був проведений позакласний захід «Вмілий кухар», який підготували та провели класні керівники групи № 11 Тяжлова О. Є. та групи № 30 Сідлак Е. Ш.

За допомогою інтелектуальної гри  визначили команду гідну звання «Вмілий кухар». Були проведені конкурси: «Одягни кухара», «Чи вірне твердження», «Заморочки з бочки».

Всі команди отримали смачні призи.

Важка, але одночасно і захоплююча професія кулінара приносить людині велике задоволення: вона дає їй можливість щодня переконуватися в необхідності і важливості своєї праці.

фото - перегляд

 

Спортивні змагання до Дня захисника України

Картинки по запросу Козацькі змагання11 жовтня  в училищі відбулися спортивні змагання «Козацька наснага - 2018». 4 куреня взяли участь у змаганнях.

Метою змагань є створення умов для належного рівня підготовки учнів до військової служби, виховання в учнів поваги до народних звичаїв, традицій,  національних цінностей Українського народу, формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом.

4 куреня взяли участь у змаганнях. З перших хвилин змагань стало ясно, що просто так перемогу не віддасть ніхто. Кожен учасник команд, з підвищеною самовіддачею відстоював честь своєї команди. Учасники показали наполегливість, прагнення до перемоги та гідну конкуренцію.

Спортивне  свято – це не тільки боротьба за звання кращого, це ще й ефективний спосіб об’єднати учнів.

Змагання  організували та провели викладачі фізичної культури          Караманов А.Л. та Захисту Вітчизни Кирилов О.Ю.

фото - перегляд

 

День Захисника України

Картинки по запросу День Захисника України14 жовтня наша країна буде відзначати потрійне свято – Покрова Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та  День захисника України. З цієї нагоди, 11 жовтня, в училищі відбувся захід, який підготували керівники Шепель О.Є., Шаповалова О. П. та учні групи № 21.

Протягом багатьох століть свято Покрова Пресвятої Богородиці було головним для українських воїнів - від запорізьких козаків до сучасних захисників, а сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем козацтва, саме тому ми прагнемо зберегти тисячолітні християнські традиції. Учні  вшанувати пам`ять усіх героїв, що поклали своє життя за Батьківщину, за її благополуччя та процвітання, віддали  належне героїзму і мужності сильній половині населення України.

На заході був присутній засновник екстремального шоу «Богатирі України», людина з залізними руками, майстер спорту України Мезенцев Сергій, який показав, що під силу людині. Він провів змагання між учнями, переможці отримали безкоштовні абонементи на  заняття у клубі «Даниїл».

Перед учнями виступили: молодший сержант, учасник бойових дій, нагороджений медаллю «За участь в Антитерористичній операції» - Рудик Олександр Андрійович, майстер виробничого навчання, ветеран АТО -  Золотарьов Сергій Миколайович. Вони побажали учням мирного небо, міцного здоров’я та успіхів у навчанні. Представник  Генічеського військового комісаріату, капітан Збройних Сил України – Скорик Іван Йосипович, вручив подяку директору училища Шведову А. І. від військового комісара Херсонського обласного військового комісаріату, полковника Будніка І.Л. за вагомий внесок у зміцнення територіальної оборони Української держави, старанність та  ініціативу, проявлені в ході тактичних навчань.

Вітаємо наших захисників зі святом!  Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров'я і щастя! Мирного неба і смачного хліба!

фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены