русукр

День працівників освіти

Картинки по запросу день вчителяПоміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. Це день, коли країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.   Відбулося таке свято і в нашому училищі. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив.

Вже традиційним стали привітання від  директора училища        Шведова А. І. та голови профспілкового комітету Семенової Т. Г., які нагородили грамотами співробітників за сумлінну роботи.

На свято завітали почесні гості – голова Генічеської РДА            Воробйов О.С., заступник голови Генічеської РДА Бекірова Г.Р., заступник голови Генічеської районної ради Краєвий  В.І.,   міський голова           Тулупов О.В., які привітали зі святом та вручили почесні нагороди  колективу нашого училища.

Грамотою Голови Генічеської районної державної адміністрації були нагороджені:

-           Баштирєва Людмила Петрівна – майстер виробничого навчання;

-         Саликіна Лілія Іванівна  – майстер виробничого навчання 1-ої категорії;

-         Бровун Наталя Олександрівна – майстер виробничого навчання;

-         Чудакова Олена Олександрівна  – майстер виробничого навчання 1 категорії;

-         Бузовська Світлана Петрівна  – кухар їдальні.

З нагоди святкування Дня Вчителя  Грамотами голови міської ради  були нагороджені:

-  Ігнатова Вікторія Анатоліївна -  майстер виробничого навчання;

-  Шаповалова Олена Петрівна – майстер виробничого навчання;

-  Скрипка Наталя Анатоліївна – майстер виробничого навчання;

-  Карпенко Ірина Вікторівна – майстер виробничого навчання;

-  Суботіна Наталя Валентинівна – майстер виробничого навчання;

-  Собчук Олена Григорівна – майстер виробничого навчання;

- Четиріна Тетяна Вікторівна – старший майстер  училища.

Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники училища від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок та музичних подарунків.

фото - перегляд

 

День учителя

Картинки по запросу з днем учителя

В цьому році, 7 жовтня, в Україні відзначають професійне свято  вчителів — День працівників освіти.

3 жовтня у районному Будинку культури вітали освітян Генічеського району. Як завжди, в урочистій та теплій атмосфері поздоровляли тих, хто виховує майбутнє нашої держави, віддає душу і серце дітям.

До вчителів зі словами подяки зі сцени звертались керівники міста та району, начальник відділу освіти Ірина Попова, депутати Альберт Черепаха та Олександр Кістечок. А кращі працівники освіти району отримали нагороди.

Не залишилися без нагород і представники нашого училища - викладач Казакова А.Л. та майстер виробничого навчання Баштирєв І.М. нагороджені Почесною Грамотою Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації.

Грамотами Голови Генічеської  районної ради за високий професіоналізм, багаторічну плідну працю, не байдуже і відповідальне виконання своїх обов’язків, наполегливість у досягненні поставлених цілей, формування інтелектуального, культурного та морального розвитку особистості, великий особистий внесок у практичну підготовку учнів і вихованців нагородили:

- Цабанюка Василя Олексійовича – майстра виробничого навчання  1 категорії;

- Гаркушу Вікторію Іванівну  – керівника гуртка художньої самодіяльності;

- Єрьоменко Олену Миколаївну  – шеф-кухаря училища;

- Прибильну Світлану Петрівну – коменданта гуртожитка;

- Семенову Тетяну Григорівну – майстра виробничого навчання, голову профспілкового комітету.

Вітаємо наших працівників з нагородами!!! Картинки по запросу гиф цветы

фото - пе6регляд

 

Здоров’я – найцінніший скарб людини

Похожее изображение27 вересня 2018 року, в рамках Місячника фізичної культури, в училищі була проведена виховна година «Здоров’я – найцінніший скарб людини», яку підготували учні групи № 20 разом з класним керівником Ніколаєнко О. М. та майстром виробничого навчання Скрипкою Н. А. Учні розповіли про негативний вплив алкоголю, тютюну, наркотичних виробів та інших чинників на здоров’я  людини та закликали всіх присутніх вести активний спосіб життя, займатися спортом та відмовитися від пагубних привичок.

Викладач фізичної культури Караманов А. Л. та керівник фізичного виховання Золотарьов С. М. підвели підсумки спортивних змагань присвячених Дню фізкультурника та нагородили кращих спортсменів училища Почесними грамотами та дипломами

фото - перегляд

 

Батьківські збори

Картинки по запросу батьківські збори15.09.201 року у актовій залі пройшли загальні батьківські збори.

Перед зборами, всіх батьків, в їдальні, майстри та учні пригощали чаєм та випічкою.

Розпочалися батьківські збори привітанням учнів, які продемонстрували батькам свої творчі здобутки.

Перед присутніми виступив директор училища Шведов Анатолій Іванович. Він підвів підсумки 2017 – 2018 навчального року та розповів про плани на новій рік. Анатолій Іванович зупинився на навчальному процесі, матеріально – технічній базі закладу, на нових професіях, на надходження коштів та їх використанні.

Батьківські збори продовжилися по групах на  яких були  розглянуті питання про навчання учнів, відвідування навчальних занять, роботі гуртків та спортивних секцій, дотримання внутрішнього  трудового розпорядку, виконання учнями наказів про заборону використання мобільних телефонів в училищі під час проходження навчальних занять та заборону тютюнокуріння в училищі, гуртожитку і  на прилеглій території.

Соціально - психологічна служба проінформувала батьків про особливості підліткового та юнацького віку, умови успішної взаємодії з дітьми та надали рекомендації щодо протидії торгівлі людьми та різноманітних форм прояву булінгу.

фото - перегляд

 

Тиждень Олімпійського руху

Картинки по запросу ÑÐ¿Ð¾Ñ€Ñ‚Фізкультура та спорт – це запорука гармонійного розвитку особистості, це здоров’я та змістовне дозвілля. Саме тому в нашому училищі велика роль надається   урокам  фізичного виховання   та участі в спортивних змаганнях міста та області.

В рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня, з метою сприяння розвитку Олімпійського руху, пропаганди серед учнівської молоді здорового способу життя, залучення її до занять фізичною культурою і спортом, учні нашого училища, 07 вересня 2018 року,  прийняли участь у святкуванні Дня фізичної культури і спорту, який був започаткований Указом Президента України від 29 червня 1994 року і відмічається у кожну другу суботу вересня.

Наші учні:  Бетін Сергій та Гриченко Артем були нагороджені Подяками за особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту від Начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Генічеської районної державної адміністрації.

А 12 вересня, на стадіоні «Будівельник», відбувся училищний  спортивно-масовий захід. Свято  відкрили викладач фізичної культури  Караманов А.Л. та майстер виробничого навчання, керівник фізичного виховання Золотарьов С.М. Вони побажали учням міцного здоров’я та нових спортивних успіхів. В  програмі заходу було: біг 60 м,     100 м,  500 м, 1000 м,  підтягування на перекладині,  штовхання гир, стрибки у довжину з розбігу, метання ядра. А в кінці свята відбулася товариська гра з футболу.

Учні  прийняли активну участь у змаганнях, мали нагоду обмінятися досвідом спортивних змагань та просто приємно і з користю поспілкуватися.

Саме спорту держава надає значну роль та має великі надії популяризувати серед населення здоровий спосіб життя. Влада переймається питаннями розвитку фізичної культури та спорту, адже це запорука здорової та прогресивної нації.

фото - перегляд

 

В Геническом районе завершились учения теробороны

В Геническом районе завершились 10-дневные тактические учения 197 батальона  124 бригады территориальной обороны Херсонщины.

Были отмечены те, кто помогал в обеспечении и обслуживании участников тактических учений. Особенно тепло бойцы отзывались о кухне, где все эти дни трудились мастера и студенты Генического ПТУ-27.

Учения окончены. Оружие и форма сданы на хранения. Личный состав батальона разъедется по домам и вернется к обычной мирной жизни до следующих учений.

фото - перегляд

 

День знань

Картинки по запросу день знань 2018Вересень  в Україні з давніх-давен не просто початок осені. Для мільйонів учнів, студентів, їхніх батьків, а також педагогів – це початок  навчального року у всіх навчальних закладах країни.

В цьому році святкова лінійка з нагоди першого дзвоника урочисто відбулася  в нашому навчальному закладі 3 вересня. Учнів, педагогів та всіх  працівників привітав директор училища Шведов Анатолій Іванович, якій побажав, щоб 2018 - 2019 навчальний рік був мирним і щасливим, багатим на нові ідеї та звершення.  Він нагородив преміями відмінників навчання, учнів, що досягли певних результатів у обласних конкурсах, спортивних змаганнях та художній самодіяльності.

В нашу дружну училищну родину влилися 107 учнів які виявили бажання навчатися в нашому училищі.

Свято підготувала керівник гуртка художньої самодіяльності Гаркуша В. І. а провели учениці групи № 30 Корсак Наталія та Рябенко Олена.

Традиційно новий навчальний рік розпочався з Першого уроку «Моя країна у співдружності європейських народів»

Нехай новий навчальний рік стане для кожного часом звершень і відкриттів. Навчайтесь та працюйте із задоволенням, використовуйте кожен день для підкорення вершин освіти, культури, спорту.

Гарного старту тобі, 2018-2019 навчальний рік!

фото - перегдяд

 

Фестиваль «Таврійська родина»

Картинки по запросу таврийська Ñ€Ð¾Ð´Ð¸Ð½Ð°Під час гала-концерту фестивалю «Таврійська родина» в Генічеську на площі Відродження працювала алея національних кухонь, де пригощали стравами і напоями різних національностей. Кухні готували сільські та селищні ради Генічеського району.

І звичайно, наше училище взяло участь в цьому заході.

Щоб покуштувати страви, потрібно було купити талон за 10 грн. І хоча смачною вуличної їжі була велика різноманітність, кухні спустошили буквально за півгодини.

фото - перегляд

 

Випуск - 2018

Картинки по запросу віпуск 2018

29 червня 2018 року в училищі відбувся випускний вечір. Цього разу дипломи кваліфікаційних робітників та атестатів про середню освіту отримали 43 учня груп № 40 та 41  за професією «Кухар. Кондитер». Групи випустили: майстри  виробничого навчання Чудакова Олена Олександрівна, Ігнатова Вікторія Анатоліївна, класні керівники Кір’яченко Надія Григорівна та Тяжлова Олена Євгенівна.

Традиційно, з вітальним словом та побажаннями професійного злету, добробуту та усіляких гараздів, до випускників звернувся директор училища Шведов А. І. Заступник директора з навчально-виробничої роботи Анікєєва О. М.  побажала молодим фахівцям, насамперед, характеру, твердості у прийнятті власних рішень.

Зворушливі слова лунали на адресу випускників від найрідніших людей - батьків. Крім успіхів у праці та кар'єрного поступу, вони побажали своїм дітям удачі в особистому житті і коханні.

Наших випускників привітали: заступник голови райдержадміністрації Бекірова Г. Р. та представник бази відпочинку «Райський сад»

Ми віримо, що життєва дорога наших вихованців буде широкою і прямою, доля подарує віру, надію, любов, щедро наділить вдячністю за професіоналізм, а щастя, успіх і злагода будуть їхніми незмінними супутниками назавжди. В добру путь!

фото - перегляд

 

Картинки по запросу шарі

 

На Херсонщині триває оптимізація мережі закладів освіти

Картинки по запросу На Херсонщині триває оптимізація мережі закладів освітиНа сьогодні професійна освіта  області потребує  системної  модернізації та має стати невід’ємною складовою сталого розвитку суспільства, що орієнтується на вимоги сучасної економіки та базується на постійній творчій праці, самовдосконаленні. На цьому наголосив заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Балонь під час наради керівників закладів професійної освіти, яка відбулася 21 червня на базі Новокаховського вищого професійного училища.

Зокрема, на заході розглядалися питання стосовно регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих кадрів та оптимізації мережі закладів професійної освіти.

Андрій Балонь також підкреслив, що саме регіональний підхід до формування кадрового робітничого потенціалу забезпечить відповідність освітніх пропозицій реальним потребам економіки, мобілізує інтелектуальні та матеріальні ресурси регіону.

У свою чергу директор Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації Євген Криницький презентував нову структуру  закладів професійної освіти.

«Державна політика у сфері освіти області в останні роки спрямована на реалізацію одного з основних стратегічних завдань -  подальший розвиток та оптимізацію мережі навчальних закладів відповідно до потреб населення, соціально-економічної та демографічної ситуації, у т.ч. шляхом відновлення мережі та розвитку варіативності дошкільних навчальних закладів, раціоналізації мережі загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів. Найближчим часом в області планується створити три потужних регіональних багатопрофільних центри та три професійних коледжі шляхом об’єднання діючих закладів професійної освіти», - резюмував Євген Криницький.

фото - перегляд

 

«Майстер року – 2018»

Картинки по запросу професія кухар13-14 червня 2018 року на базі ДНЗ «Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства» десять кращих майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти Херсонщини змагалися за почесне звання «Майстер року – 2018»  з  професії «Кухар».
Відповідно до регламенту конкурс складався з теоретичного і практичного  турів.  Теоретичний тур передбачав виконання тестових завдань з предметів професійно-теоретичної підготовки. У практичному турі конкурсанти виконували три завдання, які відповідають вимогам кухаря 5 кваліфікаційного розряду: приготування  гарячої  страви «Веллінгтон», десерту «Сирно-фруктовий», страв із переліку інгредієнтів «Чорного ящику».

Журі, до складу якого входили  знані  фахівці   ресторанного   господарства
м. Херсона,  ретельно стежили за якістю виконання конкурсних завдань, дотриманням  правил безпеки, санітарії та гігієни.

Наше училище на цьому конкурсі представляв майстер виробничого навчання Баштирєв Іван Миколайович, який показав свою майстерність, креативність, проникся атмосферою змагання
Тетяна Михайлівна  Холявко, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Херсонській області, нагороджуючи конкурсантів, зазначила, що всі вони є фахівцями своєї справи, та побажала їм невичерпної енергії, наснаги, творчих здобутків, удосконалення професійної майстерності.

фото - перегдляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены