русукр

Презентація методичних розробок

Похожее изображение30 травня, в методкабінеті відбулася презентація методичних розробок  класних керівників з патріотичного напрямку виховання учнів. Теми були різні:

-         Конституція – основа моєї держави;

-         Хай квітне моя Україна;

-         Україна – суверенна і незалежна держава»;

-         Україна – єдина! Україна - це ми! Та інші.

В ході презентації  кл. керівники обмінялись досвідом  з патріотичного виховання учнів.

фото - перегляд

 

Міжнародний день біорізноманіття

Картинки по запросу Міжнародний день біорізноманіття22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю Організацій Об’єднаних Націй у 2000 році на честь прийняття 22 травня 1992 року Конвенції про біорізноманіття. Темою цьогорічного міжнародного дня біорізноманіття є відзначення 25-річчя набрання чинності Конвенції про біорізноманіття.

Міжнародний день біорізноманіття це ще одна нагода звернути увагу владних структур та громадськості на проблему безповоротної втрати на Землі багатьох представників флори та фауни.

У нашому училищі був проведений круглий стіл: «Екологічні аспекти природокористування»,  на якому розглядалося питання збереження флори і фауни Азово-Сиваського національного парку.

фото - перегляд

 

Вітаємо з нагородою!

Картинки по запросу Міжнародний конкурс для вчителів загальноосвітніх закладів України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу».Науково-дослідний інститут українознавства проводив Міжнародний конкурс для вчителів загальноосвітніх закладів України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу».

В цьому конкурсі взяла участь викладач фізики та інформатики Шпак Ольга Олександрівна. У номінації «Авторський розвивальний урок з предметів фізико-математичного циклу на українознавчій основі» вона за свій урок з астрономії «Реактивний рух. Розвиток космонавтики. Внесок українських учених» посіла ІІ місце і  була нагороджена Дипломом Міжнародного конкурсу.

Вітаємо нашу Ольгу Олександрівну з цією нагородою!Картинки по запросу букет цветов

фото - перегляд

 

«Право на пам’ять»

Картинки по запросу депортація кримськотатарського Ð½Ð°ÑÐµÐ»ÐµÐ½Ð½ÑПід такою  назвою 17 травня 2018 року в училищі пройшов Урок пам’яті щодо трагічних подій, пов’язаних з депортацією з Криму кримських татар. Урок підготувала класний керівник Казакова А.Л. разом з учнями  групи № 24.

Учні ознайомилися з однією із самих трагічних сторінок в історії кримських татар – депортацією кримськотатарського населення, що розпочалася 18 травня 1944 року, з причинами та наслідками депортації. Вони побачили незламність духу кримськотатарського населення в боротьбі за право повернення на свою історичну батьківщину, що в умовах тоталітарної держави, якою був СРСР і в яку перетворюється Російська Федерація, неможливе дотримання прав та свобод ні окремої людини, ні народу в цілому, що сучасні події в Криму, а саме його анексія і проголошення частиною Російської Федерації, створюють можливість для так званої «добровільної» депортації кримських татар.

фото - перегляд

 

Наші учні взяли участь у навчанні Військово-Морських Сил України

Картинки по запросу українські морські піхотинциНа території нашого району  проходили навчання Військово-Морських Сил України. Особовий склад підрозділу морської піхоти ВМС ЗСУ під керівництвом командувача морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України генерал-майора Юрія Содоля. Командуючий запросив волонтерів, ветеранів АТО та учнів навчальних закладів Генічеського району на полігон, де вони ознайомилися з бойовою підготовкою українських морських піхотинців та їхніми навиками десантування з літака.

Громадська організація «Волонтер» та громадська організація «Ветеранів АТО Генічеського району та АР Крим» провели заходи з організації виїзду учнів з ВПУ-17, ПТУ-27 та медичного училища м. Генічеська для зустрічі з військовослужбовцями.

Наші учні повернулися з полігону у захваті від військової майстерності та особистих здібностей, які були продемонстровані нашими захисниками, та відчуттям повної захищеності. Запрошені на власні очі переконались, що українські морські піхотинці в змозі виконати будь-які бойові завдання поставлені перед ними.

фото - перегляд

 

У Генічеську відсвяткували 73 річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

Картинки по запросу 9 травня

9 травня ми згадуємо про тих, хто ціною власного життя захистив світ від нацизму та вшановуємо ветеранів, яких на жаль з кожним роком стає все менше і менше.

З квітами в руках, українською символікою та державними прапорами мешканці міста пройшли по центральним вулицям Генічеська до парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка. У колонні були представники різних поколінь військових, які  знають, що таке війна і зараз роблять все можливе для збереження незалежності і миру в Україні.

У парку мітинг – реквієм відкрив міський голова Олександр Тулупов, який привітав всіх зі святом і згадав про подвиг людей старшого покоління, які назавжди будуть для нас взірцем відваги, мужності та любові до рідного народу і України. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять героїв, які в різні роки віддали своє життя за незалежність та цілісність рідної країни.

Усі присутні не стримували сліз коли чули пісні народжені у часи Другої світової війни, які  своєю тематикою  хвилювали людські серця. Одну з цих пісень  виконала керівник гуртка художньої самодіяльності нашого училища Вікторія  Гаркуша.

Після мітингу всіх ветеранів запросили до польової кухні. Їх пригощали солдатською кашею, яку приготували майстри виробничого навчання. Обслуговували, ветеранів та всіх бажаючих відвідати кашу, учні нашого училища.

фото - перегляд

 

У Генічеському районі День пам'яті і Примирення відзначили легкоатлетичним кросом

Похожее изображение8 травня Україна, як і країни Європи, відзначає День пам'яті та Примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років.

ВГенічеську за ініціативою районної ради був організований легкоатлетичний крос «Пам'ять поколінь», в якому взяли участь близько 50 осіб.

Склад учасників був найрізноманітніший, як за віком, так і спортивній підготовці. А дистанція марафону (8,8 км), не злякала не тільки місцевих спортсменів, але і підприємців, громадських діячів, активістів, звичайних мешканців району і чиновників, включаючи голови райради Андрія Євстратова, голову Генічеської РДА Олександра Воробйова, керівника апаратом районної ради Сергія Коржового.

Від нашого училища у кросі приймали участь викладачі та майстри виробничого навчання: Казакова Анастасія Леонідівна, Золотарьов Сергій Миколайович, Бєлічко Ігор Олександрович, Максименко Олександр Петрович.

Крос стартував у Генічеську в парку Слави, а закінчився на Арабатській Стрілці біля меморіалу «Гармата», де у вересні 1941 року моряки-артилеристи 127-ї батареї Чорноморського флоту стримували німецькі війська, що рвалися в Крим.

На завершення учасники кросу, присутні ветерани і представники районної влади та Счастливцевскої сільської ради вшанували пам'ять загиблих у роки Другої Світової війни,поклали квіти до Пам'ятного знаку та скуштували смачний плов, яким пригощали наші майстри виробничого навчання Шаповалова Олена Петрівна та Скрипка Наталя Анатоліївна.

фото - перегляд

 

На Чонгарі відзначили День прикордонника

Картинки по запросу День прикордонникаВперше в цьому році, згідно з Указом Президента України, День прикордонника відзначався 30 квітня на честь 100-річчя прикордонної служби. Саме в цей день Українська Народна Республіка встановила кордони своєї держави.

З цієї нагоди у залі Чонгарського Будинку культури зібралися прикордонники двох відділів Бердянського загону Держприкордонслужби — «Генічеськ» та «Чонгар», ветерани прикордонної служби, військові, представники влади, жителі та молодь села, та учні групи № 24  разом з майстром виробничого навчання Золотарьовим Сергієм Миколайовичем, який приймав участь в АТО.

Кращі прикордонники були відзначені грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради. Також були оголошені подяки ветеранам, які в різні роки проходили службу в прикордонних військах.

Зі святом вітали голова Генічеської РДА Олександр Воробйов, його заступник Гульнара Бекірова, депутат райради Володимир Остапчук, Чонгарській сільський голова Галина Коваль, начальник відділу прикордонної служби «Генічеськ» підполковник Олексій Гетьман, голова громадської організації ветеранів-прикордонників Генічеського району Анатолій Харламов, начальник відділу культури РДА Вікторія Сухорукова, молодь села Чонгар.

фото - перегляд

 

День відкритих дверей

 

Картинки по запросу День відкритих дверей

Пройде зовсім небагато часу і учням 9, 11 класів доведеться вибирати свій шлях у житті.

Цей шлях починається з перехрестя, від якого розходяться не 3, як в казці, а 50 тис. доріг – саме стільки зараз існує професій. І дуже важливо не помилитися у виборі шляху. Адже від цього вибору залежить дуже багато: і матеріальний достаток, і коло спілкування, і інтереси, і щастя в житті. Недарма кажуть, що обираючи професію, людина вибирає свою долю.

Профорієнтація - це не робота одного дня. З початку року до середини квітня майстри в/н та викладачі училища відвідали школи міста, Генічеського, Новотроїцького та Іванівського районів, за якими вони були закріплені, з метою реклами нашого навчального закладу та запрошення учнів на навчання.

03 травня 2018 року в училищі пройшов  День відкритих дверей.  Сто  двадцять випускники 9, 11 класів шкіл  міста та району мали можливість побувати у  нашому навчальному закладі, ознайомитись із матеріально - технічною базою.

В актовій залі учні училища, під керівництвом Гаркуши В.І., презентували  професії, за якими буде здійснюватися  набір на 2018 – 2019 навчальний рік та щиро запросили випускників на навчання. Був  показаний відеоролик про історію та сучасне існування нашого навчального закладу.

Перед присутніми виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Анікєєва О.М., яка розповіла про життя училища, участь у районних та обласних конкурсах, про перевагу наших професій, які  є конкурентоспроможні на ринку праці.

Майстри  виробничого навчання Семенова Т.Г., Соловйова О.В., Ігнатова В.А, Чудакова О.О. провели екскурсію  навчальним закладом.  Учні   відвідали  кабінети, лабораторії та майстерні в  яких вони познайомилися з навчальною базою. Після екскурсії,  учнів пригостили чаєм та випічкою.

День відкритих дверей дає можливість краще зрозуміти, яким буде навчання в училищі та зробити правильний вибір. Багато учнів, які відвідали училище, були зацікавлені професіями та виявили бажання прийти вчитися в наше училище.

фото - перегляд

 

Весна в училище

Картинки по запросу веснафото - перегляд

 

 

 

 

 

 

МОЯ КРАЇНА – УКРАЇНА

 

32 річниця Чорнобильській трагедії

Картинки по запросу Чорнобильської трагедії.26 квітня 2018 року виповнилося 32 роки Чорнобильської трагедії. Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.

В училищі пройшов Урок пам’яті «Чорнобильська катастрофа – причини та наслідки», який підготувала та провела викладач хімії та біології Стрюкова К. О.

фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены