русукр

Атестація педагогічних працівників

Педагог має право вчити і навчати

до тих пір, доки навчається сам.

Картинки по запросу педагог клипартАтестація педагогічних працівників – це оцінка їх професійної діяльності . Це важливий крок на шляху ліквідування «порівняння» у заробітній платні педагогічної праці, що закладає основу об’єктивної оцінки професіоналізму педагога, його реального внеску у навчально-виховний  процес.

14 березня, в методкабінеті  училища відбулося засідання атестаційної комісії, де були заслухані характеристики та повідомлення педагогів про свою роботу, про досягнуті успіхи. Також були представлені презентації електронних портфоліо. За підсумками засідання 11 педагогів підтвердили раніше встановлені категорії та розряди, а двом  педагогам встановили категорію «спеціаліст ІІ категорії».

Вітаємо наших педагогів з успішним проходженням атестації.

Наступним етапом буде атестація при обласному управлінні на підтвердження раніше встановлених «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Майстер І категорії»

фото - перегляд

 

Ти завжди в серцях людей, Тарасе!

Картинки по запросу день народження тараса шевченкаЩороку в березневі дні все свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка, який став символом України - Тараса Григоровича Шевченка. Першорядним завданням сьогодні є спрямування навчально-виховного процесу на вивчення молоддю ХХІ століття  невмирущого і незгасного слова Тараса Шевченка – батька української нації. У його словах показана нам далека-далека дорога для нашої майбутності. Ми маємо глибоко і досконало вивчити творчість Кобзаря, вчитуватись у  його слова, шукати  дороги, йти нею, щоб щастям і миром пломенилась наша ненька - Україна.

З метою гідного відзначення 203 річниці від дня народження великого поета і мислителя, підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря 09 березня 2017 року учні училища зібралися в актовій залі на виховну годину: «Ти завжди в серцях людей, Тарасе!», щоб вклонитися великому українському поетові, мислителю, пророку національного відродження в Україні –    Т. Г. Шевченку, який став славою і гордістю українського народу, заповітною думою, його безсмертною піснею.

Гуртківці підготували   музично - літературну композицію. Присутні переглянули документальні фільми : «Обличчя української історії. Тарас Шевченко» та « Жінки Тараса Шевченка». Зі сцени звучали вірші поета у виконанні  Сємєлєтової Карини та Казнавецького Богдана.

фото - перегляд

 

Свято для милих жінок

Картинки по запросу 8 березняВ перші дні довогоочікуваної весни ми з нетерпінням чекаємо радісного світлого свята 8 березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

7 березня в актовій залі училища пройшло свято «Жінка. Весна. Кохання.».  Всіх жінок та дівчат привітала виконуюча обов’язки директора заступник директора з навчально-виробничої роботи Анікєєва Олена Михайлівна.

Учні підготували різноманітні номери художньої самодіяльності.

8 березня – це не просто свято пробудження від зимового сну Жінки-природи , це й день народження усіх наших мрій та сподівань на майбутнє, і, звичайно, свято всіх представниць слабкої, але такої прекрасної половини людства.

фото - перегляд

 

Акція «Серце до серця»

Картинки по запросу Серце до серцяДо учнівського та педагогічного колективів училища звернувся Генічеський районний центр соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді з пропозицією  прийняти участь у VІІ акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» по збиранню коштів для дітей хворих на цукровий діабет.

Учні та працівники училища відгукнулися на цю пропозицію і прийняли участь у зборі коштів для хворих дітей. Нехай кожна дитина України буде здоровою.

фото - перегляд

 

Зустріч з представниками ювенальної превенції та соціальної служби

Картинки по запросу безопасный интернет01.03. та 02.03.2017 р. в училищі

проведено круглий стіл з питань

безпеки перебування дітей та

підлітків  в мережі Інтернет  на тему:

«Я в соціальній мережі. Безпека дітей

в Інтернеті.»

В заході прийняли участь старший

інспектор з ювенальної превенції

Генічеського ВП ГУНП Херсонської обл.

Чілікін С.М., провідний спеціаліст

районного центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді Сивак О. О.

та психолог Протасевич Л. О.Практичний психолог училища Усенко А.І.

надала поради учням щодо безпечного перебування дітей та підлітків в мережі Інтернет.

фото - перегляд

 

свято «Масляна 2017».

Картинки по запросу маслянаЗа традицією, в останню неділю перед Великим постом, в Україні святкують Масляну, що символізує проводи зими та зустріч із весною. Це свято стало традиційним для нашого колективу.

25 лютого, у селі Щасливцеве, а 26 лютого, у місті Генічеську, на площі Відродження, відбулось свято «Масляна 2017».

У цих  заходах приймали участь наші учні та педагогічний колектив. Було виготовлено три тисячі млинців та три тисячі вареників з капустою і картоплею. Крім того кондитерський цех підготував смачну випічку.

Святковий настрій був присутній у кожного, хто завітав на ці свята. Гості  приймали активну участь у різних конкурсах та куштували безкоштовні млинці.

Щасливцевська сільська рада висловила велику подяку директору нашого училища Шведову Анатолію Івановичу, колективу та учням за дуже смачні млинці та вареники.

фото - перегляд

 

Номан Челебіджіхан

Похожее изображениеНоман Челебіджіхан — кримськотатарський політичний і державний діяч. Один з організаторів першого Курултаю, перший голова уряду проголошеної в 1917 році Кримської народної республіки, перший муфтіймусульман КримуЛитвиПольщі і Білорусі.

Слова його вірша  «Ant etkenmen!» («Я присягнувся!») стали національним гімном кримських татар.

23 лютого 2017 року в училищі пройшов захід  присвячений Дню пам’яті Номана Челебіджіхана, який підготувала Гаркуша Вікторія Іванівна, а провели учень групи № 16 Казнавецький Богдан та учениця групи № 18 Неметула Емілія.

На заході виступили: імам Аджи Усеїн Тохлу, начальник відділу організаційної роботи з питань внутрішньої політики апарату РДА Шворак Світлана Павлівна, член Меджлісу кримськотатарського народу Херсонської області Сулейманов Абмєджит Мамбатович, голова Генічеського районного центру розвитку освіти та культури кримських татар «Дернек» Мустафаєва Ніяра Талятівна.

Педагогічний та учнівський колективи висловлюють подяку  Меджлісу кримськотатарського народу за придбання сучасної техніки та обладнання для навчання учнів в кабінетах та лабораторіях.

фото - перегляд

 

свято "Душа ти моя - Масляна"

Картинки по запросу масляна

Картинки по запросу маслянаМасляна  – давньослов’янське свято на честь весняного пробудження природи. Це останній  тиждень перед Великим Постом. Так звана Сирна седмиця. Цей період треба провести у доброму спілкуванні  з ближніми, рідними, пробачити образи.

22 лютого 2017 року в училищі святкували Масляну.  Водили  хороводи, співали пісні, проводилися  конкурси, спортивні змагання. Підготувала та провела це свято керівник художньої самодіяльності Суворова Світлана Миколаївна з фольклорним колективом.

фото - перегляд

 

ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Картинки по запросу небесна сотняСьогодні вся країна схиляє голову перед героями України, які загинули на Майдані під час кривавих сутичок у Києві. Вони поклали своє життя на вівтар справедливості і свободи, виборюючи гідне майбутнє для українського народу.

Указом Президента України від 20 лютого в країні відзначають День Героїв Небесної Сотні на честь загиблих під час Революції Гідності.

Юні хлопці, чоловіки та жінки вже ніколи не повернуться додому, не обіймуть близьких, не посміхнуться друзям. Сумно і боляче. Хто б міг подумати, що в 21 столітті, після всього, що пережила наша держава, все повториться знову. Схоже, людство не квапиться вчитись на своїх помилках…

20 лютого 2017 року в Генічеську на майданчику Державності зібралися сотні генічан, щоб вшанувати пам'ять убитих і замучених Героїв. Педагогічний і учнівський колективи  взяли  участь у мітингу – реквіємі «Герої не вмирають» до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Болем і скорботою були пронизані і сам захід в пам'ять про загиблих учасників акції протесту, і виступи перших осіб міста та району. Наприкінці заходу присутні пов'язали патріотичні квіти до символічної Стіни пам'яті Героїв Небесної Сотні.

В усіх навчальних групах пройшли години спілкування, присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні.

21 лютого 2017 року в бібліотеці училища пройшов виховний захід для мешканців гуртожитку «Героями не народжуються, ними стають», який підготувала та провела бібліотекар Баранова Тамара Антонівна. Також була створена тематична експозиція «Пам’ятаймо».

фото - перегляд

 

Мово моя українська – батьківська, материнська

Картинки по запросу Мово моя українська«Мова - втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її. Борімося за красу мови, за правильність мови, за приступність мови, за багатство мови…»

М.Рильський

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.

До відзначення Міжнародного Дня рідно мови долучилася всі учні училища. З метою глибокої поваги та пошани до рідної мови було проведено свято-презентацію на тему «Вертайсь, рідна мово, у серце народу», де  учні ознайомилися з історією свята рідно мови, з поняттями «слово» та «мова». Цей захід розширив кругозір усіх учасників. Він відкрив багато барвний світ рідної мови – своєї рідної для кожного народу й для кожного з нас. Адже визнання та пошана всіх мов є ключем до збереження минулого. Учні наголосили на тому, що мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить.

З метою формування в учнів здатності до мовної обізнаності, удосконалення мовленнєвих здібностей та з метою виховання патріотизму, гордості за свою Батьківщину гуртківці оформили книжкову виставку «Відгомін барвистої мови» та випустили святкову тематичну газету «Мово моя українська – батьківська, материнська».

фото - перегляд

 

Конкурс «Класний керівник – 2017»

Картинки по запросу класный класный керівник13 лютого 2017 року в училищі відбувся І (училищний) тур обласного конкурсу педагогічної майстерності «Класний керівник року». Конкурс проводився з метою сприяння зростанню престижності звання класного керівника, його ролі і статусу як компетентного педагога ХХІ століття, виявлення досвіду кращих класних керівників навчальних груп, які у практичній роботі ефективно використовують різноманітні форми і методи виховної роботи. В конкурсі прийняли участь 11 класних керівників.

Учасники конкурсу надали журі опис виховної системи у групі з повним  розкриттям її компонентів, опис власного педагогічного досвіду, у якому  розкривались  авторські ідеї,  презентація  педагогічного досвіду, розробки  виховних заходів, фотоматеріали.

Журі вирішило: на ІІ (відбірковий) тур, направити конкурсну роботу класного керівника групи № 11 Шпак Ольги Олександрівни. Матеріали будуть розглядатися в НМЦ ПТО у Херсонській області і десять кандидатів приймуть участь у практичному турі.

Бажаємо Ользі Олександрівні успіхів. Ми в Вас віримо!

фото - прегляд


 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены