русукр

13 січня - Меланки, Щедрий вечір

Картинки по запросу меланка«Меланка».

Цей день

зобов’язаний

назвою святій

Меланії, день

пам’яті якої за

церковним

календарем

припадає

на 13 січня.

За давньою

традицією хлопці

вибирали з-поміж

себе найкращого витівника, перевдягали його в жіночі лахмути,

і він виконував роль Меланки.

Крім того, добирали ще й інших

персонажів: цигана, ведмедя, журавля, козу тощо.

Заходячи в оселю, хлопчача ватага робила гармидер.

Особливою непосидючістю відзначалася Меланка — вона

розкидала сміття, заглядала в мисник, щоб відшукати глечик

з молоком і помазати ним припічок, а тому хазяї заздалегідь

приховували всяке господарське начиння. Щедрівники у цей

час приспівували.

Обдарувавши міхоношу, господарі запрошували хлопців

до столу. Крім парубочих, цього вечора ходили й дівочі Меланки.

фото - перегляд

 

Зустріч з представником районної соціальної служби

Картинки по запросу Питання безпечної міграції та працевлаштування12 січня 2017 року в професійно – технічному  училищі № 27 м. Генічеська відбулась зустріч  учнів  з представником районної соціальної служби у справах сім’ї, дітей та молоді м. Генічеська Бойко А. Ю. на тему:

«Питання безпечної міграції та працевлаштування».

Метою зустрічі  було:  ознайомити учнів з особливостями проявів торгівлі людьми в Україні; сприяти усвідомленню соціальних ризиків таких дій як: поїздка за кордон з метою працевлаштування, навчання, шлюбу; легальне та нелегальне перебування в іншій країні.

Учням було цікаво слухати виступ і вони задавали багато питань.

Під час зустрічі було розповсюджено інформаційні буклети з даної тематики.

фото - перегляд

 

Фоторепортаж "Зимовий Генічеськ"

Картинки по запросу зимушкаЦьогорічна зима не лише засмучує нас тяжкими погодними умовами, але й радує нас снігом та морозом, перетворюючи все навколишнє у справжню казку.

 

фото - перегляд

 

Вчасно попередити – значить врятувати.

Картинки по запросу стоп наркотикамСьогодні ситуація з вживанням наркотиків серед молоді в Україні дуже складна. Найбільш простим і дешевим способом зупинити ріст наркоманії є профілактика. З цією метою у професійно-технічному училищі №27 м. Генічеська пройшла акція «Я кажу наркотикам НІ!». Завдання яке ми перед собою ставили – надати учням ту інформацію про наркотики, яка допоможе їм прийняти правильне рішення і взяти відповідальність за своє життя.

У рамках акції було проведено ряд профілактичних заходів щодо попередження шкідливих звичок серед учнів училища. Соціальним педагогом проведена година спілкування «Беру долю в свої руки», під час якої учням надана інформація про масштабність розповсюдження наркоманії, її вплив на життя людини, про необхідність вчитись цінувати своє здоров’я, займатися спортом та робити своє життя насиченим та цікавим.

У ході акції учні переглянули відео лекцію відомого українського лектора Марини Грибанової «Правда про наркотики», взяли участь у виготовленні стіннівок «Молодість та здоров’я» та розповсюдили інформаційні буклети. Усі учасники акції отримали можливість сказати своє «Ні наркотикам» і залишити свої мрії та побажання на плакаті.

Учні відвідали бібліотеку училища, де була організована виставка літератури для підлітків. Бібліотекар презентувала книгу чеського соціолога Іржі Томана «Як удосконалювати самого себе», в якій надані практичні поради щодо розвитку кожною людиною своїх розумових, фізичних та духовних здібностей.

З метою визначення рівня усвідомленості учнями відповідальності за власне здоров’я психологічною службою було проведено анкетування молоді «Молодь і суспільно-небезпечні узалежнення».

 

фото - перегляд

 

Підсумки декади кулінарії

Картинки по запросу гифи смачногоВ училищі в листопаді – грудні

традиційно пройшла декада

кулінарії, яка виявила кращих

учнів з професій «Кухар»

та «Кондитер».

Під час декади проходили

заходи, які охоплювали різни

види діяльності: конкурси

професійної майстерності

серед учнів, майстер - клас

«Приготування мафінів»,

презентації страв

«Я пропоную…», конкурс

стіннівок, показові уроки

теоретичного та виробничого

навчання.

Підсумком декади стала виставка

кулінарних виробів учнів.

Майбутні кухари-кондитери проявили

зацікавленість до обраної професії,

творчу уяву, ініціативність, активність.

В проведенні декади кулінарії, за підтримки директора училища

Шведова А.І., активну участь

приймали учні груп за професією «Кухар. Кондитер»,

викладачі спецдисциплін та майстри виробничого навчання,.

фото - перегляд

 

Конкурс «Альтернативна ялинка»

12 грудня 2016 року в училищі пройшов конкурс «Альтернативна ялинка»,  метою якого є розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді; формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну тематику; сприяють розвитку альтернативного мистецтва в Україні.

У виставці-конкурсі приймали участь ялинки зроблені з різних  матеріалів:  паперу, прикрас, шишок, тканини, макаронних виробів, одноразових ложок та виделок тощо. У виставці приймали участь всі навчальні групи. Найкращі роботи будуть відправлені на обласну виставку Альтернативних ялинок.

Дякуємо всім хто приймав участь за креативність, винахідливість, терпіння і фантазію.

фото - перегляд

 

Попередження торгівлі людьми

Протягом жовтня – листопада 2016 року в професійно – технічному училищі №27 м. Генічеська у гуртожитку для дівчат  та юнаків пройшли тренінги (в рамках Програми протидії торгівлі людьми Представництва МОМ в Україні) «Безпечне працевлаштування. Запобігання торгівлі людьми»

Метою тренінгу було: активізувати знання учасників про сутність соціальної проблеми торгівлі людьми; ознайомити з особливостями проявів торгівлі людьми в Україні; сприяти усвідомленню соціальних ризиків таких дій як: поїздка за кордон з метою працевлаштування, навчання, шлюбу; легальне та нелегальне перебування в іншій країні.

Тренінг підготували і провели практичний психолог Усенко А.І. та керівник театрального гуртка Гаркуша В.І.

фото - перегляд

 

Психолого - педагогічний консиліум

07 грудня 2016 року в училищі був проведений психолого - педагогічний консиліум по адаптації першокурсників до нових умов навчання. Заступник директора з навчально – виховної роботи Дейнега О. В. проінформувала присутніх про навчальні досягнення першокурсників за курс неповної середньої школи. Класні керівники Сідлак Е. Ш., Шпак О. О., Казакова А. Л. і майстри виробничого навчання першого курсу Саликіна Л. І., Баштирєв І. М., Золотарьов С. М. охарактеризували новоприбулих учнів та їх взаємини у групі. Медична сестра Сілюкова Н. М., на основі медичних довідок, доповіла про стан здоров’я учні. Вихователі гуртожиткуГребеннікова Л. В. та Казакова А. Л. надали інформацію про зайнятість учнів у позаурочний час. При підведенні підсумків практичний психолог Усенко А. І. та соціальний педагог Ігнатюк Л. М. надали рекомендації та практичні поради для роботи з учнями першого курсу, щоб уникнути дезадаптації

фото - перегляд

 

Святковий захід до Дня Збройних сил України

6 грудня 2016 року на базі нашого училища пройшов святковий захід до 25-річчя Збройних сил України. Це загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило на всенародну повагу й шану від офіційних державних структур усіх рівнів. Цей день приурочений до дати прийняття закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го про Збройні сили України. Свято мужності та відваги розпочали вшануванням пам’яті загиблих солдатів хвилиною мовчання. На заході виступили Голова Генічеської районної держадміністрації Воробйов О. С., заступник голови Генічеської райради Краєвой В. І., міський голова Тулупов О. В. та представники військових частин, які несуть службу у Генічеському районі. Директор нашого училища Шведов А. І. був нагороджений Почесною грамотою голови районної державної адміністрації за активну громадську позицію, вагомий внесок в організацію волонтерського руху, надання безкорисливої добровільної допомоги та з нагоди святкування Всесвітнього дня волонтерів. Концертну програму підготували: Народний вокальний чоловічій ансамбль «Козацька воля» та жіночий вокальний ансамбль «Кам’янчаночка». Після концерту військовослужбовці 34 мотопіхотного батальйонна підготували та пригостили усіх бажаючих солдатською кашею та гарячим чаєм


фото - перегляд

 

Вітаємо переможців!

29 листопада 2016 року в спортивній залі ВПУ №17 проводилися зональні змагання обласної Спартакіади серед команд професійно-технічних навчальних закладів Херсонщини з баскетболу. Змагалися команди  юнаків та дівчат. В змаганнях  брали участь команди  ВПУ №17, ПТУ №27, ПТУ №23 та Іванівського аграрного ліцею. Команда юнаків  виборола друге місце. А команда дівчат одержала впевнену перемогу над своїми суперниками і  виборола І місце. За училище виступали: Тімченко Ольга – капітан команди, учениця гр. № 40, учениця гр. № 18 Березюк Юлія, учениця гр. № 41 Волошко Анастасія, учениця гр. № 21 Чеботарьова Яна, учениці гр. № 11 Балабон Юлія, Олексюк Еріка, Шебанова Валерія. Команди підготувала до змагань викладач фізичної культури Левченко Марія Володимирівна.

Переможці  була нагороджена Грамотами та грошовою премією.

Вітаємо команду дівчат училища з  І місцем, бажаємо міцного здоров'я і подальших перемог.  Так тримати!

фото - перегляд

 

Міжнародний день боротьби зі СНІДом

01 грудня 2016 року у Міжнародний день боротьби зі СНІДом у професійно-технічному училищі №27 м. Генічеська пройша зустріч зі спеціалістами Генічеського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сіваком Олександром Олександровичем та Бойко Анною Юр’ївною. Учні прослухали лекцію «Міфи та реальність про ВІЛ-інфекцію/СНІД».

Хвороба з назвою СНІД прогресує щороку та забирає життя мільйонів людей. Для СНІДу не існує перешкод, він однаково вражає чоловіків, жінок і дітей. На планеті 40 мільйонів людей на сьогоднішній день інфіковані ВІЛ. Дуже важливо знати, як передається ВІЛ, і як від нього захиститися.

Зустріч пройшла у теплій, невимушеній атмосфері. Сподіваємося, що отримана інформація буде допомагати учням приймати життєво важливі рішення.

На заході розповсюдили ряд поліграфічних матеріалів про здоровий спосіб життя, профілактику ВІЛ/СНІД, інфекцій, що передаються статевим шляхом та способи контрацепції.

фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены