русукр

День Соборності

22 січня, незважаючи на непогоду, в Генічеську відзначили День Соборності України, на якому були присутні керівники міста та району, представники закладів, громадських організацій та політичних партій, молодь, мешканці району.

Присутні утворили  живий ланцюг, та розтягнувши 250-метрову патріотичну стрічку, пройшли центром міста до районного Будинку культури, де відбувся урочистий захід.

Педагогічний колектив та учні училища прийняли участь у заходах до Дня Соборності України.

Під час заходу для лікування бійців АТО в Херсонському обласному шпиталі інвалідів та ветеранів війни було зібрано 4 200 грн.

фото - перегляд

 

Зустріч з представниками районного військового комісаріату

Картинки по запросу військовий комісаріат14 грудня 2017 року о 8.00 в актовій залі училища відбулася зустріч з представниками районного військового комісаріату, капітаном збройних сил України, учасником бойових дій АТО Приходько Р. Г. та Скориком М. Й.   В ході бесіди учні отримали вичерпні відповіді на хвилюючі запитання, а також поспілкувалися в індивідуальній формі. Учні відзначили, що такі просвітницькі зустрічі є дуже корисними та інформативними для сучасної молоді.

 

фото - перегляд

 

Виступ творчого об’єднання «Ветеран»

Картинки по запросу музыкаГордість нашого району і окрасою чисельних заходів що проходять у місті є безперечно творче об’єднання  «Ветеран» Генічеського будинку культури художнім керівником якого є самодіяльний поет та композитор Рябков Микола Олександрович.

Вже стало традицією, щороку, запрошувати на зустріч з педагогічним та учнівським колективами училища міський хор ветеранів. У колективі зібралися однодумці – люди, чиє життя було і залишається для прийдешніх поколінь  взірцем. Тому кожна зустріч для них та для нас  – справжнє свято.

14 грудня в училище завітали щирі, добрі, ввічливі люди, яких приємно і почесно слухати.

 

 

Учні та працівники училища  із захопленням слухали майстерне виконання давно знайомих та нових пісень. Кожен виступ супроводжувався бурхливими оплесками та оваціями.

Такі зустрічі єднають покоління.

Директор училища Шведов А. І. щиро подякував колективу за подаровані хвилини задоволення від почутих пісень.

Чекаємо нових зустрічей!

фото - перегляд

 

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно

Картинки по запросу Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно

14 грудня, в училище завітав Мандрівний міжнародний фестиваль

документального кіно про права людини Docudays UA.

Учні   подивилися зворушливу історію про дорослішання з програми фестивалю DOCU/ЮНІСТЬ. «Dixie Land» фільм Романа Бондарчука про дивовижний дитячий джаз-бенд на березі Чорного моря. Цього літа стрічка отримала нагороду на Одеському кінофестивалі-2017 як найкращий український повнометражний фільм.

«Dixie Land» - хвилі Чорного моря розбиваються об пірс, сонце яскраве і небо блакитне. Дитячий оркестр Dixieland виконує марш. Учитель слухає. Здається, щастя триватиме вічно. Але дорослішання - невідворотнє. Раптом виявляється, що учитель - смертний, а в друга - свої плани на життя. Медалі й оркестрові інструменти виблискують на сонці, але кожна дитина має свою долю – з музикою чи без неї.

Перед початком фільму з вступним словом виступила Олена Старюк регіональний партнер Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

фото - перегляд

 

Психолого – педагогічний консиліум

Похожее изображение13 грудня 2017 року в училищі був проведений психолого – педагогічний консиліум по учням групи № 35, ІІІ курсу навчання.  Медична  сестра Сілюкова Н. М., на основі  медичних довідок доповіла про стан здоров’я учнів, класний керівник Стрюкова К. О.   та  майстер виробничого навчання Максименко О. П.  охарактеризували учнів, їх взаємини у групі, вихователь гуртожитку Гребеннікова Л. В. доповіла про зайнятість учнів у позаурочний час. При підведенні підсумків практичний психолог Усенко А. І. та соціальний педагог Ігнатюк Л. М. надали рекомендації та практичні поради у роботі з учнями щоб поліпшити відвідування занять.

фото - перегляд

 

Всеукраїнський тиждень права

Картинки по запросу Всеукраїнський тиждень права10 грудня 1948 року Організація Об'єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини, що проголошує права людини і громадянина. У Декларації заявлено також, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їх особистих відмінностей і від різниці в політичних системах їх країн.

Необхідність організації правового виховання учнівської молоді зумовлена розбудовою Української держави, існування якої немислиме без відповідного рівня правової культури її громадян, інтенсивною трансформацією правової системи, необхідністю подолання правового нігілізму та правової неграмотності.

З 04 по 08 грудня 2017 року в училищі проводився Всеукраїнський тиждень права. Педагогічний колектив й орган учнівського самоврядування намагалися зробити все для того, щоб тиждень видався цікавим і змістовним. Протягом тижня були проведені: круглий  стіл «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», в бібліотеці організована книжкова виставка на правову тематику «Закон і права для всіх єдині», соціальний педагог та практичний психолог провели анкетування учнів «Молодь та протиправна поведінка»,  класні керівники та майстри виробничого навчання провели бесіди з учнями на тему: «Права та обов’язки  людини», для учнів І – ІІ-х курсів проведена гра «Адміністративні справи», для учнів ІІІ – ІV-х курсів був проведений правовий «Брейн Ринг».

07 грудня 2017 року викладач  предмета «Правознавство» Кирилов О. Ю. провів Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Всеукраїнський тиждень права виявився інформаційним, змістовним, динамічним. Учні отримали багато нових знань з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті. Адже обізнаність у питаннях прав робить наше життя більш комфортним та захищеним, а нам надає упевненості в собі.

фото - перегляд

 

День Збройних сил України

Картинки по запросу День Збройних сил України

6 грудня відзначається День Збройних Сил України - це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.

До 26 річниці Збройних сил України в училищі пройшли групові години спілкування.  Для учнів перших курсів, в бібліотеці, був проведений урок мужності «На стражі миру», який підготували: викладач предмету «Захист Вітчизни» Кирилов О. Ю. та учень групи № 26 Казнавецький Богдан. Бібліотекар Баранова Т. А. підготувала виставку «Рідна наша армія».

Також, в цей день, учні та майстри виробничого навчання випекли солодощі і передали через волонтерів в військову частину, яка дислокується на території міста.

фото - перегляд

 

Всесвітній день волонтера

Картинки по запросу Всесвітній день волонтера5 грудня відзначається Всесвітній день волонтера.

До училища в цей день завітали волонтери міста: депутат районної ради Довгань В. В. та депутат міської ради Галько О. С. Вони привітали увесь педагогічний та учнівський колектив з цим святом, і вручили директору училища Шведову А. І. Подяку від командира військової частини А2802 полковника  Д. Є. Делятицького та Грамоту від начальника Бердянського прикордонного загону полковника О. Мартинюка за  систематичну благодійну допомогу, сумлінну працю, високий професіоналізм, за патріотичне виховання молодого покоління.

Гості  побажали  процвітання училищу та виразили надію на подальшу дружбу та допомогу з волонтерами та військовослужбовцями.

фото - перегляд

 

Акція «Знати, щоб жити»

Картинки по запросу Ми проти СНІДу! Але ми з тими, кому потрібна наша допомога!Сьогодні Україна займає одне з перших місць серед країн Європи за кількістю ВІЛ-позитивних осіб. Щороку, 1 грудня, світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У всьому світі цього дня говорять про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. СНІД – одна із найтрагічніших проблем, з якою зіткнулось людство. Щоб уберегтись, потрібно знати багато про СНІД – про  шляхи зараження, розвиток і клінічні прояви хвороби, лікування, профілактику, життя поряд з інфікованими та хворими.

1 грудня 2017 року психологічна служба училища провела акцію «Знати, щоб жити». Головна мета акції  - привернення уваги молоді до небезпеки поширення ВІЛ/СНІДу, орієнтація учнів на здоровий спосіб життя, формування відповідальної поведінки. Під час проведення акції юнаки та дівчата  переглянули слайд-шоу «Не дай СНІДу шанс», тематичні відео сюжети,  прийняли участь у інтерактивних вправах «Ситуації, в яких ми ризикуємо», «Складання пам’ятки безпеки».

На заході була присутня провідний фахівець соціального захисту  Генічеського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кришталь Г. А.. Вона ознайомила учнів із статистикою захворювання на СНІД в Україні, куди слід звертатися для обстеження на ВІЛ, надала «телефони довіри» гарячих ліній з питань ВІЛ/СНІДу. Учні отримали інформаційні буклети.

Сподіваємось, що  багато хто з присутніх  задумається над проблемою, про яку б’є на сполох усе людство.

Лейтмотивом акції став девіз молоді: «Ми проти СНІДу! Але ми з тими, кому потрібна наша допомога!».

фото - перегляд

 

Змагання з волейболу

Картинки по запросу волейбол гиф29 листопада 2017 року в спортивній залі ВПУ №17 проводилася обласна Спартакіада серед команд професійно-технічних навчальних закладів Херсонщини з волейболу в зоні № 3, до якої відносяться ВПУ №17, ПТУ №27, ПТУ №23.

Змагання  пройшли  в  теплій, дружній  атмосфері,  усі команди учасників завзято змагалися за призові місця. Команди юнаків та дівчат нашого училища посіли друге місце.   Наші волейболісти зробили все можливе, але не змогли обіграти команди ВПУ № 17.

Побажаємо нашим спортсменам бути більш стараннішими та наполегливішими в змаганнях!

фото - перегляд

 

Акція «16 днів Активізму проти гендерного обумовленого насильства»

Картинки по запросу 16 днів Активізму проти гендерного обумовленого насильстваЗ 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить Всеукраїнська акція «16 днів Активізму проти гендерного обумовленого насильства».

Кампанія була започаткована активістами першого Інституту жіночого глобального лідерства в 1991 році і щороку координується Центром жіночого Глобального Лідерства. Вона використовується як організаційна стратегія для окремих осіб та організацій у всьому світі, щоб закликати до ліквідації насильства щодо жінок та дівчат.

Учні нашого училища 30 листопада 2017 року взяли участь у Всеукраїнській акції «16 днів Активізму проти гендерного обумовленого насильства». Вони роздавали  інформаційні буклети учням училища та мешканцям мікрорайону.

Основною метою акції стало: привернення уваги громадськості до актуальної проблеми подолання насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація громади до проблем попередження насильства в сім’ї та захисту.

фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены