русукр

Обласний конкурс «Наша земля – Україна»

26 листопада 2016 року на базі Херсонської гімназії № 3 Херсонський державний будинок художньої творчості провів щорічний обласний конкурс майстрів художнього читання «Наша земля – Україна» серед дітей та учнівської молоді. Наше училище представляли учениці групи № 20 Прокопенко Діана та Мухтеремова Ельмаз. Дівчата читали вірші   С. Василенко, Я. Гаяна та В. Баранова.  Підготувала читців керівник театрального гуртка Гаркуша Вікторія Іванівна.

За підсумками журі Мутеремова Ельмаз посіла ІІІ місце і була нагороджена Дипломом за виконання вірша В. Баранова «До українців».

Вітаємо Ельмаз та бажаємо наступних перемог!

фото - перегляд

 

Обласний конкурс «Учень року»

30 листопада 2016 року на базі ДНЗ "Вище професійне училище № 2" м. Херсона відбулася урочиста церемонія вручення нагород переможцям обласного конкурсу "Учень року". Від нашого училища в номінацію "Талант профтехосвіти" потрапив учень групи № 41 Бітюков Володимир, а в номінацію «Інтелектуал» - учениця групи № 40 Вішева Вікторія. Вони були нагороджені Дипломами обласного навчально-методичного центру ПТНЗ. Вітаємо наших учнів!

фото - перегляд

 

Урок мужності «Герої не вмирають… Вони просто йдуть…»

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи      Картинки по запросу День Гідності та Свободи

Одне із молодих українських свят, має, тим не менш, непросту історію і подвійне значення. Вперше цей день як святковий був відзначений у 2005 р. за указом президента Віктора Ющенка. Підставою стало початок Помаранчевої революції у 2004 р. Тоді свято було названо Днем Свободи, і під таким іменем проіснував протягом шести років — до 2011 р.

У листопаді 2013 року українці вийшли на Майдан з рішучим наміром відстояти своє бажання бути частиною Європи. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки Історії. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В нас прокинулось відчуття гідності, відваги, безстрашшя та самосвідомості.

У нелегкий час, який зараз, на жаль, панує в країні, хоробрі та сильні духом захищають територіальну цілісність України. Наші військові є втіленням справжньої свободи – без компромісів та меж. Вони – живий приклад героїзму, який переплавив у собі холодний розум та палкі серця.

З метою вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України в училищі пройшов Урок мужності «Герої не вмирають… Вони просто йдуть…», на який були запрошені: керівник організації ветеранів АТО Генічеського району Новосельцев М.В., капітан Колод В.В., старший сержант Скляр І.М.,засновник організації «Волонтер» Галько О.С.

Урок підготували та провели класний керівник групи № 20 Саган Л.А., керівник театрального гуртка «Душа» Гаркуша В.І. та учні училища.

Учасники заходу згадали історичні передумови нового для українців свята, говорили про події минулого та нинішнього років, які увійдуть в історію як революція Гідності, і вшанували пам’ять загиблих у протистояннях на Київському Євромайдані хвилиною мовчання.

Хочеться згадати слова Тараса Григоровича Шевченка: «В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля». Тож давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.

Бажаємо усім нам миру, благополуччя, любові та достатку!

Похожее изображение

 

 

фото - перегляд

 

День студента

Картинки по запросу международный день студентаСтудентські роки... Це наймиліша, радісна, безтурботна і щаслива пора в житті тих, хто сьогодні навчається. Час закохуватись, час пізнавати, час веселитися. Навчаючись в нашому училищі, учні мають можливість розвивати свої мистецькі здібності і таланти, займатися співом, танцями, спортом.

Міжнародний день студентів — це день міжнародної співдружності студентів. Він  був  заснований  в 1941 р. в Лондоні на міжнародній  зустрічі студентів, які  боролися  проти фашизму, та встановлений  на честь студентів Чехословаччини — героїв  опору.

28 жовтня 1939 р. в окупованій Чехословаччині празькі студенти і викладачі вийшли на демонстрацію, щоб відзначити річницю утворення держави. Однак фашистські підрозділи розігнали зібрання. Під час сутички був застрелений студент медичного факультету Ян Оплетал. В день похорон студента (15 листопада) на вулиці вийшли сотні людей. Підсумком імпровізованої акції протесту став арешт десятків демонстрантів.

Вранці 17 листопада 1939 р. німці оточили гуртожиток і арештували більше тисячі студентів, і викладачів ВУЗів, багато керівників  Союзу студентів Чехословаччини були арештовані і розстріляні. Відправлені в концтабір Заксенхаузен, ВУЗи закриті. 9 чоловік -  стратили в тюремних стінах у празькому районі Рузине.

В Україні 17 листопада стали відмічати як День студента з 1999 р. згідно Указу Президента від 16.06.1999 № 659/99.

Звичайно, це свято не пройшло повз нашого училища, де відбулось урочисте святкування Міжнародного дня студента.

Молодь училища, разом з керівниками гуртків, організували свято, де вразило всіх присутніх своєю духовно творчою атмосферою. Вони продемонстрували свої вокальні та танцювальні обдарування, потішили глядачів гумором. Цей захід засвідчив, що сучасний український студент – це молода людина, яка дивиться в майбутнє, пам’ятає минуле, плекає і збагачує майбутнє.

Завершенням цього незабутнього дня була молодіжна дискотека.

Студентські роки, без сумніву, найяскравіша подія в житті молодих людей. Зробити їх пам'ятними, незабутніми допоможуть роки, проведені в Професійно-технічному училищі № 27 м. Генічеська.

Картинки по запросу международный день студента

 

фото - перегляд


 

Зустріч шерифів-інструкторів з учнями училища

З 14 по 18 листопада в училищі відбулася зустріч представників правоохоронних органів з учнями училища. Були проведені профілактичні лекції

на тему: “«Негативні прояви у підлітковому середовищі” . Перед учнями виступили шерифи-інструктори  Д’ячко В’ячеслав Анатолійович та

Бобров Сергій Вікторович.

В  ході лекцій були висвітлені такі питання:

- запобігання правопорушень, пов’язаних із тютюнопалінням;

- розпивання слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях;

- відповідальність неповнолітніх за злочини та правопорушення;

- хуліганство і міри покарання за прояви хуліганської поведінки;

- асоціальна поведінка серед дітей та молоді.

Учні з цікавістю прослухали лекції, які були  побудовані на конкретних фактах з життя підлітків. Їм  було над чим замислитися, проаналізувати

власну поведінку та зробити відповідні висновки.

фото - перегляд

 

Спартакіада з настільного тенісу

Картинки по запросу настольный теннис клипарт

У Генічеському районі проходить Спартакіада, приурочена до Дня місцевого самоврядування. Кожну п'ятницю 10 команд держслужбовців і бюджетних організацій змагаються у різних видах спорту.

11 листопада 2016 року на базі нашого училища пройшли змагання з настільного тенісу. За наше училище виступали викладачі фізичної культури Левченко Марія Володимирівна та Караманов Анатолій Леонідович.

За результатами зустрічей між представниками чоловічої та жіночої команд, переможцем у настільному тенісі стала команда нашого училища.

Вітаємо наших учасників з отриманим І місцем, бажаємо міцного здоров'я і подальших перемог.

Так тримати!

фото - перегляд

Картинки по запросу круто анимация

 

Конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

Картинки по запросу конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика – конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу, підвищення рівня мовної освіти й культури, удосконалення навиків майстерного володіння словом.

Петро Яцик (1921 – 2001) – відомий канадський бізнесмен і меценат українського походження.   Заснував Міжнародний благодійний фонд “Ліга українських меценатів” і був його почесним президентом.

Як патріот він вперше виступив з пропозицією проведення в Україні мовного конкурсу серед молоді. Цю ідею підтримала Ліга українських меценатів, що об’єднує представників бізнесу з багатьох країн світу. Вони надали спонсорську підтримку у проведенні конкурсу та нагородженні його переможців. Вагомий внесок на фінансування конкурсу зробив П.Яцик.

Перший Міжнародний конкурс знавців української мови було проведено у 2000 році. За рішенням Ліги українських меценатів конкурсу було присвоєно ім’я Петра Яцика, а його дочка Надія стала почесним головою конкурсу.

09 листопада 2016 року в кабінеті української мови та літератури відбувся І етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 32 учні І – ІV курсів.

Учасників конкурсу привітали: Дейнега О. В, заступник директора з Навчально-виховної роботи, Тернавська Г. О., методист училища, викладач української мови та літератури, Кір’яченко Н. Г. Звертаючись із вітальним словом до учнів було наголошено на важливій ролі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в піднесенні престижу, у вихованні поваги та шанування до державної української мови. Учасникам бажали натхнення, успіхів, перемог, прагнення постійно вдосконалювати своє мовлення, оскільки від цього залежить, наскільки успішним буде майбутнє молодої людини.

фото - перегляд

 

До Дня української писемності та мови в ПТУ № 27 м. Генічеська провели акцію з масового читання віршу Сосюри

Картинки по запросу День української писемності та мови

9 листопада в нашій країні відзначають День української писемності та мови. До цього свята, в училищі, пройшов незвичний захід.

За ініціативою педагогічного колективу та учнів ПТУ-27, громадської організації "Патріот", при підтримці  відділу культури, райдержадміністрації та Генічеської школи естетичного виховання,  відбулось масове читання віршу Володимира Сосюри "Рідна мова" молоддю разом з керівництвом міста та району.

Зі святом присутніх привітали: голова Генічеської РДА Олександр Воробйов, заступник голови райради Віктор Краєвий, мер міста Генічеська Олександр Тулупов. Як відзначила начальник відділу культури Вікторія Сухорукова, ця акція буде занесена  в Книгу рекордів Генічеська.

Захід підготувала та провели керівник театрального гуртка училища Вікторія Гаркуша разом з учнем групи № 16 Казнавецьким Богданом.

фото - перегляд

 

Свято «Барви золотої осені»

Осінь – цариця натхнення і яскравих фарб, цариця врожаю і прекрасних квітів.

Чудова, в пишному вбранні                                                                                                                                            Картинки по запросу золотая осень

Приходить Осінь тихо, мов у сні

То враз умиється дощами,

Засипле жовтими листками

А то лиш ручкою змахне –

Неначе літо зазирне.

03 листопада 2016 року в актовій залі училища пройшло свято золотої осені. Це свято стало традиційним для нашого училища, проводиться щороку, проходить воно дуже цікаво і весело. На цьому святі підводяться підсумки літньої виробничої практики, запрошуються директора баз відпочинку та приватні підприємці Арабатської Стрілки та м. Генічеська, в чиїх закладах працювали учні нашого училища.

Золота Осінь пригостила присутніх своїми дарами. Вікторія Гаркуша, Вікторія Кулиш, Діана Прокопенко та танцювальний гурт «Старс» привітали присутніх піснями та танцями.

Глядачі поринули у світ осінніх квітів – роз, жоржин, хризантем, айстр. Учні груп підготували про них чудові вірші та легенди.

Свято завершилося дискотекою.

фото - перегляд

 

Фестиваль патріотичної пісні

В Генічеську відбувся фестиваль патріотичної пісні

Картинки по запросу патриотична пісня

25 жовтня в Генічеській ШЕВ відбувся фестиваль патріотичної пісні,присвячений визволенню України та міста Генічеськ від нацистських окупантів. Його організаторами виступили: районний відділ культури, міська рада,

Генічеська ШЕВ при підтримці  районного відділу освіти, районної ради ветеранів, ГО «Патріот».

У цей день згадували про те, що історія нашого народу – це війни і повстання, це сльози і перемоги, а ще - мужність солдат і офіцерів під час Другої Світової війни, це гарячі серця Героїв Небесної Сотні, це тисячі патріотів нашої держави, які зараз знаходяться на передовій, захищаючи від агресора свободу та територіальну цілісність України. Саме їм присвятили свою творчість учасники фестивалю «Пісні народжені серцем».

Фестиваль був різноманітним за своєю тематикою. Діти та молодь виконували пісні доби Другої Світової війни, про мир і захист територіальної цілісності нашої держави, про рідний край. У кожному виступі відчувались патріотизм  та пошана до старшого покоління, яке є прикладом героїзму і стійкості.

У фестивалі прийняли участь учні загальноосвітніх шкіл, Генічеської ШЕВ, ВПУ №17, студенти медичного училища, народне творче об`єднання «Ветеран» РБК, вихованці Палацу творчості дітей та юнацтва,  також свої вірши прочитали автори: відомий поет Олександр Прихненко та переможниця багатьох конкурсів Анна Кравчук. Наше училище представляли: учениця групи № 18 Олена Махтєй та керівник театрального гуртка Вікторія Гаркуша

Діти і молодь дійсно співали  щиро - як відчувало їх серце. Усі учасники отримали дипломи від організаторів, а також соки, солодкі подарунки та торти від районного відділу культури, Генічеського ПТУ №27, ГО «Патріот». Усі присутні виразили надію, що такий фестиваль стане традиційним і розкриє таланти багатьох виконавців.

фото - перегляд

 

вибори Президента учнівського самоврядування училища

Відбулися вибори Президента

учнівського самоврядування училища

Людині завжди було притаманно обирати. Участь у виборах – це прояв соціальної

відповідальності, політичної і правової культури кожного громадянина.

Вибори можна порівняти із лабіринтом, з якого дуже важко знайти вихід. Від людини,

якій належить влада, залежить дуже багато. Обираючи того чи іншого кандидата, ми

передаємо йому повноваження відстоювати наші інтереси. Ця людина відповідає не

тільки за себе, але й за нас з вами. Є чудовий вислів: «Найсильніший той, хто має силу

керувати самим собою».  Отже, на Президента училища покладається дуже велика

відповідальність і про це завжди треба пам’ятати. Є давня притча про те, як один учень

спіймав метелика і утримуючи його у руках, підійшов до свого вчителя з питанням:

«Скажіть, будь ласка, вчителю, який метелик у мене в руках – мертвий чи живий», -

учень був готовий будь-що довести свою істину. Учитель йому спокійно відповів:

«Все в твоїх руках».

Президент училища є головою учнівського колективу і виступає від його імені,

обирається учнями та педагогічним колективом на основі загального рівного і

прямого виборчого права шляхом таємного голосування.

Президент:

- виносить на розгляд парламенту питання, що турбують учнів;

- має право брати участь у роботі педагогічних рад;

- має право ініціювати зміни, що покращать навчання та дозвілля учнів;

- має право голосу при вирішенні питання подальшого перебування учнів в училищі;

- скликає чергові засідання училищного парламенту;

- не має права передавати своє повноваження іншим особам;

З вересня 2016 року в училищі проводилася підготовка до виборів Президента

учнівського самоврядування. Загальними зборами груп було висунуто 9 кандидатів

на пост Президента учнівського самоврядування. Але четверо кандидатів взяли самовідвід.

На  посаду Президента нашого училища претендували:

-         Кулиш Вікторія гр. № 20

-         Чеботарьова Яна гр. № 21

-         Лобанкова  Анастасія гр. № 30

-         Османов Бекір гр. № 34

-         Довгий Сергій гр. № 44.

Кожен з кандидатів приготував свою програму, за допомогою якої   намагався

переконати, що саме він є гідним представником цього звання.

20 жовтня 2016 року в актовій залі відбулася учнівська конференція, на якій

претенденти ознайомили усіх присутніх з своєю програмою, розповіли про себе,

відповіли на запитання виборців.

Процедура голосування відбулася 25 жовтня 2016 року, виборча комісія, протягом

учбового дня, обійшла всі навчальні групи з бюлетенями, щоб виборці змогли

зробити свій вибір. В голосуванні також прийняли участь викладачі, майстри

виробничого навчання та адміністрація училища.

Після підрахунку голосів виборча комісія оголосила переможця. Президентом

училищного самоврядування стала учениця групи № 21 Чеботарьова Яна.

Бажаємо їй натхнення, плідної праці, успіху в реалізації мрій в ім’я процвітання

нашого училища. Нехай завжди поруч буде щира і всебічна підтримка колег та друзів!

фото - прегляд Картинки по запросу вітаємо переможця Картинки по запросу голосование руки

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены