русукр

День Гідності і Свободи

Похожее изображение21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої та Революції Гідності, в пам'ять усіх, хто вистояв, у пам'ять усіх постраждалих, на честь усіх загиблих, у підтримку всіх українських бійців на фронті – маємо пам'ятати та відзначати цей День.

До 2011 року свято відзначалося 22 листопада і називалось Днем свободи, як щорічний спогад Помаранчевої революції. Але під час правління Віктора Януковича його скасували. Тільки 13 листопада 2014 року Петро Порошенко знову законодавчо повернув день вшанування.
Тепер вже 21 листопада, коли почалася Революція Гідності.

Для кожного українця слова Революція Гідності, або Євромайдан – це щемливий спогад про ті дні. Дні, коли звичайні люди різного віку, без зброї, з тим, що було в хаті, вийшли на мирний протест.

Спочатку він був мирним, і брали участь у ньому переважно студенти. Ця акція не вимагала зміни влади. Тільки впровадження європейських цінностей в українську культуру, прохання до Януковича підписати угоду про Євроінтеграцію України.

Але він так і не зробив цього…

З метою гідного вшанування громадської мужності учасників подій Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження в державі демократичних цінностей, в училищі пройшов Урок пам’яті  «Україна гідна Свободи», який підготували класний керівник          гр. № 30 Саган Л. А. та керівник гуртка художньої самодіяльності       Гаркуша В. І. На заході були присутні Галько О. С. - волонтер, депутат міської ради та Новосельцев  М. - голова Генічеської організації ветеранів АТО.

Учні груп № 20, 21, 30, 31 були присутні на урочистому заході в районному Будинку культури, де вшанували борців за свободу та незалежність нашої держави.

Перед присутніми виступили керівники міста та району, волонтери, учасники бойових дій на Сході України. А потім студенти міста зачитали послання майбутнім поколінням, яке заклали в капсулу на площі біля будинку районної держадміністрації.

Потім на цьому місці з`явиться пам`ятний Знак на честь борців за незалежність та гідність України.

фото - перегляд

 

Конкурс краси "Міс Осінь - 2017"


Похожее изображениеОсінь… Чарівна, неповторна, прекрасна пора.

16 листопада 2017 року в училищі проводився конкурс осінніх букетів та експозицій "Барви осені".  При підготовці учні проявили неабияку творчість  і фантазію.

Саме у день, коли ще сміється осіннє сонечко, а душа насолоджується неповторною красою золотої осені, в училищі пройшов  конкурс краси «Міс Осінь - 2017».

У конкурсі взяли участь шість незрівняних і чарівних дівчат:

Кудрик Богдана гр. № 10

Вороневська Катеина гр. № 11

Рябенко Олена гр. № 20

Новицька Світлана гр. № 21

Мухтеремова Ельмаз гр. № 30

Калініна Ольга гр. № 41

Спочатку наші красуні – конкурсантки розповіли про себе у конкурсі «Ось яка я». У другому конкурсі журі оцінювало танцювальну майстерність дівчат. У «Театральному» конкурсі дівчата показували свої інтелектуальні та акторські вміння. А далі кожна конкурсантка продемонструвала на суд журі та глядачів «Домашнє завдання», тобто номер у власному виконанні. Дівчата співали, танцювали, читали вірші, грали на піаніно. І останньому конкурсі «Вбрання осені»  було  представлено моделі суконь з елементами осіннього декору.

Групи підтримки гучними оплесками та гаслами дружньо піднімали настрій своїм фавориткам.

А от журі після таких вражаючих виступів можна було лише поспівчувати: вибрати кращу із кращих було, ой, як непросто!

Після підрахунку було оголошено, що звання «Міс Осінь - 2017» та корону переможниці виборола учениця І курсу Кудрик Богдана.

Програвших у конкурсі не було, усі дівчата були відзначені номінаціями. Вони отримали солодкі подарунки та шалені оплески вдячних глядачів.

За цей прекрасний захід велика подяка керівнику гуртка художньої самодіяльності Гаркуші В. І., викладачу фізичної культури Левченко М. В. та всім учням, які підготували та провели це свято краси.

фото - перегляд

 

Акція «16 днів проти насильства»

Картинки по запросу Акція «16 днів проти насильства»На виконання Закону України «Про попередження насильства в сім’ї»,  в рамках акції  «16 днів проти насильства»  14.11.2017 р. представники служби районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Бєлік М.О. та Брянцева А.С.,  провели просвітницько-профілактичну лекцію для учнів на тему: «Мовчати не треба». Учнів ознайомили з поняттям насильство, видами насильства, нормативно-правовою базою.

Захід супроводжувався переглядом відеороликів та розповсюдженням буклетів по даній тематиці.

Усім слід пам’ятати, що жорстоке поводження з дітьми, нехтування їхніми інтересами не лише завдає непоправної шкоди їх фізичному здоров’ю, а й тягне за собою важкі психічні та соціальні наслідки.

фото - перегляд

 

На базі училища відбулись тренування у сфері цивільного захисту

Картинки по запросу цивільний захист02 листопада 2017 року працівниками Генічеського РВ ГУ ДСНС України в Херсонській області спільно з представниками Генічеської районної державної адміністрації на базі нашого училища  було проведено планові практичні тренування у сфері цивільного захисту, на яких було відпрацьовано навички з прийняття населення до захисних споруд цивільного захисту, що підлягає укриттю у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Під час вказаних тренувань було перевірено стан готовності вказаних захисних споруд до прийняття населення під час можливого виникнення надзвичайних ситуацій.

фото - перегляд

 

Обласна Спартакіада з баскетболу

Похожее изображение

08 листопада 2017 року в спортивній залі ВПУ №17 проводилися змагання з баскетболу в рамках обласної Спартакіади серед команд професійно-технічних навчальних закладів Херсонщини в зоні № 3, до якої відносяться ВПУ №17, ПТУ №27, ПТУ №23. Команда дівчат виборола І місце. А команда юнаків програла команді ВПУ № 17  і посіла ІІ місце. Адміністрація училища та  команди висловлюють подяку викладачу фізичної культури Левченко Марії Володимирівні за підготовку та підтримку учнів.

Вітаємо наші команди і бажаємо їм подальших перемог. Так тримати! Картинки по запросу гиф салют

фото - перегляд

 

XVII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Похожее изображение9-го листопада у День української писемності та мови о 12.00  учні та педагоги  ПТУ №27 м. Генічеська розійшлись по різним кабінетам і з хвилюванням  очікували початку  XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який проходив під гаслом "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета". Дійсно, ми різні, але такі заходи показують єдність  усіх українців навколо української мови, незалежно від їх етнічної приналежності .

фото - перегляд

 

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Картинки по запросу Міжнародний конкурс з української мови імені Петра ЯцикаВідповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, поваги  до  мови  свого  народу, в День української писемності та мови в училищі був проведений його I етап.

Перед початком конкурсу гуртківці показали літературно- музичну композицію « Лунай, величне наше слово!». Методист училища

Тернавська Г.О. привітала учасників та побажала успіхів у виконанні завдань.

Переможцями І училищного етапу конкурсу журі визначило:

 

I-II – курс   1- місце – Корсак Наталія гр.№ 20.

2- місце – Стаховська Софія гр.№ 20.

3- місце- Гайдук Дарина  гр. №11.

 

III-IV курс 1- місце –Семелєтова Карина гр.№41.

2- місце –Адвокатов Артем гр.№ 44.

3- місце- Ванзенко Наталія гр.№41

фото - перегляд

 

Відкритий виховний захід: «Це нашої історії рядки»

Картинки по запросу 2017 рік проголошено Роком Української Революції 1917-1921роківУказом Президента України 2017 рік проголошено Роком Української Революції 1917-1921років. 100 років тому Україна почала розбудову своєї державності, продемонструвала волю українців до незалежності та демократичного розвитку.

Святкуючі цю подію в ПТУ №27 м.Генічеська був проведений відкритий виховний захід: «Це нашої історії рядки», який підготували учні групи №11 (кеівник Шепель О.Є.)

фото - перегляд

 

Особливості державної підсумкової атестації учнів професійно-технічних закладів у 2018 році

Картинки по запросу ЗНО07 листопада 2017 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулася нарада «Особливості державної підсумкової атестації учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних і вищих навчальних закладів, які у 2018 році здобувають повну загальну середню освіту».
У роботі семінару взяли участь директори та заступники директорів професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації; відповідальні особи з питань ЗНО у професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Анатолій Миколайович Зубко – професор, ректор КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», привітав учасників наради та закцентував увагу на важливості своєчасної підготовки до організації зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Максим Юрійович Кирпенко – директор Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти, у своєму виступі ознайомив з нормативно-правовим забезпеченням зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Ніна Іванівна Левенець – заступник начальника управління – начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти та інспекції навчальних закладів управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, розповіла про особливості проведення державної підсумкової атестації учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних і вищих навчальних закладів, які здобувають повну загальну середню освіту у 2018 році; рекомендувала керівникам закладів освіти внести зміни до навчальних планів щодо проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Світлана Федорівна Одайник – проректор з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», наголосила на важливості проведення роз’яснювальної роботи серед учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних і вищих навчальних закладів щодо порядку проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання, використання результатів ЗНО під час вступу до вищих навчальних закладів і зарахування результатів ЗНО як оцінок за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Олена Володимирівна Рудік – заступник директора Херсонського РЦОЯО, запропонувала для розгляду актуальні питання зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року та розкрила на особливості реєстрації випускників для участі у ЗНО.

Райміля Талятівна Бондаренко – начальник організаційно-технологічного відділу Херсонського РЦОЯО, надала інформацію про пробне зовнішнє незалежне оцінювання як важливу складову підготовки абітурієнтів до ЗНО, зосередила увагу слухачів на особливостях реєстрації для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року.

фото - перегляд

 

Зустріч зі спеціалістом Генічеського центру зайнятості

Похожее изображение02 листопада 2017 року в методичному кабінеті відбулася зустріч учнів випускних груп училища зі спеціалістом Генічеського центру зайнятості Стефанюком Сергієм Вікторовичем.

Учні отримали багато цікавої та корисної інформації про потреби  сучасного ринку праці, про вимоги роботодавців та можливості працевлаштування молодої людини після оволодіння нею професією.

фото - перегляд

02 листопада 2017 року в методичному кабінеті відбулася зустріч учнів випускних груп училища зі спеціалістом Генічеського центру зайнятості Стефанюком Сергієм Вікторовичем.

Учні отримали багато цікавої та корисної інформації про потреби  сучасного ринку праці, про вимоги роботодавців та можливості працевлаштування молодої людини після оволодіння нею професією
 

Конкурс декламаторів

 

Картинки по запросу українська мова

Згідно плану проведення місячника  методичної комісії суспільно – гуманітарних дисциплін 01 листопада 2017 року в училищі був проведений конкурс декламаторів «Лунай, величне наше слово». Свою майстерність продемонстрували учні І – ІV-х курсів.

Переможцями конкурсу стали: Семілєтова Карина гр. № 41, Корсак Наталія гр. № 20 та Безпалько Дар’я гр. № 40.

фото - перегляд

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены