русукр

Змагання обласної Спартакіади з настільного тенісу

There are no translations available.

Досягнення наших учнів в обласних спортивних змаганнях серед учнів ПТНЗ з настільного тенісу.

16 грудня 2021 року на базі ВПУ № 17 м. Генічеська в спортивній залі 0 10:00 годині відбулися зональні змагання обласної Спартакіади з настільного тенісу між  командами  ПТНЗ  серед юнаків та дівчат.

В змаганнях приймали участь наступні команди–учасники: Генічеське ВПУ № 17,  ПТУ № 27 м. Генічеськ та  Іванівський ПАЛ.

Змагання  пройшли  в  теплій дружній  атмосфері, але усі команди учасників завзято змагалися за призові місця. Місця між командами учасників в змаганнях з настільного тенісу розподілились наступним чином:

Дівчата:

I місце -  ПТУ № 27 м. Генічеськ

II місце -  Генічеське ВПУ № 17

III місце -  Іванівський ПАЛ

 

Юнаки:

I місце -  Генічеське ВПУ № 17

II місце -  ПТУ № 27 м. Генічеськ

III місце - Іванівський ПАЛ

Побажаємо нашим учасникам бути більш стараннішими та наполегливішими в боротьбі за кращі місця в змаганнях!

 

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

There are no translations available.

Учнівський та педагогічний колектив Професійно – технічного училища  приєдналися до щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Акція проходила з 25 листопада по 10 грудня під девізом «Від миру вдома до миру в усьому світі», з метою привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства.

В рамках акції «16 днів проти насильства» психологічною службою розповсюджувалися інформаційно – просвітницькі буклети «Протидія насильству», «Життя без насильства», «Попередження насильства в сім’ї» серед здобувачів освіти та надавалися рекомендації педагогам щодо подолання проявів насильства серед підлітків.

Протягом акції проведені профілактичні заходи:

-Акція «Синя стрічка»;

-Психологічна гра «Підтримай мене»;

-Анкетування здобувачів освіти «Виявлення насильства», «Молодь та противоправна поведінка»;

-Просвітницький  захід "Всесвітній день боротьби зі СНІДом», перегляд та обговорення відео – презентації «Знати, щоб жити». На закріплення матеріалу  гра «Міф чи правда»;

-Година спілкування «Живи вільно».  За допомогою настільних ігор «Рожеві окуляри» , «Ліза та її друзі подорожують світом»  ознайомили учнів з противоправними явищами торгівлі людьми, з його сучасними проявами;

-Бесіда – дискусія «Захист своїх прав в інтернеті. Говорили про секстинг, грумінг. Учням продемонстрували та обговорили презентації та відео з даної тематики;

-Година спілкування «Мій світ без жорстокості й насильства», «Кібербулінг»;

-Просвітницький захід «Ти – людина, значить маєш право» до Міжнародного дня захисту прав людини, а також соціологічне дослідження «Молодь про свої права».

Підводячи підсумок проведення щорічної міжнародної акції «16 днів проти насильства», можна відмітити, що здобувачі освіти зрозуміли те, що насильство є порушенням прав людини. Кожен з нас має сказати «Ні!» насильству!  Тож давайте будемо сильнішими: творити добро, помічати красу навколо себе і дарувати її оточуючим!

 

 

Наказ №265 від 02.12.2021 р. "Щодо організації освітнього процесу з 06.12.2021 року»

There are no translations available.

 

26 листопада - День пам'яті жертв голодомору

There are no translations available.

 

Наказ №245 Про продоження дії наказу 227 від 29.10.2021 року «Щодо організації освітнього процесу з 01.11.2021 року

There are no translations available.

 

9 листопада - День української мови і писемності

There are no translations available.

9 листопада  - День української мови і писемності.

“Найбільше і найдорожче добро

в кожного народу – це його мова”

(П. Мирний)

Щорічно 9 листопада в Україні відзначають День української мови і писемності.

Мова – це віконце, через яке людина бачить світ. Це своєрідна візитна карта кожної людини, за якою судять про її освіченість, ерудицію, начитаність.

У цей день адміністрація училища, викладачі, майстри в/н, здобувачі освіти долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності «Слідом за пам'яттю » ,  який написав і надиктував письменник Юрій Андрухович.

Цього ж дня в училищі проходив I етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика( в онлайн режимі), у якому взяли участь здобувачі освіти І-ІІІ курсів.

До Дня української писемності та мови в кожній групі відбулися виховні заходи з метою поглибити знання учнів про історію виникнення й становлення письма, історію українського правопису та виховати почуття поваги до народу, любові до рідної української мови.

 

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

There are no translations available.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНЕ УЧИЛИЩЕ!

Восени, а саме 11 листопада, Професійно-технічне училище № 27 святкує 67-й   день народження. За роки існування заклад пройшов славетний шлях. Колектив училища має пишатися тим, що нині це місце для інноваційної творчості, де оновлюють зміст і структуру навчально-виробничого процесу, де успішно впроваджують сучасні методи і технології.

Наш навчальний заклад для тих, хто хоче стати професіоналом своєї справи. Тут учні навчаються долати труднощі й перешкоди, досягати успіху, виконувати свою роботу на вищому рівні. Педагогічні працівники розкривають потенціал кожного учня, дають можливість стати кимось в житті, вміти заробляти власними руками та розумом. А хто навчається, той понад усе старається продовжувати гідну справу навчання. Адже для цього в училищі є все необхідне. Викладачі й майстри виробничого навчання навчального закладу засвідчили свій професійний досвід у справі навчання й виховання молоді. Їхня діяльність спрямована на досягнення покращення ефективності професійного рівня здобувачів освіти.

Не дивлячись на важкі часи, училище не тільки зберегло матеріально-технічну базу, але й зміцнило її. За це величезна подяка всьому колективу.

Слід також висловити величезну подяку попередньому керівнику нашого училища, який зробив вагомий внесок у розбудову навчального закладу, а саме Шведову А.І. на жаль, покійному.

Творити добро – це життєве кредо кожного співробітника училища, яке має свою славну історію, живе творчим сучасним, визначає перспективи на майбутнє!

Нині колектив училища – це чудові викладачі та майстри виробничого навчання; заслужені ветерани професійної освіти, їхній педагогічний досвід важко переоцінити, працівники середнього віку, висококласні професіонали, а також освічена й талановита молодь, сповнена трудового завзяття, яка йде на зміну старшим поколінням, переймаючи від них усі кращі надбання.

Пошукова робота у ПТУ № 27 невичерпне джерело творчості, де новітні методики і підходи засвоєння обраної професії відкривають нові горизонти. Адже з-за парти училища вийшло в самостійне життя понад 16080  дипломованих спеціалістів. Пишаємося нашими випускниками, які знайшли своє покликання, стали потрібні суспільству. Нехай життєві труднощі не зменшують оптимізму і віри в світле майбутнє .

З нагоди  прийміть, шановні працівники училища, найсердечніше вітання і побажання міцного здоров’я, щастя, миру і злагоди, творчої наснаги і довголіття, радісної праці, вічної молодості і вдячних здобувачів освіти, а учням – світлих думок і чистих сердець, готових приймати та втілювати в життя мудрість наставників!

Хай доля шле усім добро і щастя,
Міцне здоров’я, море благ земних.
Дні щедрі, мов рушник квітчастий,
Хай стеляться до Ваших ніг.

 

  

«КОЗАЦЬКА НАСНАГА»

There are no translations available.

07.10.2021 року в ПТУ № 27 м. Генічеська в спортивному залі в 11:00 годині відбулися змагання з програми обласної Спартакіади «Козацька наснага» присвячені «Дню Захисника України». В змаганнях приймали участь два курені по 10 учасників:

Курінь I «Запорозькі козаки;

Курінь II «Відважні козаки».

Змагання проходили в напруженій атмосфері, так як усі курені учасників активно та відчайдушно змагалися за кращі місця. Учасники змагань продемонстрували такі спортивні якості, як витривалість, мужність, згуртованість, силу. Місця між командами розподілилися наступним чином:

І місце Курінь I «Запорозькі козаки»;

ІІ місце Курінь II «Відважні козаки».

Всі команди були нагороджені грамотами та кондитерськими виробами.

То ж привітаємо наші команди та побажаємо їм і надалі бути сильними, мужніми та непереможними!!!

 


 

З Днем Вчителя

There are no translations available.

З Днем Вчителя!!!

 

 

 

 

 

«Книжкова скарбниця»

There are no translations available.

В рамках проведення декади бібліотеки 21.09.2021 року здобувачі освіти групи №10 відвідали бібліотеку училища.

Бібліотекар Баранова Т.А. - познайомила з правилами користування бібліотекою, різноманітністю книг у бібліотеці; залучила здобувачів освіти до читання книг та бережливого ставлення до них.

Діти разом з бібліотекарем пройшли всі таємні схованки «книжкової скарбниці», розгадували загадки, знайомилися з правилами поводження в бібліотеці.

Учні отримали багато корисної інформації. Також кожен бажаючий записався в абонемент.

 

 

 

 

 


 

Спартакіада присвячена Дню фізичної культури та спорту та Олімпійському руху

There are no translations available.

Досягнення наших учнів в

змаганнях з легкої атлетики

09.09.21 року на міському стадіоні «Будівельник» пройшла святкова лінійка, присвячена Дню фізичної культури та спорту та Олімпійському руху,  на яку було запрошено почесного  гостя  -  Філіппову Лілію Фридріхівну (начальника відділу сім'ї, молоді та спорту районної адміністрації м. Генічеська).

Після відбулись: розминка «Зарядка для всіх», а потім  змагання з легкої атлетики між групами училища. В змаганнях приймали участь  учні навчальних груп училища, а саме: 10, 14, 18, 20, 21, 24, 35, 40.

В програму змагань з легкої атлетики входили наступні види спорту: повільний забіг (100 м, 800 м – юнаки, 60 м, 500 м - дівчата), стрибки у довжину з розбігу (юнаки та дівчата), жим двох гир по 16 кг (юнаки), підтягування у висі (юнаки) та зустрічні спортивні ігри з футзалу(юнаки), волейболу (юнаки та дівчата).

I місце серед юнаків з бігу на 100 м – Стрельцов Олександр гр.14 (13.1)

II місце   -                                               Потатурін Сергій гр.24 (13.2)

III місце  -                                              Акімов Олександр гр.35 (13.3)

I місце серед юнаків з бігу на 800 м - Вирвихвост Андрій гр.24 (2.3)

II місце   -                                                Асанов Алі гр.14 (2.4)

III місце -                                                Романов Данило гр.24 (2.5)

I місце серед дівчат з бігу на 60 м – Ткачук Анастасія гр.21 (9.9)

II місце  -                                             Бранчук Поліна гр.21 (10.6)

III місце -                                             Терленді Лідія гр.10 (10.8)

I місце серед дівчат з бігу на 500 м – Кобилянська Анна гр.10 (1.4)

II місце -                                                Новітня Анастасія гр.20 (1.5)

III місце -                                              Кравцова Руслана гр.40 (2.0)

Стрибки у довжину з розбігу:

I місце серед юнаків -          Вирвихвост Андрій гр.24 (5.10)

II місце -                                Торгашин Артем гр.35 (4.85)

III місце -                               Хмельовський Ілля гр.10 (4.70)

Стрибки у довжину з розбігу:

I місце серед дівчат -            Бранчук Поліна гр.21 (3.40)

II місце -                                 Ткачук Анастасія гр.21 (3.35)

III місце -                                Бунятова Ілона гр.20 (3.10)

Жим двох гир по 16 кг:

I місце серед юнаків -             Гасанов Самір гр.35 (25 разів)

II місце -                                   Йонюр Фаті гр.14 (20 разів)

III місце -                                 Барабаш Владислав гр.35 (19 разів)

Підтягування у висі:

I місце серед юнаків -             Грицишин Денис гр.35 (36 разів)

II місце -                                   Грицишин Микита гр.35 (29 разів)

III місце -                                 Стрельцов Олександр гр.14 (24 разів)

Після змагань відбулось нагородження кращіх спортсменів училища почесними грамотами та урочисте закриття спартакіади з фізичної культури та Олімпійського руху. В спортивних змаганнях учні проявили свою силу волі, мужність, самовідданість, витривалість та бажання займатися спортом.

Фото:

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

м. Генічеськ, вул.Ковпака, 36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

ПТУ № 27 м. Генічеськ © 2012-2013
Всі права захищені