русукр

Новости

Виховуємо поважне ставлення до сімейних цінностей серед учнівської молоді

Картинки по запросу семья«Сім'я - це маленький всесвіт. Жити в шлюбі... це велика, ні з чим не порівняна праця, духовна праця, напруга. Для цього потрібна величезна духовна культура, духовна підготовка, школа мудрості»

(В.А. Сухомлинський).

Серед цінностей, створених людством за десятки тисяч років, сім'я є однією з найбільших. Проблема формування сімейних цінностей у молодого покоління є надзвичайно актуальною на тлі сучасного суспільного життя. Найсприятливішим часом формування сімейних цінностей є юність. Саме в цей період особистість найбільш відкрита впливам, а погляди і враження, отримані в юності, - глибокі та свідомі. Проблема інформованості учнівської молоді з питань психології сімейних відносин, психосексуального розвитку є однією з найактуальніших. З метою розглянути та порівняти особливості сформування ціннісних життєвих орієнтацій учнів, підготовки їх до сімейно-шлюбних стосунків, засвоєння ними моделей сімейних відносин, інформації про психологію шлюбу, роль чоловіка і дружини, батька і матері, підвищення соціальної престижності батьківства і материнства, ознайомлення з питаннями ведення домашнього господарства класним керівником Казаковой А.Л. та  практичним психологом Протасевич Л.А. розроблено та проведено виховну годину у формі бесіди-практикуму «Сімейні цінності серед учнівської молоді» в групі 34 з професії «Електромонтер з ремонту та    обслуговування електроустаткування, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорія С)».

фото - перегляд

 

«Потрібно зробити все, щоб зменшити міграцію молоді до інших областей України» — Євген Криницький

«Потрібно зробити все, щоб зменшити міграцію молоді до інших областей України» - Євген Криницький

Головна наша мета  — це вироблення напрацювань розвитку локального патріотизму, щоб наші діти, випускники шкіл, залишалися навчатися в херсонських вузах, а головне — залишалися працювати на території Херсонщини.

На цьому наголосив директор Департаменту науки, освіти та молоді облдержадміністрації Євген Криницький під час освітньо-інвестиційного форуму, який відбувся сьогодні, 22 лютого, на базі Херсонського державного університету.

Він підкреслив, що збереження та Розвиток людського капіталу — стратегічна ціль. Створення умов для розвитку людського капіталу передбачає доступну освіту, здатну забезпечити підготовку кадрів для ринку праці Херсонщини.

 

«Сьогодні в області створено умови для здобуття якісної освіти. Випускник має можливість обирати яку освіту здобувати: професійно-технічну або вищу. В області діє потужна система професійної освіти, в якій останнім часом відбувається  ряд змін, а саме: оновлюється зміст освіти відповідно до вимог роботодавців, модернізується технічна база закладів шляхом створення навчально-практичних центів галузевого спрямування. В минулому році було відкрито 14 навчальних центрів професійної освіти», — зазначив Євген Криницький.

 

Акція Милосердя

Картинки по запросу даруй доброНа протязі трьох днів після уроків виробничого навчання учнівський колектив під керівництвом майстра в/н Саликіної Л.І. та викладачів спецдисциплін Сідлак Е.Ш.,  Хапокниш О.М. та Тяжлової  О.Є. випікали імбирні пряники, пиріжки з повидлом для пацієнтів ЦРБ м. Генічеська.

Учасники акції з задоволенням раздавалі пригощання 
у неврологічному,дитячому та травматологічному
 відділеннях. Емоції пацієнтів не мали меж. 
Вони були дуже щасливі. Усмішки та слова 
подяки про наш скромний вчинок ніколи не забудуться.
- Думаємо, що ця акція "Милосердя" стане для нас 
традицією, - сказала учениця Наталя Корсак.
 Учасники акції віднеслись дуже відповідально тому статті 
про добрий вчинок, були опубліковані в місцевих газетах.
 Милосердя, любові та уваги ніколи не буває забагато.

фото - перегляд

 

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Картинки по запросу День виводу військ з АфганістануНезалежна Україна, щорічно, 15 лютого, офіційно вшановує учасників бойових дій на території інших держав, День виводу військ з Афганістану.

В цей день ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах. Афганська кампанія залишила невиліковну рану у душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.

30 років тому, 15 лютого 1989 року, остання колона радянських військ була виведена з Афганістану.

Афганська війна тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року — 3340 днів.

На сьогодні в Генічеському районі мешкає 193 учасника бойових на території інших держав, з них 119 воїнів – афганцев. Окрім Афганістану, українці несли службу в Лівані, Угорщині, Єгипті, Іраку, Анголі, Кубі Чехословаччині, Ефіопії, Югославії та інших державах. Вони з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності.

До цієї дати в училищі був проведений  Урок мужності «Афганістан – мій біль, моя пекуча рана», якийпідготували класний керівник групи № 15 Полівода  А.Л. та керівник гуртка художньої самодіяльності Гаркуша В.І. та учні груп № 20 та 21. Мета цього заходу - розширити знання учнів про історичні події афганської війни, виховувати повагу і шану до воїнів-інтернаціоналістів, до трагічної сторінки нашої історії.

Були представлені відеоматеріали, пісні, факти про ті страшні події. Афганістан – це сльози, Афганістан – це пам'ять. Це війна, яка принесла багато болю, страждань і смертей.

15 лютого в Генічеську відбувся мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-й річниці виведення військ з Афганістану. Учні груп № 15, 34, 45 були присутні на цьому заході, вони поклали квіти до меморіалу воїнам-інтернаціоналістам.

Керівник  гуртка художньої самодіяльності Гаркуша В.І. разом з учнями групи № 20 Прокопенко Діаною та Клецько Євгенією,  підготувала розважальну програму для  учасників бойових дій та їх гостей.

Усім нам потрібно пам’ятати про те, що будь-яка війна, що приходить на нашу землю, несе за собою горе. Нині  увесь український народ молиться за те, щоб закінчилася ще одна ганебна війна,  де українські солдати знову виконують свій священний обов’язок, захищаючи рідну землю.

фото - перегляд

 

В Афганском парке навели порядок

Картинки по запросу Генический Афганский паркПо традиции 15 февраля в Геническом Афганском парке пройдет митинг — реквием в честь участников боевых действий на территории других государств.

Накануне памятной даты учащиеся ПТУ №27 навели порядок в Афганском парке.

Убрали и облагородили территорию, подсыпали песком детскую площадку, подрезали кусты на аллее, проложили тротуарную плитку к «черному тюльпану».

фото - перегляд

 
Еще статьи...

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены