русукр

Новости

Педагогічний колектив ПТУ-27 відсвяткували День працівників освіти

 

3 жовтня у Генічеському професійно-технічному училищі відбувся святковий концерт з нагоди .

Не випадково, що День вчителя святкують саме восени. Адже осінь – пора врожаю, так само і вчителі сіють рясний врожай в душах підростаючого покоління.

Щоденно, ви, дорогі педагоги, виховуєте безліч дітей – чужих і своїх. Щодня ви навчаєте тих, хто йде вперед і приходить їм на заміну, хто закінчує заклад і вступає далі, хто стає фахівцем і вашим колегою. Вам щороку доводиться починати усе заново. Нехай ваша мудрість надихає молоді покоління бути схожими на вас, а самовідданість та творче натхнення  допомагають  реалізувати власні плани та сподівання»,

 

 

 


 

Похід до краєзнавчого музею

Картинки по запросу геническ музейУ кожному краї є місце, де можна познайомитися з його історією, дізнатися про визначні пам’ятки, звичаї, побут, побачити цікаві і дивовижні речі, познайомитись і зжиттям та діяльністю його видатних людей. Таким місцем є Генічеський краєзнавчий музей.

Згідно плану виховної роботи та співпраці нашого навчального закладу з краєзнавчим музеєм 25 вересня 2019 року учні груп№ 20 та№ 21 відвідали його оновлені експозиції.

Учні ознайомились з природою і культурою нашого краю, багатого своїм тваринним і рослинним світом. Опудала тварин і птахів, гербарії, колекції різноманітних риб нашого Азовського моря зайняли свої місця під склом. Присутні змогли уявити життя рідного краю в різні періоди, побачили цікаві експонати –сарматську стеллу та скіфських кам’яних баб. Декілька поличок в цій залі відведено палеонтології,  античній кераміці.

Музей зберігає інформацію, відомості про історію, природні умови, економічний розвиток, культурні досягнення району. Тут влаштовуються виставки місцевих художників і фотохудожників, майстрів декоративно-прикладного мистецтва, дитячої творчості, відбуваються зустрічі з поетами, краєзнавцями, проходять презентації нових книг місцевих авторів. Краєзнавчий музей співпрацює зі сториками,            дослідниками, краєзнавцями України та Херсонської області. Відвідування музею допомагає формувати ціннісне ставлення до культурно-історичної спадщини. Екскурсія збагатила учнів не лише знаннями, але й позитивними емоціями, викликала патріотичні почуття та гордість за рідний наш край.

Відвідувачі щиро подякували керівництво музею та екскурсовода за змістовну екскурсію.

фото-перегляд

 

"Дихай вільно"

Картинки по запросу Дихай вільно19.09.2019 р в училищі пройшла акція "Дихай вільно". Під час проведення акції соціально-психологічна служба  під керівництвом Ігнатюк Л. М., Протасевіч Л. О. звернула увагу здобувачів освіти на те, що альтернативою куріння є позитивне мислення та гарний настрій. У фойє училища були представлені тематичні плакати про шкідливість куріння для здоров'я людей. Розповсюджувались  буклети, пам' ятки, афірмації. Акцію підтримали класні керівники та майстри виробничого навчання, у групах пройшли бесіди спрямовані на формування відповідальної поведінки.

фото - перегляд

 

Тиждень фізичного виховання та спорту

Картинки по запросу ÑÐ¿Ð¾Ñ€Ñ‚Фізична культура і спорт – сфера життєдіяльності людини, яка пов’язана з розвитком фізичної досконалості особистості, є важливим чинником підтримки й укріплення здоров’я людини, удосконалення її культури, способом спілкування, активного дозвілля, альтернативного шкідливим звичкам і пристрастям. Фізична культура і спорт інтенсивно впливають на всі сфери суспільного буття та є чинником збільшення працездатного віку людини.

10 вересня 2019 року було проведено змагання до тижня Фізичного виховання та спорту, які  проходили на території стадіону «Будівельник», у якому приймали участь студенти Професійно-технічного училища №27.

Змагання було проведено з таких видів спорту:

Біг 100 метрів (юнаки)

1 місце БезверхийОлександр- 34 група  (12,3 сек.)

2 місце Алієв Тимур - 40 група (12,4 сек.)

3 місце Безугловец Михайло – 31 група ( 12,6 сек.)

 

Біг 60 метрів (дівчата)

1 місце Богачова – 11 група (9,3 сек.)

2 місце Дорогань – 10 група (9,4 сек.)

3 місце Черкашина – 18 група (9,8 сек.)

 

Біг 1000 метрів (юнаки)

1 місце Дяченко Дмитро – 25 група

2 місце Глушко Олексій – 30 група

3 місце Терлендій Павло – 25 група

 

Піднімання гирі 2-16 кг (юнаки)

1 місце Тімошенко Ігор -  група (31 раз)

2 місце ГасановСамір – 15 група (30 раз)

3 місце Плут Артем – 34 група (29 раз)

 

Штовхання ядра (юнаки)

1 місце Плут Артем – 34 група (11, 50) метрів

2 місце ГасановСамір – 15 група (11,00) метрів

3 місце Безугловец Михайло – 31 група (10,00) метрів

(дівчата)

1 місцеДрогань Анастасія – 10 група (7,20) метрів

2 місце Прокопенко Діана – 30 група (6,70) метрів

 

Стрибки у довжину з розбігу (юнаки)

1 місце Тололо Микола. – 44 група (6,50) метрів

2 місце Голощапов Володимир – 44 група (4,70) метрів

3 місце Алієв Тимур – 40 група (4,50) метрів

 

Підтягування на перекладині (юнаки)

1 місце Грицишин Денис - 15 група (28 раз)

2 місце Грицишин Микита – 15 група (24 рази)

3 місце Станіславський Владислав – 44 група (26 раз)

 

Біг 500 метрів (дівчата)

1 місце МасюлісЛоліта– 11 група (2,04) хвилини

2 місце Олійник Аліна – 41 група (2,06) хвилин

Під час проведення тижня Фізичного виховання та спорту робота викладачів була спрямована на виховання в студентів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; покращення здоров’я; придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту; залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; виховання колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки.

фото - перегляд

 

1 вересня

Картинки по запросу 1 вересня

Училище гостинно зустріло першокурсників, які  здобуватимуть робітничі професії.

Новий навчальний рік розпочався: одні переступили поріг навчального закладу вперше, для інших – цей навчальний рік стане випускним. У цей день бажаємо учням  міцного здоров’я, терплячості та натхнення, а головне – успіхів у здобутті нових знань. На святковій лінійці були почесні гості : Тулупов О. В. Краєвий В. І. Також директор ПТУ-27 Шведов А. І. побажав учням на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Підведені підсумки виробничої практики.

Ось і пролунав перший дзвоник в професійно-технічному училищі. Залишилось багато приємних вражень після цієї події і розпочався Перший урок.

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

фото - перегляд

 
Еще статьи...

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены