русукр

соціально-психологічна служба

Психологічна підтримка учасникам навчально виховного процесу

Людмила Протасевич - группа психологічної підтримки - перегляд

 

Тренінг «Я і мої соціальні ролі»

З метою профілактики девіантної поведінки підлітків 28.01.2020 року практичним психологом Протасевич Л.О. проведено тренінг «Я і мої соціальні ролі»  для здобувачів освіти I – Vкурсів ПТУ №27 м. Генічеська, які мешкають у гуртожитку.

Головним завданням заняття є вироблення адекватних і ефективних навичок спілкування, формування ціннісних орієнтацій і соціальних навичок, формування почуття відповідальності за власне життя.

Під час заняття підлітки отримали можливість змоделювати більш успішні форми поведінки, розіграти їх в безпечній атмосфері, пережити незнайомі почуття, сприйняти нові думки і ідеї, дати зворотний зв'язок.

Слід особливо наголосити на тому, що сьогодні у суспільстві актуалізується необхідність «повернутися обличчям» до підлітків. Їхні проблеми не повинні розв’язуватися «вулицею». Вони мають вирішуватися з участю батьків, спільно з психологом, соціальним педагогам, педагогами. За цих умов цілеспрямована корекційно – розвивальна робота здатна допомогти подолати актуальні для них життєві проблеми, а також допомогти подолати їм засвоїти ефективні способи їх вирішення в майбутньому.

ФОТО

 

Тренінг педагогічного колективу

«Я не можу вивести формулу успіху,

але можу вивести формулу провалу:

прагнути догодити всім.»

Герберт Байярд Свуп

28 грудня 2019 року практичним психологом  ПТУ №27 Л.О.Протасевич проведено заняття з елементами тренінгу для педагогічного колективу та майстрів в\н «Навчання навичкам неагресивної впевненості».

Метою заняття якого було розвиток рівня асертивності та вміння застосовувати особливості асертивної поведінки у процесі взаємодії, навчання основ асертивної поведінки та зняття емоційного напруження, невпевненості у собі.

Асертивність (впевненість) – це вміння відстояти себе у міжособистісних стосунках, поважаючи свої права і права інших людей.

Під час заняття учасники тренінгу навчились висловлювати свої думки і почуття без звинувачень, легше знаходити шляхи до порозуміння, підтримувати рівноправні стосунки та без проблем попросити про послугу чи по допомогу.

Колись Конфуцій сказав: «Володіти собою настільки – щоб поважати інших, як самого себе, і поводитися з ними так, як ми бажаємо, щоб з нами поводились, - ось що можна звати вченням про людинолюбство». Володіти собою може тільки впевнена людина, з адекватним почуттям самооцінки. Таку особу ми можемо назвати асертивною.

ФОТО

 

Психолог

Картинки по запросу конвенція про права дитини

 

 

https://yadi.sk/i/mb0JANKd3BzdZv

 

 

 

 

Картинки по запросу психологічна служба

 

 

https://yadi.sk/i/d1p5KBXn3BzrDV

 

 

 

Формування психологічної стійкості в умовах стресу - вебінар

 

Картинки по запросу гаряча лінія з питань запобігання булінгу у херсонської області

 

Картинки по запросу стоп буллингПорядок реагування

на доведені випадки булінгу (цькування) у професійно-технічному училищі - 27 та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування)


Психолого-педагогічний семінар «Булінг – проблема сьогодення»

 

Картинки по запросу  психологія «Цікавий світ»

 

Тиждень психології «Цікавий світ»

 

г. Геническ, ул.Ковпака,36
05534-30234; 05534-30236; 05534-30238

Показать на карте

 

ПТУ №27 г. Геническ © 2012-2013
Все права защищены